Șerban Nicolae a demisionat din PSD: Este ca și cum România îl scotea pe Hagi din echipă la cererea adversarilor

de L.P.     HotNews.ro
Joi, 22 octombrie 2020, 12:26 Actualitate | Politic


Serban Nicolae agasat de Cosette Chichirau
Foto: Captura Facebook
După ce nu a prins un loc pe lista PSD la alegerile parlamentare, senatorul Șerban Nicolae a anunțat joi că demisionează din partid. Nicolae susține că el ar fi trebuit să fie recompensat pentru ceea ce a făcut din calitatea de senator, iar eliminarea sa o compară cu scoaterea lui Gheorghe Hagi din echipa României, la cererea adversarilor.

"Am trecut și prin intemperii, și prin seisme, și prin evenimente mai contondente, mereu am fost alături de partid. Am fost izgonit de unii care veniseră ca oaspeți și se descălțau la ușă. Acțiunile mele din actuala legislatură, toată prestația mea publică ca parlamentar ar fi trebuit să fie recompensată, eu tot ce am făcut, am făcut în beneficiul electoratului. Faptul că sunt contestat cu atâta vehemență de adversarii politici asta spune totul. Este ca și cum, la Mondialul din 94, România îl scotea pe Hagi din echipă pentru că așa cereau adversarele”, a declarat Șerban Nicolae, potrivit site-ului stiripesurse.ro.

Președintele PSD Marcel Ciolacu a anunțat în urmă cu o zi că Șerban Nicolae nu a fost propus de nicio organizație județeană pentru a candida la Senat sau la Camera Deputaților.

Șerban Nicolae, fost președinte al Comisiei Juridice din Senat și fost lider al senatorilor social-democrați. Nicolae face parte din garda veche a partidului care a stat alături de Liviu Dragnea. De asemenea acesta este cunoscut pentru asaltul asupra legilor justiției în perioada în care era președinte al Comisiei Juridice.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















21710 vizualizari

  • +59 (65 voturi)    
    hi hi hi (Joi, 22 octombrie 2020, 13:10)

    Fu Thien Zbang recalcitrantul [utilizator]

    ce caraghios bolnav de mania persecuției!
    ăsta nu are simțul rușinii sau al ridicolului!
    un parvenit pervers cu aere de mare jurist pe care nu-l mai încape șoriciul!
  • +58 (64 voturi)    
    te compari tu cu Hagi, escrocule?! (Joi, 22 octombrie 2020, 13:11)

    qwerasdf [utilizator]

    mars de aici, badaranule! Locul tau e la ghena de gunoi a istoriei.
    • +17 (21 voturi)    
      La Protan (Joi, 22 octombrie 2020, 13:52)

      comentacu [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      Acolo se duc cei asemeni lui
      • +1 (3 voturi)    
        îl (Joi, 22 octombrie 2020, 16:37)

        nahir [utilizator] i-a raspuns lui comentacu

        așteaptă ponta cu brațele deschise. O să-l vedem din nou în Parlament din postura de parlamentar Pro România.
    • +9 (11 voturi)    
      Ai scris... (Joi, 22 octombrie 2020, 15:03)

      grongobar [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      ...2 cuvinte in plus: "a istoriei". In rest e bine.
  • +46 (50 voturi)    
    Tupeu maxim (Joi, 22 octombrie 2020, 13:11)

    hamurabi [utilizator]

    Se compara cu Hagi ????
    • -3 (7 voturi)    
      Poate Ianis (Joi, 22 octombrie 2020, 15:04)

      aqualung [utilizator] i-a raspuns lui hamurabi

      Poate cu Ianis Hagi în meciul cu Norvegia. Dacă prin absurd adversarii ar fi cerut schimbarea lui atunci, ar fi fost pentru că era prea ridicol.

      Exact așa și cu Șerban Nicolae.
  • +26 (36 voturi)    
    Si acum o (Joi, 22 octombrie 2020, 13:11)

    Rahan5 [utilizator]

    se se duca in Ferentari ca sa faca acolo un partid de legionari. (In 2017 zicea ca in familia lui au fost legionari).
    • -6 (42 voturi)    
      PNL scrie pe el (Joi, 22 octombrie 2020, 13:46)

      voxpopulix [utilizator] i-a raspuns lui Rahan5

      Probabil o sa ajunga in PNL, ca la cate scursuri au recrutat in ultima perioada mai e loc de cativa fosti PSD-isti
      • +1 (7 voturi)    
        Nu cred... (Joi, 22 octombrie 2020, 17:04)

        John M. [utilizator] i-a raspuns lui voxpopulix

        Asta, impreuna cu Dragnea, Iordache si Nicolicea au fost cei mai nocivi impostori nu numai din PSD, dar dintre toti politicienii romani. Ciolacu si-a curatat partidul de ei si acum isi face garda sa personala. Nimic nou sub soare- asa fac toti...
      • -1 (7 voturi)    
        ai niscai .... (Joi, 22 octombrie 2020, 17:09)

        asada [utilizator] i-a raspuns lui voxpopulix

        ....relatii pe la USR !!??? Omul vi se potriveste in comportament ca o manuse !!!
  • +15 (23 voturi)    
    hehe (Joi, 22 octombrie 2020, 13:12)

    transpenibilus [utilizator]

    Serban Nicolae, vezi ca Poporul Romsn are pize cu tine facand sex anal!
    Cred ca te asteaa Dragnia ca pe o zi de primavara.
    • +4 (8 voturi)    
      poate .... (Joi, 22 octombrie 2020, 17:16)

      asada [utilizator] i-a raspuns lui transpenibilus

      ....fac echipa la Rahova !!!Masinile reparate de ing.Dragnea vor fi testate de soferul ,cum naiba il chiama,ca ii uitai numele borfasului !!!
  • +36 (40 voturi)    
    Exista si viata dupa Senat (Joi, 22 octombrie 2020, 13:12)

    feisbuk [utilizator]

    Antrefrig cauta modele pentru noile spoturi publicitare.
  • +26 (30 voturi)    
    Acest hagi (Joi, 22 octombrie 2020, 13:13)

    Martinezu [utilizator]

    cu rat si nescopit la timp.
    Eu asteptam alta veste de la individ.
    Seram ca face ceva, vreun gest mare, de Ignat.
  • +13 (17 voturi)    
    Cum sa nu. (Joi, 22 octombrie 2020, 13:13)

    123qwe [utilizator]

    E ca si cand unul de-ai nostri se dadea lovit desi adversarul era la 20 de metri.
  • +29 (35 voturi)    
    Frustrare mare... (Joi, 22 octombrie 2020, 13:15)

    Venier [utilizator]

    Marș individ scabros in cotețul istoriei !
    Veac sâ nu mai auzim te tine si restul penalilor din politica româneascâ !
  • +20 (26 voturi)    
    Landrace Serban (Joi, 22 octombrie 2020, 13:15)

    un domn [utilizator]

    lasa ne
    lasa ne
    lasa ne
  • +15 (23 voturi)    
    Valabil pentru toate lipitorile .... (Joi, 22 octombrie 2020, 13:16)

    ABBV [utilizator]

    PSD si restul ....Nu puneti osul la treaba va tineti numa de furaciuni, placinta va fi din ce in ce mai mica ....Intotdeauna va fi un rechin mai mare decat tine ...
    Chiar daca aveti impresia ca ati furat pentru 10 generatii ....."usor vine usor pleaca". Sunt destule exemple mondene care fara parinti fosti securici & turnatori ....merg cu averile catre 0.
    Si pentru tovarasu cu complexul Dumnezeu putem doar ca partidul sa scoata de la naftalina dosarul cu care a fost primit ......
  • +30 (36 voturi)    
    Cu talentul tau la driblat legea, cam asa e :) (Joi, 22 octombrie 2020, 13:17)

    CezarN [utilizator]

    Dar nu e rau pentru politica romaneasca faptul ca un grobian ca tine iese pe usa din spate.
    Mai multe cuvinte nu meriti, sau meriti ar nu se vor publica. :)
    • +17 (21 voturi)    
      Nu iese (Joi, 22 octombrie 2020, 13:58)

      Just2019 [utilizator] i-a raspuns lui CezarN

      pe usa din spate. Se mimeaza reinoirea partidului, cu esalonul 1 trimis putin in spate si scos in fata, altii, la fel de viciosi ca primii. Manevra comunista, pentru manipulat "naivii".
  • +33 (37 voturi)    
    Ce sa zic (Joi, 22 octombrie 2020, 13:19)

    feroviarul123 [utilizator]

    Tu si Hagi, nu ești demn nici sa-i cureți de noroi ghetele. Mie imi pare rau ca-l dau afara ca dau impresia ca vor sa reformeze partidul. Numai ca vin cu alti șoferi sau securiști,.
  • +19 (23 voturi)    
    HAHAHAHAAAAAGIIIIII (Joi, 22 octombrie 2020, 13:22)

    cristi_an [utilizator]

    :))))
    hahahahahahaha
    Astia ca el sunt chiar asa deluzionali?!?
  • +31 (35 voturi)    
    Era si cazul (Joi, 22 octombrie 2020, 13:25)

    damocles [utilizator]

    Unul dintre cele mai nocive personaje ale istoriei post revolutie iese pe usa din dos de pe scena.
    La cate mitocanii a facut in parlament era si cazul.
  • +22 (26 voturi)    
    Acu stiu de unde pute (Joi, 22 octombrie 2020, 13:25)

    marianmarian [utilizator]

    Hai ba Hagi de hazna, du-te si la Latrina3 si fa pe acolo giumbuslucuri.
  • +14 (18 voturi)    
    hagi (Joi, 22 octombrie 2020, 13:26)

    drago [utilizator]

    Dupa un Hagi al finantelor avem acum un Hagi al politici!
    La fel de ignoranti , gaunosi si toxici , ambi!
  • +16 (20 voturi)    
    Aualeo (Joi, 22 octombrie 2020, 13:28)

    mitg [utilizator]

    Am varsat o lacrima din ochiu maro.
  • -17 (23 voturi)    
    Cu ce-i mai bun (Joi, 22 octombrie 2020, 13:31)

    Un cititor [utilizator]

    Streinu decât Șerban Nicolae?
    PSD a primit ordin să se autodizolve cu Ciolacu pe post de cal troian.
    Dragnea a fost prost nu că s-a opus dictaturii , ci ca nu a cționat la timp împotriva ei.
    • +11 (13 voturi)    
      Dragnea e prost (Joi, 22 octombrie 2020, 14:17)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Un cititor

      Nu "a fsot" Un carciumar de tara cocotat in varful puterii de un partid al gastilor mafiote a ametit si s-a crezut atotputernic. Are ce merita. Cat despre intrebarea cu ce e mai bun SC fata de SN penibilu e la cel ce pune intrebarea. Compara un sobolan slinos cu un doctor afacerist
  • -12 (22 voturi)    
    cum s-ar spune (Joi, 22 octombrie 2020, 13:34)

    nellino [utilizator]

    vedem cu totii o realitate care bate filmuletul in care un anumit senator si-o ia pe cai pidosnice de la seful unui anumit partid.

    viata e ironica, nu-i asa, Cosette?
  • -22 (28 voturi)    
    Care alegeri, cu sute de morti pe zi? (Joi, 22 octombrie 2020, 13:34)

    D-or [utilizator]

    Sa piara lumea, dar sa fie alegeri!

    Oricum nu ar dezlega nimic aceste alegeri, s-ar schimba doar sutimile procentelor.
    • +12 (16 voturi)    
      Oamenii nu mor din cauza alegerilor (Joi, 22 octombrie 2020, 14:19)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui D-or

      Ci din nerespectarea unor norme elementare de igiena publica indemnati de liderii PSD (buzatu, primar Braila, etc). Nu era de asteptat altceva de la niste jeguri. Cat despre "sutimi" vom vedea cate mii vor fi
      • -10 (14 voturi)    
        Mai Bula, (Joi, 22 octombrie 2020, 15:34)

        newlook [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

        Mai Bula,

        Respectare/nerespectare... mananaci si matale ce primesti. Dar daca lucrurile stau asa cum spun astia cu pandemia, daca ai sute de morti pe zi (eu personal nu cred, dar sa zicem ca ei) ...
        ...cum poti sa spui ca alegerile sunt mai importante decat masurile sociale de oprire a pandemiei. Ti-a spus-o si nen-to Dulapu, Romania va functiona in continuare; Parlamentul va continua sa produca legi (daca il mai lasa OrGan :-)) )? kkia kikirezu sa faci musai alegeri?

        kkia kikirezu, mai Bula, in afara ca vreti cu tot dinadinsul sa luati toata puterea ca sa nu va zvarle populatia ca pe PNTCD la lada de gunoi.

        Din partea mea, cred ca-i corect sa luati toata puterea si sa puneti caluse si catuse la tot poporul (cu exceptia a catorva zeci de mii de oameni din "statul de drepti"). De ce? Cand avea alternative, cabd avea cresterea bunastarii, populatia a basculat si a cerut "caluse si catuse". Deci va meritati si e corect asa.

        Dar sa nu spui ca "alegerile nu cresc mortalitatea in pandemie"...cand deja ai inchis si scolile...ca te cred doar #rezistii care inghit toate dumele din bula lor de facebuci, precum gugustiucii.
        • +5 (9 voturi)    
          Gogule, newlook (Joi, 22 octombrie 2020, 16:07)

          Costi888 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

          #rezistii cum le zici tu, nu sunt neaparat penelisti. Daca sunt impotriva hotomanilor dim psd, nu inseamna ca sunt #rezistac. Lasa propaganda ieftina..
          PNL va ajunge in aceeasi troaca cu PSDul, iar oamenii cinstiti aka #rezistaci, paralelii, sorosistii si ce alte porecle le ati mai dat voi oamenilor care nu se bucura neaparat la 5 lei la pensie, salar sau alte mocangeli ca sa intoarca privirea de la tot jaful national executat cu mandrie de vajnicii luptatori ai neatarnarii Romaniei (si impotriva multinationalelor) si vor o tara ca afara, vor iesi in continuare in strada :)
          • -3 (5 voturi)    
            Pai sigur... (Joi, 22 octombrie 2020, 21:40)

            newlook [utilizator] i-a raspuns lui Costi888

            Pai sigur mai #rezistacilor...de ce v-ati bucura de 5 lei la pensie?
            Presupune sa fi muncit si sa fi platit taxe pentru asta.

            Nu-i mai bine IT-ist, sa nu platesti taxe?
            Nu-i mai bine ONG-ist, sa iei din taxele adunate de guvern si sa te dai non-guvernamental?
            Nu-i mai bine student, sa calatoresti gratuit perpetuu? etc!

            E mai bine, desigur, decat "sa te bucuri de 5 lei la pensie" !
            • +3 (5 voturi)    
              Esti penibil (Joi, 22 octombrie 2020, 22:07)

              Costi888 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

              Oare cine a dat gratuitati pentru tot boborul? Oare cine a stabilit ca it istii sa nu plateasca taxe? Ia cauta tu in arhive.. oricum, nici macar nu sunt it ist sau ongist, dar am fost totusi in strada. Asa si? Latri mult si prost. Daca poate tu esti vreun asistat social, eu chiar muncesc, imi platesc taxe si sunt #rezistac :)))
              • -3 (5 voturi)    
                Penibil, nepenibil.... (Joi, 22 octombrie 2020, 23:22)

                newlook [utilizator] i-a raspuns lui Costi888

                Penibil, nepenibil....asta e, luctrurile stau cum zic eu, indiferent de eticheta ta.

                Daca pesedoii "au dat gratuitati" la tot poporul #rezist, au fost niste imbecili: nu dai munitie celui care vrea sa te omoare. Nu stiu cine a initiat; cert e faptul ca astia noi continua cu astea.
                Faptul ca si unii #rezist isi platesc unele taxe e chiar colateral; marea masa e masa de intretinuti social, dupa cum am aratat.

                PS: pentru stiinta ta, pensionarii NU sunt asistati social; ei au platit pentru pensia lor (nu devia discutia catre pensiile speciale...aia-i o potlogarie, sunt de acord, dar "specialii" NU voteaza PSD pentru ca nu asteapta aia "5 lei la pensie").

                Pe de alta parte, studentii care calatoresc gratuit oriunde, oricat, oricand (tembelul de Dragnea voia sa le dea si avionul gratuit!)...ei bine, da. astia sunt asistati social dupa orice definitie de pe planeta. Planeta noastra, Terra, nu bulele facebuci.
                • +2 (2 voturi)    
                  Pai si atunci (Vineri, 23 octombrie 2020, 7:57)

                  Costi888 [utilizator] i-a raspuns lui newlook

                  Care e problema ta? Pe cine esti suparat, ca nu mai inteleg?
                  Ps. Nu ma refeream la pensionari ca ar fi asistati sociali
            • +2 (4 voturi)    
              psd da pomeni electorale, nu raspalteste munca (Vineri, 23 octombrie 2020, 0:47)

              Leon_Magnificul [utilizator] i-a raspuns lui newlook

              5 lei in plus la pensie nu vin acum din munca si taxe, ci din imprumuturi cu dobinzi oneroase. Pesedeul nu a marit pensiile si salariile pentru ca oamenii le meritau si existau resurse, ci pentru a-si mitui electoratul old and new look.

              Scutirea de taxe a IT-istilor nu e pomana, ci un mijloc probabil insuficient de a-i pastra in tara.
  • +23 (29 voturi)    
    Domn' sofer... (Joi, 22 octombrie 2020, 13:37)

    middle_brick [utilizator]

    Haideți domn șofer ca naiba, sunt joburi o gramada, taxi, curierat, poate black cab la prestanta dumneavoastra.
  • +16 (18 voturi)    
    pozele!!! (Joi, 22 octombrie 2020, 13:41)

    levierul [utilizator]

    Vrem pozele cu sodomizarea de dinaintea asomarii lui Serban
  • +12 (18 voturi)    
    sa moara cipila eu soferu lu voicu care-le familia (Joi, 22 octombrie 2020, 13:41)

    viziru [utilizator]

    sa moara cipila eu soferu lu voicu care-le familia mea de la '48 si dai si lupta si lupta si dai …… acuma nu am inteles faza cu Hagi…. …..
  • +23 (27 voturi)    
    Alta victima (Joi, 22 octombrie 2020, 13:42)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Parazitii astia ar muri de foame daca ar trebui sa lucreze cinstit si nu ar avea firme abonate la stat prin interpusi sau spagi luate din contracte sau mai stiu eu ce.

    Astia nu lupta pentru ciolan ca vor banui multi ci pentru ca stiu ca a doua zi o sa moara de foame.
    Eu nu as angaja pesedisti la mine in firma nici ca gunoieri. Nu are legatura ca-s pesedisti sau ca ar fura. Nu. E vorba de intelect, mentalitate, mai multe.
  • +11 (15 voturi)    
    spuse prostu ' natiei (Joi, 22 octombrie 2020, 13:43)

    mirceacr [utilizator]

    vorbind din latrina din fundul curtii.
  • +13 (19 voturi)    
    Pe pariu (Joi, 22 octombrie 2020, 13:47)

    ipolitic [utilizator]

    ca va ateriza in Pubela cu Resturi Organice srl a lu Victoras
  • +20 (24 voturi)    
    curatenia (Joi, 22 octombrie 2020, 13:48)

    prepeleac [utilizator]

    Hahaha! Un singur lucru te apropie de Hagi, lipsa intelegerii termenilor. Comparatia mai aproape de adevar ar fi ca inlaturarea voastra de pe liste seamana cu straduinta unui grajdar de a curata cotetele si nu are la indemana decat o furca cu doi dinti care nu ii permite sa ia decat balega mare, ramanand in urma sa o gramada de rahatei mai mici. Si chiar daca arunca in costereata doi trei trandafiri mirositori, tot nu reuseste sa inlature mirosul si mizeria care s-a adunat in ultimii 30 de ani.
  • +4 (8 voturi)    
    O ce veste excelenta (Joi, 22 octombrie 2020, 13:52)

    FFlorin [utilizator]

    O veste excelenta!
    A vrut sa spuna ca si cum Hagi si-ar scoate sosetele!
  • +3 (11 voturi)    
    Asta e praf in ochii (Joi, 22 octombrie 2020, 13:52)

    Just2019 [utilizator]

    alegatorilor naivi. Reformarea PSD-ului inseamna trimiterea celor din linia intai, chipurile, pe tusa si inlocuirea lor cu alte sinecuri, la fel de veroase ca cei pe care i-au inlocuit. Poate, tovarasului Serban Nicolae i se va face o oferta de la PNL-eu-PMP-eu.
  • +3 (13 voturi)    
    acum e momentul perfect (Joi, 22 octombrie 2020, 13:52)

    Dan_Nemes [utilizator]

    pentru PNL sa isi creasca numarul membrilor cu o somitate din lumea politica!

    Oricum la cati PSD-isti sunt in PNL si cati PNL-isti sunt in PSD ai impresia ca USL-ul nu a disparut inca.

    Nu o sa fiu mirat in momentul in care dupa alegeri PNL-ul o sa refuze o alianta cu USR-ul si va face o alianta cu PSD-ul. Oricum va fi mai usor de controlat justitia daca in parlament vor avea peste 60% din voturi. In schimb va fi prima oara dupa 89 cand UDMR-ul nu va mai fi la guvernare :)

    Viva PCR, pardon USL
  • +11 (15 voturi)    
    taximetrist la Mitrea (Joi, 22 octombrie 2020, 13:53)

    comentacu [utilizator]

    Mai valoare mondiala, vezi ca banii furati pana acum se termina repede. Vorbeste cu Mitrea sa te ia taximetrist la el, ca asta e meseria ta de baza!
  • +6 (10 voturi)    
    Nimic nou... (Joi, 22 octombrie 2020, 14:03)

    Sly21 [utilizator]

    Stim cu totii ca individul e o mizerie de ceea mai joasa speta, dar sa se compare cu Hagi pentru Romania e ca si cum s-ar compara cu maica Tereza la biserica.
  • +7 (11 voturi)    
    no problem (Joi, 22 octombrie 2020, 14:03)

    Atlantic [utilizator]

    Care e problema?Are doar o meserie banoasa,sofer de lux!
  • +6 (10 voturi)    
    Unde pleaca? (Joi, 22 octombrie 2020, 14:03)

    Sly21 [utilizator]

    Pe principiul Ciordache, oare ce loc caldut i se pregateste si lui?
  • +7 (11 voturi)    
    ,,S-a suparat porcarul pe sat´´, (Joi, 22 octombrie 2020, 14:19)

    Rebecka [utilizator]

    dar satului nici ca-i pasa! Ilustrul,,jurist´´,care pana mai ieri,in interesul psd si al lui,era gata sa-l ia pana si pe Dumnezeu de guler,acum demisioneaza?????Atat l-a tinut loialitatea fata de psd?S-a convins badaranul national ca psd-ul ,din moment ce si-a atins scopul,l-a aruncat ca pe o masea stricata?Nu fi trist,mojicule,,,ai putintica rabdare´´:iese Dragnea din vila Rahova si te infiaza numaidecat.Doar nu degeaba te-ai dat de ceasul mortii sa-l scapi de sejurul la vila amintita!Pana una-alta,gasesti un job de sofer la vreun interlop brunet, burtos si plin de bani.........aaaaa,sa nu uit:ia-ti si pozele alea.stii tu care:alea de le aratai tantos in parlament!!Vezi sa nu le uiti in vreun sertar,ca risti sa ramai fara ele!Dispari si sa revii cand o veni tata,Dumnezeu sa-l ierte!
  • +9 (13 voturi)    
    Imbecilul are impresia (Joi, 22 octombrie 2020, 14:21)

    Bogdan_100 [utilizator]

    ca pana acum a participat la un meci de fotbal. Delirium tremens
  • +6 (8 voturi)    
    Pai tu ai fost adversarul Romaniei (Joi, 22 octombrie 2020, 14:45)

    Falx_D [utilizator]

    ai facut parte din echipa borfasilor penali care si-a batut joc de ea.
  • +5 (7 voturi)    
    Eu nu inteleg care este problema (Joi, 22 octombrie 2020, 14:56)

    AxonImpulse [utilizator]

    Are ocazia de a-si relua dezvoltarea profesionala pe linia in care a demonstrat ca are aptitudini: sofer.

    Avem nevoie de soferi, nu e nici o rusine in a-ti castiga painea in mod onest.
  • +6 (8 voturi)    
    E tare soferul penalului Voicu ! (Joi, 22 octombrie 2020, 15:01)

    Susufler0 [utilizator]

    Cand te apuca disperarea spui orice, te vezi oricum !

    Mai tragic e ca "lasatii astia la vatra" nu mai au timp sa se inscrie in Pro Romanika decat ca simplii soldati. E vorba de aia care nu l-au injurat la greu pe Victor Viorel !

    PS. Ups ! Cam toti au facut-o ! :))
  • +3 (7 voturi)    
    halal senator (Joi, 22 octombrie 2020, 15:09)

    alexman1 [utilizator]

    Multi pezevenghi in politica romaneasca. Pacat de partidul ecologist ca promitea, dar asa si-a bagat bomba in casa...Fiind fara ideologii, fara principii, acesti indivizi se muta dintr-un partid in altul,doar sa ramana la ciolan
    • 0 (2 voturi)    
      Are grija ratanul (Joi, 22 octombrie 2020, 19:29)

      Rebecka [utilizator] i-a raspuns lui alexman1

      sa le organizeze o taricuta viata ecologistilor!Nici n-a apucat grohaitorul sa puna piciorul in sediul ecologistilor, s-a si terminat cu pacea si linistea!Crezandu-se tot in senat,se si pune suinul pe facut harceaparcea tot ce apuca,exact cum a procedat (din ordinul borfasului cazat acum la Rahova) cu Codul Penal !PER,daca vreti sa dati pacea pe galceava si(inca)bunul renume pe ocara,infiati-l pe grohaitorul national!Sa nu ziceti ca nu v-am avertizat!
  • +1 (5 voturi)    
    "am făcut în beneficiul electoratului" (Joi, 22 octombrie 2020, 15:57)

    blacksheep [utilizator]

    Ortodox adevarat care nu crede in teorii de astea fanteziste, cum ar fi Big Bang.
    Hagi este un profesonist in fotbal.
    In ce sunteti profesionist dumneavoastra ?
    Cand ati practicat meseria de jurist, avocat, procuror sau alceva legat de justitie inainte de a ajunge in parlament?
  • +3 (7 voturi)    
    Brigada mobila (Joi, 22 octombrie 2020, 16:00)

    Costi888 [utilizator]

    Formata din Mitraliera, Stefanescu, Serbanel, Nicolicea si altii.. au fost buni la momentul respectiv pt ca au dus greul campaniei de deziformare, atac la persoana, sustinerea si initierea de legi idioate etc. De aici si suprinderea lor ca au fost lasati pe dinafara. Ce nu stiau ei la momentul ala este ca pesedeul are destule de astfel de specimene in partid.. si si a permis sa i execute :)) ca sa mimeze reformarea partidului.
    • +3 (5 voturi)    
      Mai bine mai tarziu (Joi, 22 octombrie 2020, 19:46)

      Rebecka [utilizator] i-a raspuns lui Costi888

      decat niciodata!Daca trebuia sa mai suportam 4 ani adunatura asta de jegosi,ajungeam de ne urcam pe pereti,ori ne luam cu totii lumea-n cap!Trag nadejde ca psd a cernut cu o sita mai deasa viitorii sai reprezentanti in parlament,si nu s-a folosit de ciurul intentionat rupt si gaurit cu care a cernut Dragnea.....Poate astia noi sa fie un pic mai,,spalati´´si cat de cat suportabili.....
  • +1 (5 voturi)    
    Se pare (Joi, 22 octombrie 2020, 19:37)

    Ibit [utilizator]

    Din ce in ce mai mult ca Ciolacu lucreaza la comanda lui Iohannis !
    Felicitari calor care l-au ales , pe Ciolacu !