Fifor nu exclude nici el să candideze la președinție: Mă gândesc serios la această posibilitate

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 23 iunie 2019, 18:07 Actualitate | Politic


Mihai Fifor
Foto: Facebook
Purtătorul de cuvânt al PSD, Mihai Fifor, a scris duminică într-un comentariu pe Facebook, făcut la o postare în care social-democratul critica episodul fetiței adoptate din Mehedinți, că se se gândește ”foarte serios la posibilitatea” de a candida la președinția României.

Întrebat de o utilizatoare Facebook de ce nu ia în calcul posibilitatea de a candida la președinția României, ”pentru că este singurul credibil din acest partid”, Fifor a răspuns: Mă gândesc serios la această posibilitate”.



Până acum Liviu Pleșoianu, Șerban Nicolae și Eugen Teodorovici și-au anunțat intenția de a intra în cursa internă PSD pentru desemnarea candidatului la prezidențiale.

Viorica Dăncilă a declarat că săptămâna viitoare vor începe sondajele pentru desemnarea prezidențiabilului.


















3570 vizualizari

  • +29 (29 voturi)    
    :)))))) (Duminică, 23 iunie 2019, 18:09)

    Luk [utilizator]

    .
  • +12 (12 voturi)    
    Catindati (Duminică, 23 iunie 2019, 18:31)

    Arkantas [utilizator]

    Toti unul si unul....
  • +11 (11 voturi)    
    Ăștia din PSD,toți gândesc serios. (Duminică, 23 iunie 2019, 18:41)

    asavreau [utilizator]

    Nu am auzit de gândire serioasă sau neserioasă,dar dacă spune Fifor înseamnă că există.La ei la PSD și cei care votează asemenea indivizi.Fifor se vrea la Cotroceni pentru-că//gândește serios//,nu pentru-că vrea să facă ceva pentru România.
  • +16 (16 voturi)    
    Mai baieti (Duminică, 23 iunie 2019, 18:57)

    daneko365 [utilizator]

    voi sunteti grav desprinsi de realitate.
  • +10 (12 voturi)    
    Bravo (Duminică, 23 iunie 2019, 18:59)

    Captain Obvious [utilizator]

    Tu și mudava
  • +9 (11 voturi)    
    Nu se califica... (Duminică, 23 iunie 2019, 19:01)

    Intermezzo [utilizator]

    Fiindca nu e destul de prost. Desi se straduieste din rasputeri si cu rezultate incurajatoare.
  • +13 (13 voturi)    
    o colectie impresionanta (Duminică, 23 iunie 2019, 19:59)

    silviu_dumitrescu [utilizator]

    ... de jeguri propune PSD pentru turul 1 (si atat) la prezidentiale.
    Fifor mai intai ar fi bine sa explice de ce a demisionat cu adevarat din functia de Ministru al Apararii, facandu-se partas haosului in inzestrare care este astazi acolo.
  • +9 (9 voturi)    
    Depuneti-va (Duminică, 23 iunie 2019, 20:07)

    kofa [utilizator]

    toti candidaturile sa stim una si buna..
  • +10 (10 voturi)    
    Da ce Devesel(u) se arata Fiforelul ? (Duminică, 23 iunie 2019, 20:24)

    Plagarus [utilizator]

    Etnografie si folclor cu "neimplinitul " asta.
  • +11 (11 voturi)    
    mai sunteti? (Duminică, 23 iunie 2019, 20:25)

    Mistrelutz [utilizator]

    :)))
    eu zic sa participe toti membri psd.
  • +12 (12 voturi)    
    E concurență mare (Duminică, 23 iunie 2019, 20:37)

    mr_mojo [utilizator]

    La premiul “Penibilul anului”.
  • +12 (12 voturi)    
    Prezidentiale (Duminică, 23 iunie 2019, 21:08)

    Soljenitin [utilizator]

    Din partea mea poate candida tot pesedeul la prezidentiale.
    Important este ce votam la parlamentare, iar psd stie asta si incearca deturnarea atentiei catre prezidentiale. Nu plecati dupa fenta;-)
  • +9 (9 voturi)    
    Ar fi un foarte bun presedinte de strada (Duminică, 23 iunie 2019, 22:02)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    In Checheci.
  • +6 (6 voturi)    
    Am semnat - nu am semnat (Duminică, 23 iunie 2019, 23:27)

    Lu48 [utilizator]

    Preşedinte într-o tară UE ?
  • +5 (5 voturi)    
    Asta e moartea emotiilor (Luni, 24 iunie 2019, 7:38)

    Ioko [utilizator]

    Fifor ăsta e la fel de sărac la minte cum e şi la personalitate de te întrebi dacă băiatul poate gândi şi singur pentru că avem mari rezerve că e capabil să se descurce fără îndrumător.
    În primul rând măi Fifor deja s-a observat că după căderea lui Dragnea eşti căţeluşul lui Dăncilă care îl plimbă peste tot unde apare ca să te arate că eşti favoritul ei şi nu pentru a te folosi ca purtător de cuvânt şi doar a te ţine în spatele ei ca mascotă favorită.
    Şti care a fost cauza principală care la făcut să piardă pe Adrian Năstase alegerile prezidenţiale?....omul era exact ca tine, fad şi fără personalitate şi orice scotea pe gură era atât de fals în contradicţie cu comportamentul unui om normal încât nu putea convinge pe nimeni mai ales că mesajul vostru se axează doar pe partea emoţională iar băiatul nu reuşea să trezească sula nici măcar pentru o labă.
    Problema la tine Fifor e că eşti sub nivelul lui Năstase că ăla măcar făcea parte din acea cultură creată artificial ca o roşie care să arate bine cu mult ajutor toxic chimical şi măcar avea spoiala omului pregătit care recită bine deşi pe partea cealaltă a logici era praf.
    Acuma serios măi Fifor cum ai putea face să tresară vreo emoţie în cineva că parcă eşti moartea suli deasupra celei mai frivole păsărici.
    Au mai multe şanse să gâdile emoţia electoratului vostru cei trei bufoni Plesoianul, Teodorovici şi Şerban că vouă vă trebuie băieţi care să stârnească emoţie iar tu nici măcar aia nu eşti capabil să stârneşti.
    Am eu un candidat perfect pentru voi la prezidenţiale "DĂNCILĂ" pentru că femeia întruneşte tot ce vrea electoratul PSD pentru că e exact ca electoratul PSD şi se va indentifică cu ea că cu tine măi Fifor e moartea emoţiilor iar pe partea cealaltă în care trebuie valorificaţi neuroni te asigurăm că nu ai competenţe că dai numai dureri de cap când îţi foloseşti logica.
    • +1 (1 vot)    
      Asta ne mai lipsește, (Luni, 24 iunie 2019, 9:27)

      Rescator [utilizator] i-a raspuns lui Ioko

      un rusnac incompetent,pafarist și trădător in funcția
      de Președinte al României.Individul a arătat ce poate la Apărare.Pașol na turbinca Fiforski.
  • 0 (0 voturi)    
    Cine e Fifor ? (Luni, 24 iunie 2019, 16:53)

    Tescovin [utilizator]

    Dacă cineva a auzit de el, îl rog să mă scoată și pe mine din ignoranță.