Un senator PMP, adus cu ambulanța pentru a vota la moțiune / Tomac: Trebuia să fie operat astăzi, dar a solicitat pe proprie răspundere să vină

de G.S.     HotNews.ro
Joi, 10 octombrie 2019, 10:22 Actualitate | Politic


Vasile Cristian Lungu
Foto: senat.ro
Președintele Partidului Mișcarea Populară, Eugen Tomac, a declarat că un senator PMP, Vasile Cristian Lungu, va fi adus cu ambulanța pentru a vota moțiunea de cenzură a opoziției.

”Sunt parlamentarii PMP prezenți, toți vor vota la vedere pentru căderea guvernului. Chiar avem un coleg care era programat să fie operat astăzi, domnul senator Lungu și a solicitat pe proprie răspundere să vină și îl va aduce ambulanța chiar în momentul votului. Înțelegem miza și responsabilitatea care ne revine în acest moment important”, a declarat Tomac înainte de ședința de plen în care va fi dezbătută și votată moțiunea.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















6541 vizualizari

  • +5 (7 voturi)    
    Bravo acestui senator PMP! (Joi, 10 octombrie 2019, 10:33)

    Habermas [utilizator]

    Fie si numai pentru acest gest, merita un enorm respect!
    • -1 (7 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Joi, 10 octombrie 2019, 11:38)

      [anonim] i-a raspuns lui Habermas

      • 0 (0 voturi)    
        Totusi, e un interes national aici (Joi, 10 octombrie 2019, 12:26)

        banel [utilizator] i-a raspuns lui

        Nu l-a dus la distractie, ci pentru ca ai votat tu aiurea in decembrie 2016.
        • 0 (0 voturi)    
          Comentariu sters de utilizator (Joi, 10 octombrie 2019, 13:42)

          [anonim] i-a raspuns lui banel

    • 0 (0 voturi)    
      Bai frate (Joi, 10 octombrie 2019, 12:27)

      Unforgiven [utilizator] i-a raspuns lui Habermas

      Cum sa te duci cu ambulanta la parlament ca sa votezi si sa mai spui ca este un lucru nobil??

      Voi nu mai sunteti in toate facultatile mintale, asa v-au indobitocit/depravat coruptii de la rezist??

      Pupati bai in fund masinaria de intoxicat si degenerat societatea!
      • 0 (0 voturi)    
        Nu mai prostule, nu pentru ca s-a dat cu ambulanta (Joi, 10 octombrie 2019, 12:34)

        Habermas [utilizator] i-a raspuns lui Unforgiven

        ci pentru ca a amanat operatia si apoi a insistat sa vina (fiind internat in spital) sa poata fi prezent.
        • 0 (0 voturi)    
          Comentariu sters de utilizator (Joi, 10 octombrie 2019, 13:40)

          [anonim] i-a raspuns lui Habermas

        • +1 (1 vot)    
          Bravo ma desteptule! (Vineri, 11 octombrie 2019, 11:19)

          Unforgiven [utilizator] i-a raspuns lui Habermas

          Ca a folosit ambulanta in interes de serviciu!

          Pai daca facea asta Dragnea ce spunea rezistenta a doua zi sau in secunda zero??

          NU AM ABSOLUT NICIO PRETENTIE DE LA VOI!!
  • -6 (10 voturi)    
    Alt fanatic basist (Joi, 10 octombrie 2019, 10:40)

    salvatore [utilizator]

    Asta si de la morga venea sa voteze.
    • 0 (0 voturi)    
      Nu, aia sunt pesedistii, (Joi, 10 octombrie 2019, 12:36)

      Habermas [utilizator] i-a raspuns lui salvatore

      si nu vin ei ci ii aduce partidu. Si nu ii aduce, doar ii scrie.
  • +3 (3 voturi)    
    E de-al lui Basescu, (Joi, 10 octombrie 2019, 11:29)

    bancher [utilizator]

    are vana in el!!
    Glumesc, bineinteles.
    • 0 (0 voturi)    
      Glumesti glumesti ... dar recunosti! (Joi, 10 octombrie 2019, 12:35)

      Habermas [utilizator] i-a raspuns lui bancher

      :)