MS Margareta și Principele Radu s-au vaccinat antiCOVID-19

de D.D.     HotNews.ro
Luni, 25 ianuarie 2021, 16:15 Actualitate | Sanatate


Principesa Margareta
Foto: Facebook
​Custodele Coroanei Române, Margareta, şi Principele Radu s-au vaccinat, luni, împotriva COVID-19, informează Casa Regală.

"Luni, 25 ianuarie 2021, Majestatea Sa Margareta şi Alteţa Sa Regală Principele Radu s-au vaccinat împotriva COVID-19. (...). Familia Regală se află în această perioadă la Castelul Regal de la Săvârşin", se arată într-o postare de pe pagina de Facebook a Familiei Regale.

Potrivit sursei citate, cei doi s-au vaccinat la un spital privat din Cluj-Napoca.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


2648 vizualizari

  • +9 (9 voturi)    
    si astia sunt esentiali? (Luni, 25 ianuarie 2021, 16:19)

    Gryphus [utilizator]

    situatia actuala e cam asa:

    - s-au vaccinat BUGETARII
    - guvernul spune ca cei de pestye 65 de ani se vaccineaza acum in etapa a 2-a dar sunt MILIOANE de peste 65 de ani si doar 10% au prins pana acum iun loc pe liste pana la final de MARTIE

    in ritmul asta tot restul anilor va fi numai etapa a 2-a pt pensionari si (buegatari)
    • -5 (5 voturi)    
      Da. Sunt (Luni, 25 ianuarie 2021, 17:18)

      Dogul [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

      Mai verifica. Nu fi pui de comunist.
  • +12 (12 voturi)    
    Evident (Luni, 25 ianuarie 2021, 16:48)

    feroviarul123 [utilizator]

    Lipitorile primele. Bine ca faceți restructurari dar dați banii printului Duda.
  • +2 (2 voturi)    
    ... (Luni, 25 ianuarie 2021, 16:55)

    tirolez [utilizator]

    Radu are 60 de ani, e bolnav cronic?
  • +3 (3 voturi)    
    Majestati si altete (Luni, 25 ianuarie 2021, 17:30)

    VOX. [utilizator]

    Astia chiar au hemoglobina albastra, sau e doar o vorba din popor?
  • +2 (2 voturi)    
    doza de vitamine (Luni, 25 ianuarie 2021, 17:34)

    TrickyWicky [utilizator]

    Si pozeaza in sfinti
  • +3 (5 voturi)    
    Vaccinarea lui duda (Luni, 25 ianuarie 2021, 17:38)

    Theros [utilizator]

    Stimati romani pe langa faptul ca la conducerea Tarii au ajuns numai NEGHIOBI, ANALFABETI, CORUPTI, TRADATORI ETC. mai vine si acest prapadit de artist de mana a treia cu consoarta parata principesa care si-a insusit de la STATUL ROMAN BUNURI SI TERENURI DE VALORI FABULOASE FARA SA LE MERITE si ne anunta ca s-au vacitat!! Va intreb si ma intreb in ce categorie se inscriu acesti trepadusi impostori!! Astept un raspuns calificat NU de la arafat sau contabilul de la
    sanatate ???? !!!!