VIDEO Momentul în care bărbatul care l-a contrazis pe Dragnea la un miting PSD este scos din mulțimea din fața scenei

de Clarice Dinu     HotNews.ro
Vineri, 19 aprilie 2019, 11:31 Actualitate | Politic


Barbat scos din multime la mitingul PSD
Foto: Captura video
Bărbatul care l-a contrazis pe Liviu Dragnea, în timpul unui miting la Suceava, stârnindu-i o reacție nervoasă, a fost „potolit” imediat de mai mulți bărbați, care l-au dus și împins în ultimele rânduri.

Dialogul dintre Dragnea și participantul la miting:

Liviu Dragnea: "Gândiți-vă... zeci de ani de zile cum nu s-au interesat de satul românesc! Ce am făcut noi?"

Participant la miting: "Nimic!" Liviu Dragnea: "Nimic ești tu, ți-o spun direct! Ai răbdare să-ți spun ce am făcut noi, mincinosule! Am mărit salariile la medici, așa cum n-au fost niciodată în România...".

Imediat mai mulți bărbați l-au scos din mulțimea din fața scenei pe cel care l-a contrazis pe Dragnea.


















12730 vizualizari

  • +28 (28 voturi)    
    Aveti rabdare ! (Vineri, 19 aprilie 2019, 12:06)

    Martinezu [utilizator]

    Adevarul e ca lista e lunga. In numai 2 ani au daramat guverne au dat oamenii afara din puscarii, au demolat singurul metru de autostrada facut in timpul guvernarii PSD lista e lunga .....au numit sefii tuturor institutiilor din tara, au educat-o pe Viorica Dancila care pana atunci nu stia nici ce ingroapa pisica...si asta e nici jumatate din programul de guvernare la care s-au agnajat
  • +32 (32 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 19 aprilie 2019, 12:07)

    [anonim]

    • +10 (12 voturi)    
      Ales si reales... (Vineri, 19 aprilie 2019, 13:24)

      Skipper_The_Pinguin [utilizator] i-a raspuns lui

      ... democratic de aproape 30 de ani. Ce sa intelegem din asta?
      • +5 (5 voturi)    
        Bine punctat (Vineri, 19 aprilie 2019, 21:47)

        tudor74 [utilizator] i-a raspuns lui Skipper_The_Pinguin

        Ales si reales democratic de 30 de ani pt ca la vot au mers doar bugetarii, pensionarii si asistatii sociali!

        V-ati saturat de PSD, mergeti la vot ! Si faceti si campanie electorala anti-PSD familiei !
        • +2 (2 voturi)    
          Cum poti... (Duminică, 21 aprilie 2019, 11:16)

          Bibishor [utilizator] i-a raspuns lui tudor74

          ... sa schimbi ceva in Romania, cand la vot se duc 32% din masa de votanti? Ce guvernare este garantata cu 32% votanti? Iar dupa vot, toata lumea pe retele se vaita ca Romania merge pe drum gresit...
        • 0 (0 voturi)    
          slogan fascistoid #rezist (Luni, 22 aprilie 2019, 0:38)

          srpc [utilizator] i-a raspuns lui tudor74

          bugetarii, pensionarii si asistatii nu sunt oameni, fiindca nu vor sa se sacrifice ca sa aiba tefelistii bani moka pentru clubbing
  • +9 (9 voturi)    
    Probabil (Vineri, 19 aprilie 2019, 12:29)

    tarabost [utilizator]

    ca publicul era format numai din medici, dupa reactia prompta a ascultatorilor :).
    • +3 (3 voturi)    
      Turma (Vineri, 19 aprilie 2019, 15:30)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui tarabost

      care actioneaza necontenit intru vegherea traditiei: scuipat seminte, prajit mici, golit boase intru propasirea neamului.
  • +7 (7 voturi)    
    Cei de pe la Suceava aveau sânge în instalație. (Vineri, 19 aprilie 2019, 12:30)

    asavreau [utilizator]

    Cum de îi permit unui mincinos ca Dragnea să-i mintă în față și mai ales,cum permit ca unul de al lor să fie îmbrâncit pentru-că nu a acceptat minciuna?Moldoveni din Suceava,l-ați văzut pe Dragnea și vi sa transformat sângele în apă?
    • +4 (4 voturi)    
      Se numeste hipnoza colectiva (Vineri, 19 aprilie 2019, 15:31)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      la un semn, in cazul in care oamenii se trezesc, regizat desigur, nu ca asta mai curajos, jandarmii si armata trag si teveurile-veceu te linseaza in masa.
  • +10 (10 voturi)    
    Ar fi trebuit linsat, nemernicul! (Vineri, 19 aprilie 2019, 13:02)

    Sunt_nimic! [utilizator]

    Soroshistul indrazneste sa se ia de MAMA poporului roman!
    Sustinatorii lui Dracena ar fi trebuit sa il faca bucati!!
  • +11 (11 voturi)    
    "nimic esti tu" - asta considera PSD despre toti (Vineri, 19 aprilie 2019, 13:52)

    BogdanAngheluta [utilizator]

    "nimic esti tu" - asta considera PSD despre toti romanii
  • +6 (6 voturi)    
    Parerera mea. (Vineri, 19 aprilie 2019, 15:54)

    DT34 [utilizator]

    Eu cred ca a zis din greseala "Nimic". Parerea mea ca a crezut ca e vorba de opozitie, "ce au facut ei?" Si el s-a grabit sa zica "Nimic"
  • 0 (2 voturi)    
    DACA (Sâmbătă, 20 aprilie 2019, 22:28)

    somaicares [utilizator]

    Daca iese PSD din nou cu voturile a 19 % din populatia Romaniei si acum ma jur ca incep o campanie nationala de referendum pentru declararea Legii Martiale in Romania si anularea Costitutiei Romaniei pentru ca nu este normal ca 20% din populatia unei tari sa hotarasca pentru restul de 80%. Ne spun ei ca instaureaza ordinea , si legea in tara noastra ? Nu se mai poate cu astia.Impuscati pe stadion de plutoane de executie daca nu vor sa plece.Averile lor trebuie confiscate.Daca tot au eliberat puscariile sunt locuri libere , nu? Am acoperit Armata la revolutie pentru ca niste tradatori au facut ca tineri soldati si civili sa moara.Poate e timpul ca Armata sa ne salveze de acesti monstri. Nu se poate sa angajam vietnamezi si pakistanezi si romanii din diaspora care au plecat de saracie sa fie insultati incontinuu.Auzi la ei, acum sa le platim CAS pentru anii in care am lucrat in alte tari numai noi stim in ce conditii si chinuri platind taxe si impozite altor tari cand in tara noastra doar cu spagi la partid se puteau accesa fondurile europene pentru micile intreprinderi , cand daca ajungeai la doctor in Romania , fara sa-i bagi in buzunar nici nu se uita la tine .In primul rand ca e ilegala dubla impunere in UE.Ei asta nu stiu? Guvernul Roman este ILEGITIM.Asta ar trebui sa inteleaga romanii.80% dintre romani nu au votat aceste vipere.Sa ne sculam cu totii sa facem dreptate daca altfel nu se mai poate.E sufocanta tara asta.Eu nu vreau sa traiesc intr-o Romanie a unui Putin de Teleorman.
    • +1 (1 vot)    
      Simpatii naziste ? (Duminică, 21 aprilie 2019, 18:41)

      SaakasBilly [utilizator] i-a raspuns lui somaicares

      Cine nu vrea in "Romania lui Putin deTeleorman" poate opta pentru tara lui Hitler unde lucrurile vor evolua rapit ca si inainte de debutul celei de-a doua nebunii a marii casapeli mondiale ! Vad ca pe multi democratia nu-i mai satisface ! Acctiunile nazistilor si a legionarilor de odinioara erau identice cu acestea ,se copiaza in amanunt pana si vestimentatia nu numai lozincile !! A fost un experiment tragic ,e trist ca se vrea repetarea lui !!
  • 0 (0 voturi)    
    normal (Luni, 22 aprilie 2019, 0:37)

    srpc [utilizator]

    sau pretinzi ca daca facea asta la mitingul PNL era laudat si suit pe scena?