Liviu Dragnea îi vrea nași pe Olguța Vasilescu și Claudiu Manda: „Sper să nu se supere Irina”

de C.D.     HotNews.ro
Vineri, 12 aprilie 2019, 18:03 Actualitate | Politic


Dragnea-Vasilescu
Foto: Facebook
​Liviu Dragnea are planuri de însurătoare. La primul miting electoral al PSD, la Craiova, el a spus, în finalul discursului său, că vrea ca Olguța Vasilescu și Claudiu Manda să-i fie nași la nunta cu iubita sa Irina Tănase.

„Îi iubesc pe amândoi și, dacă cumva, sper să nu se supere Irina, dacă mă lasă ăștia în pace, și-o să fie ce-o să fie, aici în fața oltenilor îi rog pe să-mi fie nași”, a spus Dragnea.

















6265 vizualizari

  • +21 (21 voturi)    
    :))))) (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:20)

    placutesuedeze [utilizator]

    irina nu se supără nici dacă nu te speli pe dinți!
  • +21 (21 voturi)    
    i-al pe Borcea (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:23)

    rov [utilizator]

    ca are grija de tine la mititica, poate si de mititica :)))
  • +14 (14 voturi)    
    i-al pe Borcea (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:23)

    rov [utilizator]

    ca are grija de tine la mititica, poate si de mititica :)))
    • +5 (5 voturi)    
      nu poate, (Vineri, 12 aprilie 2019, 19:48)

      Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui rov

      ci sigur :D
  • +17 (17 voturi)    
    Politica PSD.Țigănie. (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:24)

    asavreau [utilizator]

    Dragnea continuă rezolvarea problemelor personale și se găsesc proști care să//pună botul//.Deci,votați PSD că Dragnea vrea să se însoare și caută nași.Olteni proști,la așa miting cu așa discurs,trebuia Dragnea huiduit.
    • +6 (6 voturi)    
      Craiova (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:36)

      florinos [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      Craiova are stadion desi Spitalul Judetean mai are putin si pică, dar oltenii timp de 10 ani doar PSD vor vota.
    • +5 (5 voturi)    
      gresit (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:54)

      ciuche [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      Oltean prost e pleonasm.E suficient sa spui oltean.
  • +7 (7 voturi)    
    Democratia de cumetrie (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:33)

    Habermas [utilizator]

    functioneaza la satra.
  • +6 (6 voturi)    
    Promisiuni electorale (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:38)

    Jolly Roger [utilizator]

    La fel le-o zis si alora de au votat psd acum 3 ani: bla, bla, eu vreau, dar nu ma lasa astia! :))
  • +5 (5 voturi)    
    grăbește-te (Vineri, 12 aprilie 2019, 18:56)

    nahir [utilizator]

    nenorocitule, că te mănâncă pușcăria și dacă se eliberează Borcea, măcar să aveți și voi copilul vostru.
  • +8 (8 voturi)    
    acordati prea multa atentie (Vineri, 12 aprilie 2019, 20:00)

    gogpintenog [utilizator]

    Nu inteleg ce e cu mizeria asta de articol. Ii acordati prea multa atentie acestui infractor, buba Romaniei. Pentru ce faceti asta? Pe cine intereseaza ca se insoara ăsta la 50 de ani?
    • +5 (5 voturi)    
      60 de ani...ca are 57 aproape (Sâmbătă, 13 aprilie 2019, 1:03)

      rov [utilizator] i-a raspuns lui gogpintenog

      70 va avea cand iese din puscarie...
  • +8 (8 voturi)    
    tanda si cu manda (Vineri, 12 aprilie 2019, 20:40)

    trandafil [utilizator]

    il nasesc pe sifonarul indragostit!
    Iar fraierii se uita ca la telenovela.
    Ne meritam soarta, asta ne e nivelul!
  • +6 (6 voturi)    
    vorbeste lumea ... (Vineri, 12 aprilie 2019, 21:10)

    nu conteaza cine zice [utilizator]

    din serialu' 'si noi suntem oameni' ...
  • +10 (10 voturi)    
    Daca mai vad stiri cu cocalarii astia (Vineri, 12 aprilie 2019, 21:25)

    Gojifruit [utilizator]

    Cred ca ma inec cu voma si mor.
  • +5 (5 voturi)    
    Catusi de putin... (Vineri, 12 aprilie 2019, 22:54)

    DurAndrei [utilizator]

    Nu se supara nimeni. Nu.
    Doar daca faceti nunta dupa (G)ratii.
    Acolo unde va este locul.
    Tuturor membrilor GIOPCRPSD
  • +3 (3 voturi)    
    Dacă scapi de pușcărie, te însori... (Vineri, 12 aprilie 2019, 23:01)

    Kwisatz Haderach [utilizator]

    ... dacă nu, te măriți, Draqneo
  • +5 (5 voturi)    
    In sfarsit o veste buna pentru romani (Sâmbătă, 13 aprilie 2019, 0:39)

    PetreTanase [anonim]

    Nuntă mare-n mahala ! România va imbrăca cât de curând, haine de sărbătoare . Bunicutul infractor, dar incă nearestat, se insoară cu micuta gerontofilă . Doamne, ce duios ! Grăbiti-vă copii. Am auzit că la Jilava nu se mai oficiază nunti.
  • +1 (1 vot)    
    NUNTA (Sâmbătă, 13 aprilie 2019, 14:08)

    varavara [utilizator]

    Hoti la hoti trag.