Ecaterina Andronescu către pesediști: Căile nevăzute ale online-ului trebuie să ne preocupe. Ele au făcut diferența în aceste alegeri

de C.D.     HotNews.ro
Sâmbătă, 29 iunie 2019, 13:32 Actualitate | Politic


Ecaterina Andronescu
Foto: Hotnews
Ecaterina Adronescu le-a spus pesediștilor cărora le cere votul la Congres că PSD a pierdut alegerile europarlamentare și pentru că nu a știut să oprească știrile false. „Căile nevăzute ale online-ului trebuie să ne preocupe pentru că ele au făcut diferența în aceste alegeri”, a spus ea.

Argumentele Ecaterinei Andronescu:
  • Nu am știut să oprim știrile false, lucrurile neadevărate pe care le-au adus în scena publică. Și poate da, nu am știut să folosim tehnologia în așa fel încât lucrurile bune pe care le-am făcut să ajungă la cea mai mică organizație și la toți cetățenii.
  • Trebuie să le explicăm oamenilor că am vrut să stopăm abuzurile din justiție. Nu am vrut o justiție pentru liderul nostru. Acest lucru trebuie să îl explicăm oamenilor.
  • Unde e infrastructura de comunicare a PSD? De ce nu am știut să construim cu specialiștii această infrastructură, prin care lucrurile bune pe care le-am făcut să ajungă la cetățeni?


















2546 vizualizari

  • +15 (17 voturi)    
    normal (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 13:36)

    dailyshow [utilizator]

    daca nu stiti decat sa faceti spam si sa angajati postaci fara creier ca voi
  • +20 (20 voturi)    
    Haha (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 13:37)

    Captain Obvious [utilizator]

    Asta era problema!!! Nu faptul că sunteți o grupare de hoți fara pic de scrupule... Ați băgat bani in online mai mult decât orice alt partid. Sper sa băgați în continuare și rețelele să vă taie orice cont.
    • +17 (17 voturi)    
      Pai da (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 14:39)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Captain Obvious

      Problema nu e ca fura ei, cu ca ne-am prins noi si ca avem alternative la vot.

      intotdeauna "mortul" e de vina.

      Vorbeau de "asumare" la greu dupa vot, dar ei nu sunt in stare sa-si asume nici macar esecul votului din Diaspora.
  • +15 (15 voturi)    
    Abrambureli (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 13:57)

    tontu [utilizator]

    Ce poate sa spuna o sluga a lui Dragnea? Diferenta a facut-o incapacitatea partidului de a se debarasa de Liviu. Ce e si mai tragic e ca lingaii sunt toti bine merci...
  • +14 (14 voturi)    
    Voi cu pensionarii,noi cu onlineul (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 14:56)

    Plagarus [utilizator]

    Ati ramas de caruta istoriei,hai mergi acasa ca si asa invatamantul l-ai eutanasiat,coana.!
  • +7 (7 voturi)    
    Sa vezi acum, interviuri la angajare la postaceala (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 15:25)

    Susufler0 [utilizator]

    sustinute chiar in fata lui Katty ! '

    PS. Mazeto, mi-e ca te faci cu coledzi noi ! Mi-e mila de tine ca astia or sa ridice standardul : ecuatii cu 5 necunoscute... limba japoneza, dialectul tibetan si tot d-astea ! :)))
    • 0 (0 voturi)    
      Din vreo 4000 participanti Abramburica a obtinut (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 23:13)

      ty [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      azi 50 voturi. Pana si colegii ei si-au dat seama cate parale face. Cam tarziu.
  • +4 (4 voturi)    
    Le văd, nu le înțeleg și se miră (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 15:51)

    clencix [utilizator]

    Ca să știi, trebuie mai întâi să vrei să știi. Ca să știi, trebuie mai întâi să înveți. Ca să înveți, trebuie mai întâi să citești și încă să muncești ca să înțelegi ce citești și pentru toate trebuie să respecți meritul celor care au văzut primii, au înțeles primii, au scris primii cum au înțeles și care te învață să știi ce au descoperit ei. Cu hoția câștigi mai repede, dar nu prea știi ce ai furat.
  • +1 (1 vot)    
    hahaha (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 17:02)

    oparere [utilizator]

    Ba tocmai faptul ca v-ati chinuit atata sa scoateti in evidenta faptele bune cum ar fi ca un hot ca Manda face o vizita cultivatorilor din Dolj a facut diferenta!!! Oricarui om cu creier i s-a facut lehamite si a mai transmis asta altor 3 cu jumatate de creier!!!
  • +1 (1 vot)    
    mai degraba (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 17:38)

    Sasul70 [utilizator]

    caile / urmele vazute ale r*a*h*a*t*u*l*u*i mare facut de voi in ultimii 2,5 ani as zice ca sunt de vina de rezultatul alegerilor din mai... Dar e bine ca perseverati in acest fel de gandire - va fi mai usor sa fiti maturati, cel tarziu in 2020 toamna... douazeci douazeci cum spunea titrata voastra.
  • +2 (2 voturi)    
    Katy,spune-o direct. (Sâmbătă, 29 iunie 2019, 18:04)

    asavreau [utilizator]

    Colegii tăi din PSD sunt analfabeți funcționali,rezultatul învățământului organizat de tine.Și ca să înțelegi,un analfabet funcțional are diplome,masterate,doctorate,dar nu știe carte.Pare că și tu ești așa,când vorbești de online și nu vezi hoția,impertinența colegilor.Mai ales a șefilor.Și da ,ați legalizat hoția,căci hoție este să dai pensii speciale și salarii mari ,nemeritate.Adică //specialii//,sunteți voi,că noi,vă bateți joc de noi.Vorbește unul de pensionari că vă votează.Nu cred.Pensionarii mor de foame așteptând pensiile promise.Toate cheltuielile sau dublat și voi tot la promisiuni sunteți.