VIDEO Ediție specială HotNews.ro LIVE. Dan Barna și Marius Manole au comentat rezultatele alegerilor prezidențiale 2019

de C.D.     HotNews.ro
Sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 20:53 Actualitate | Politic


Dan Barna si Marius Manole in studioul HotNews.ro
Foto: Hotnews
Liderul USR, Dan Barna, și actorul Marius Manole au fost invitații ediției speciale HotNews.ro LIVE din seara turului doi al alegerilor prezidențiale 2019. Alături de jurnaliștii HotNews.ro, Barna și Manole au comentat rezultatele scrutinului.










Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















19266 vizualizari

  • +9 (17 voturi)    
    Wow (Sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 21:05)

    Alexa.99. [utilizator]

    Abia astept sa-i vad.
    • -16 (22 voturi)    
      ce cauta un sef de partid pe post de comentator ? (Duminică, 24 noiembrie 2019, 13:47)

      Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui Alexa.99.

      publicitate mascata ?
  • -14 (34 voturi)    
    Another loser, (Sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 21:42)

    Observatory [utilizator]

    is not available?
    Asta care a dat cu bârna’n gard ?
  • -8 (24 voturi)    
    E bine (Duminică, 24 noiembrie 2019, 7:06)

    Zache58 [utilizator]

    sa-l puneti pe Barna in lumina.Doar asa mai pierde USR din alegatori,la viitoarele parlamentare!Realesul nu se lasa......
  • -10 (22 voturi)    
    barna asta (Duminică, 24 noiembrie 2019, 8:29)

    zicsieu [utilizator]

    devine din ce in ce barna din ochiul meu. ma deranjeaza. un pic de demnitate omule. fara sa vrei faci sa se intample vorba a lui ponta: "mă uit cu popcorn şi băutură răcoritoare".
  • +5 (13 voturi)    
    Ok, vom fi pe aici :) (Duminică, 24 noiembrie 2019, 16:03)

    Luk [utilizator]

    .
  • -10 (16 voturi)    
    Barna (Duminică, 24 noiembrie 2019, 17:13)

    Mihail. [utilizator]

    In domeniile artei, ratatii devin cei mai vehementi critici de arta. Se pare ca si in politica e la fel.
    • +3 (11 voturi)    
      Tu esti mai (Duminică, 24 noiembrie 2019, 21:17)

      Observatory [utilizator] i-a raspuns lui Mihail.

      Gorbaciov ?
      Ai înviat !?!
    • 0 (0 voturi)    
      Inteleg ca ti-ai (Duminică, 24 noiembrie 2019, 22:27)

      paonipao [utilizator] i-a raspuns lui Mihail.

      bagat unghia in gat...!
      Dar n-ar fi rau sa mai mergi si pe la teatru...