Jurnalista Carmen Avram, pe lista PSD pentru europarlamentare. Social-democrații care au prins locuri eligibile pe lista pentru euroalegeri

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 22 martie 2019, 8:58 Actualitate | Politic


Carmen Avram
Foto: Facebook
Lista PSD pentru europarlamentare va fi deschisă de Rovana Plumb, secondată de Carmen Avram, jurnalista Antenei 3, susţin surse din PSD pentru Adevărul. Maria Grapini, susţinută de Dan Voiculescu (deci tot de Antena 3), şi Claudiu Manda, soţul Liei Olguţa Vasilescu, au prins locuri sigure.

Potrivit Adevarul, un loc semi-eligibil va ocupa Cătălina Ştefănescu, pe care Dragnea a propulsat-o în Parlament în 2012. Şi Victor Negrescu va ajunge la Bruxelles Pe lista PSD pentru Bruxelles, hotărâtă de Liviu Dragnea, se regăsesc actuali eurodeputaţi, lideri din teritoriu cu influenţă, dar şi vedete TV, după modelul patentat de PNL cu Rareş Bogdan. Lista pentru alegerile europarlamentare va definitivată luni de CEx-ul partidului, controlat total de liderul PSD. ​

Cum ar putea arăta lista PSD pentru alegerile europarlamentare:

  • Rovana Plumb
  • Carmen Avram
  • Dragoş Benea
  • Claudiu Manda
  • Dan Nica
  • Ioan Mircea Pascu
  • Maria Grapini
  • Victor Negrescu
  • Natalia Intotero
  • Bianca Gavriliţă
  • Cătălina Ştefănescu
  • Emilian Pavel
  • Victor Boştinaru
  • Maria Zoană
  • Claudia Ţapardel






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















26039 vizualizari

  • +2 (18 voturi)    
    carmen avram (Vineri, 22 martie 2019, 9:10)

    cucuveaua mov [utilizator]

    este de la antena 1, nu de la antena 3.
    stiu, tot un drac.
    dar daca este tot aia de ce nu se specifica exact?
    • +3 (3 voturi)    
      clasa politica, clasa jurnalistica (Vineri, 22 martie 2019, 20:06)

      Poiana lui Occam [utilizator] i-a raspuns lui cucuveaua mov

      ce mi-e una ce mi-e alta.
      Romanilor le place sa fie mintiti si furati frumos.
      Ca si ei la randul lor...
  • +10 (16 voturi)    
    prosti mai sunt in tara asta (Vineri, 22 martie 2019, 9:29)

    Francisc 1 [utilizator]

    o sa-i voteze !
  • +10 (16 voturi)    
    Nici-un nume nu merită votat. (Vineri, 22 martie 2019, 9:36)

    asavreau [utilizator]

    Dacă vrem să scăpăm de hoți și să avem un guvern care să se ocupe de noi ,nu de infractori să o ducă bine,nu trebuie să mai votăm PSD și ALDE.Trebuie spată gașca.PSD și ALDE să stea în opoziție până vor pleca infractorii din rândurile lor.
  • +10 (16 voturi)    
    Grapini era (Vineri, 22 martie 2019, 9:41)

    Rahan5 [utilizator]

    la ALDE inainte. O fi adus-o Dragnea ca imbatraneste si nu mai face fata cu neamurile lui.
    Inseamna ca e mai prost Crin Antonescu. Cu siguranta ca Dragnea nu i-ar fi refuzat si lui un loc de Euro-parlamentar. Crin Antonescu ar fi facut cu nevasta-sa un fel USL in doi la Bruxelles.
    • +1 (1 vot)    
      Si ALGE nu a fost si nu e, tot psd ?! (Sâmbătă, 23 martie 2019, 11:09)

      deval [utilizator] i-a raspuns lui Rahan5

      Alge a aflat ca e partid , dupa alegeri ! Inainte, a fost o lista .
      PSD, alge,pro Romania, udmr si minoritati sunt tot una......
  • +9 (15 voturi)    
    Cu astia /astea ne calificam noi in Europa League? (Vineri, 22 martie 2019, 9:46)

    Plagarus [utilizator]

    Pasmentaria cu musca bătrână & Plumb pe neuroni. !
  • +11 (19 voturi)    
    Comment sters de user (Vineri, 22 martie 2019, 9:48)

    qwerasdf [anonim]

  • +16 (20 voturi)    
    Comment sters de user (Vineri, 22 martie 2019, 10:01)

    polonyca [anonim]

    • +7 (11 voturi)    
      presa (Vineri, 22 martie 2019, 14:39)

      noi2013 [utilizator] i-a raspuns lui polonyca

      Sprijina cu drag si spor tot haosul si balacareala politica
  • +9 (15 voturi)    
    copiatorii !!!! (Vineri, 22 martie 2019, 11:15)

    asada [utilizator]

    Este o vorba .....vine unul si isi baga un deget in fund,vine altul care isi baga mana toata !!!! Clanul borfasilor nu sant in stare de ceva original !!!! Au pus pe liste liberalii pe Rares Bogdan ,hop si ei cu aceasta "mare"jurnalista pe care o da afara din casa respectul si atasamentul pentru ilustrii puscariasi Voiculescu si Dragnea (care deocamdata este dar condamnat pentru ca nu a terminat Toader de zugravit prin celule )!!
  • +12 (16 voturi)    
    Plumb de Bulgaria (Vineri, 22 martie 2019, 11:51)

    Mircea11 [utilizator]

    Plumb nu candideaza pentru Bulgaria?
    Acolo se inmatriculeaza mai usor masinile.
  • +9 (13 voturi)    
    O sa fie ultima care iese la europarlamentare (Vineri, 22 martie 2019, 15:33)

    KTerinca [utilizator]

    La cat sunt de iubiti Pesedeii in prezent, cred ca se vor alege doar cu 2 locuri in PE.
    Apoi sa faca un club cu Penetecedeul.
    Si aia se visau stapanii Romaniei si intr-un singur mandat au ajuns la gunoiul politicii.
    Dupa ce scapam de pesedei, putem recladi tara.
    Jos cu ei !
  • +5 (5 voturi)    
    da' vorbeste lumea ... (Vineri, 22 martie 2019, 17:18)

    nu conteaza cine zice [utilizator]

    jenanat de inutili rau de tot, da' platiti cu bani multi ca sa simuleze ca reprezinta romania ...
  • +4 (4 voturi)    
    Lista europarlamentare PSD (Vineri, 22 martie 2019, 19:14)

    sergiutales [utilizator]

    Vai, ce emotii am avut pentru mademoiselle Tapardel, ca nu prinde si ea un "coledzi, ma-ntzeledzi, neicusorule".
    M-am linistit. Este toata mahalaua in par!
    Gata sa ne "reprezinte".
    Gata sa se inhame la greaua sarcina de a cara sacii cu bani, salariile platite cu larghete de UE.
  • +4 (4 voturi)    
    Turnatorul de rude-Praduitor trebuie sa aiba un (Vineri, 22 martie 2019, 19:41)

    deval [utilizator]

    reprezentant direct la Bruxelles ! Basca ca e sotia lui Adrian Ursu..........
    Ba si ce ''anchete''pe ''social''in care parea ca rastigneste psdalge facea femeia , de ziceai ca e jurnalista #Rezist ! N-am vazut nici una intreaga , doar fragmente din nebagare de seama, dar asa parea , ca la final e musai sa te sinucizi........
    Si cand colo ce sa vezi ?! Mneaei era in fundul sufletului , ce sa vezi : social democrata , adica alaturi de autorii atrocitatilor pe le denunta !
  • 0 (0 voturi)    
    CARMEN AVRAM - definitia delirului necontrolat ! (Miercuri, 27 martie 2019, 22:36)

    PetreTanase [anonim]

    Eu cred ca pe unii oameni, succesul ii determina sa-si doreasca mai mult si sa-si depaseasca in fiecare zi limitele (ceea ce nu este un lucru rau), iar pe altii , ii duce cu pasi grabiti spre dilimandreala . Alaturarea lui Carmen Avram, o realizatoare TV de succes, de grupul infractional PSD , chiar m-a lasat cu privirea țintita spre nicaieri . Vreau sa-i gasesc o scuza: ori i s-a pus ceva in cafea, ori este santajata, ori este prea smechera si urmareste ceva , ori a primit o suma mare de bani, ori...a clacat psihic si are nevoie de ajutor de specialitate. Un om limpede la cap , nu ar putea nici in vis sa-si indulceasca vocea si sa-si arcuiasca sprancenele cu atata duiosie , vorbind despre o analfabeta cum este Vasilica Dancila , sau despre niste infractori notorii care sfarteca România in fiecare zi din toate directiile.