Porci pentru PSD

de M.P.     HotNews.ro
Miercuri, 19 noiembrie 2008, 23:28 Actualitate | Politic


Legenda: purcei contra voturi in colegiul 3 Neamt - Roznov. Sursa: youtube, via Paralele//Paralele, via Romania obiectiva



















1061 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    Porcii (Joi, 20 noiembrie 2008, 10:29)

    Alin [anonim]

    Porcii au fost intotdeauna la PSD :D
  • +1 (1 vot)    
    Fake (Joi, 20 noiembrie 2008, 12:02)

    Me [anonim]

    Nu e real ... nici chiar asa prosti nu sunt aia de la PSD sa se filmeze singuri si sa se puna pe youtube
  • 0 (0 voturi)    
    Ma distreaza baba de la sfarsit. (Joi, 20 noiembrie 2008, 13:08)

    AlinNeculai [utilizator]

    "Da sa-mi dati ceva, un sac!"
    • 0 (0 voturi)    
      asa-i romanul (Vineri, 21 noiembrie 2008, 12:20)

      branzamanzviezure [anonim] i-a raspuns lui AlinNeculai

      Creanga forever: Muieti is posmegii?
  • 0 (0 voturi)    
    Ar fi nevoie de un partid social-democrat (Joi, 20 noiembrie 2008, 13:10)

    Kripton [anonim]

    ...dar nu avem. Avem doar un partid de comunisti nemarturisiti, infiintat de un Ilici si altii ca el, instruiti la scoala kaghebista a cominternului, preocupati de tot felul de interese, numai interesele nationale si ale majoritatii populatiei nu. Lozincile social-democratiei le practica doar cand sunt in opozitie. Cand ajung la guvernare, uita subit si de sarcinile social democratie si de promisul program de guvernare si celelate promisiunile electorale. Nu mai conteaza decat interesele personale si ale clientelei. Au demonstrat-o cu prisosinta in toti anii cand au fost la putere. Demonstratia clara ca lupul i-si schimba doar parul si in continuare, fariseistic tot Internationala canta. Daca vreti sa suferiti noi dezamagiri, lasati-va momiti si votatii pe ei! Se triseaza si intre ei, dara mite pe altii, adica pe noi! Iar pentru noi este o rusine ca putem asa de usor fi indusi in eroare si sa ne vindem votul asa de ieftin!
  • +1 (1 vot)    
    e foarte real (Joi, 20 noiembrie 2008, 13:12)

    sandu [anonim]

    Poate va mirati dar asta e cea mai buna reclama pentru PSD. Pe tarani ii doare in cot ca e imoral sa iei spaga pt vot, ei sint multumiti ca le-a dat cineva pomana cu porci! Pun pariu ca se string nu o suta, ci 3 sute la primaria sa mai ia niste porci? Ba chiar vin si din satele din jur. Jigodii si hahalere, asta sintem! Demnitate e un cuvint straina romanului.
  • +1 (1 vot)    
    PorcSD (Joi, 20 noiembrie 2008, 14:17)

    Piggy Prostanacu [anonim]

    Asta e deja un pleonasm,PSD a fost intotdeauna un partid de porci.Dar numa' bun pt. poporul asta.
  • +1 (1 vot)    
    Trist si fara umor (Joi, 20 noiembrie 2008, 18:26)

    Agape [anonim]

    Poate ca as primi un "porc electoral" dar nu as vota pe criteriul asta. E ceva grotesc daca e adevarat si este adevarat..
    Porci, mese, excursii, umbrele... De la ou la bou nu-i decat o nuanta.
    Cel mai greu e sa poti decide in cunostinta de cauza cui sa dai votul.
  • 0 (0 voturi)    
    Pacat (Joi, 20 noiembrie 2008, 23:56)

    jiji [anonim]

    Problema e ca acesti idioti cu doua clase si zero circumvolutiuni voteaza iar votul lor imi hotaraste mie viitorul. Democratia asta ar trebui data in functie de IQ...
  • 0 (0 voturi)    
    Acum dau un Porc iar in anii '50 iti luau totul! (Vineri, 21 noiembrie 2008, 16:45)

    uluit [utilizator]

    Daca prin anii '50 comunistii impuneau colectivizarea fortata si-ti furau tot ce ai agonisit, numindu-te chiabur, doar pentru singura vina ca ereai ceva mai instarit si om harnic. Acum in aceasta campanie, fostii comunisti (PSD) iti dau un porc, ca sa-ti fure votul.

    Sper ca romanii sa nu se mai lase prostiti si furati atat de ieftin.
    Fara comunisti.
  • 0 (0 voturi)    
    purcelu (Vineri, 28 noiembrie 2008, 15:51)

    psd for ever....COMUNISTI [anonim]

    purcelu' ala mititel ...hai sa va dam 100 di porci in fata primariei ...du-te dracului asta da campania :)):)):)). Pe cuvant ca n-am vrut sa ma duc la vot da acu cu purcelu care mi se va da ..ma duc sa votiez ANTI PiSiDe...