SONDAJ Ce crezi despre o posibilă candidatură a lui Teodorovici la prezidențiale?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Miercuri, 20 martie 2019, 11:21 Actualitate | Politic


Sondaj Teorodovici la prezidentiale
Foto: Hotnews
​Ministrul de Finanțe Eugen Teodorovici a afirmat la TVR, marți seară, ca ar intenționa să candideze la președinție, funcție pe care speră să o câștige. Când anume? "Cândva (...) este o surpriză".

  • Sondaj HotNews.ro: Ce crezi despre o posibilă candidatură a lui Teodorovici la prezidențiale?




Citeste mai multe despre   





Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















7412 vizualizari

  • +14 (16 voturi)    
    Tara asta (Miercuri, 20 martie 2019, 11:24)

    Alovi [utilizator]

    ...chiar nu are nicio sansa?
    • +2 (8 voturi)    
      lool (Miercuri, 20 martie 2019, 12:16)

      Dr.Mythnick [utilizator] i-a raspuns lui Alovi

      iti dai seama ca e o problema... cand acest poll e pe bune la hotnews pe site !
    • +2 (6 voturi)    
      Teodorovici are şanse reale să câştige, (Miercuri, 20 martie 2019, 12:16)

      emil bobu [utilizator] i-a raspuns lui Alovi

      fiindcă 3 din 5 români sunt prea proşti să meargă la vot.
  • +34 (36 voturi)    
    Candidatul ideal (Miercuri, 20 martie 2019, 11:24)

    fdaniel [utilizator]

    Conform standardelor actuale e catindatul perfect:
    - e complet idiot
    - e mitocan
    - e membru PSD

    "mesele îl iubește" fără doar și poate.
    • +5 (7 voturi)    
      corect (Miercuri, 20 martie 2019, 11:59)

      gogpintenog [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      e candidatul ideal
  • +15 (17 voturi)    
    Nu putem sa decadem (Miercuri, 20 martie 2019, 11:30)

    Frank777 [utilizator]

    in asa hat incat Teodorovici-Sorici grosi sa fie candidat.
    Poate PSD in degradarea morala in care se gaseste si gasca de hoti care conduc partidul sa se gandeasca din disperare la acest personaj imbecil.Il voteaza secretarele de la MFinante.
    • 0 (4 voturi)    
      DJ Theo "ieste" (Miercuri, 20 martie 2019, 12:08)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Frank777

      De la "mishcarea trefla neagra" probabil Chiparosul s a gandit ca ar fi democratic dupa Un Sas ar merge Un Gypsan
    • 0 (0 voturi)    
      Ba da! (Miercuri, 20 martie 2019, 12:59)

      UltimulStingeLumina [utilizator] i-a raspuns lui Frank777

      Din pacate
    • +1 (1 vot)    
      poti fi sigur ca nu! (Miercuri, 20 martie 2019, 14:16)

      Antenistontel [utilizator] i-a raspuns lui Frank777

      crezi ca daca la noapte ar muri de la o supradoza, l-ar plange vreun functionar?
  • +12 (14 voturi)    
    no vote (Miercuri, 20 martie 2019, 11:32)

    Nonverba [utilizator]

    nici macar nu ai ce vota, e un papagal care citeste si legifereaza ca Viorica de pe biletel si care o sa dispara din peisaj imediat ce n-o sa mai aiba partidul nevoie de el.
  • +12 (12 voturi)    
    optiunea 5 (Miercuri, 20 martie 2019, 11:46)

    Pacala se intoarce [utilizator]

    Optiunea 5 unde e?

    [x] Hai sa fim seriosi!
    • +4 (6 voturi)    
      subscriu! (Miercuri, 20 martie 2019, 12:26)

      gwolf [utilizator] i-a raspuns lui Pacala se intoarce

      + optiunea 6 - serios!! bufonul asta?
      cam asa ar trebui sa arate sondajele DOMNILOR MODERATORI!
  • +17 (19 voturi)    
    Raspunsuri (Miercuri, 20 martie 2019, 11:48)

    Soljenitin [utilizator]

    Ati uitat varianta a cincea de raspuns: "Hahahahahahahahhahahahahahahaha!"
  • +7 (9 voturi)    
    Nici macar despre o..... (Miercuri, 20 martie 2019, 11:53)

    gigiN [utilizator]

    ...candidature a lui ca sef de buda nu as fi avut o parere buna !!!
  • +9 (11 voturi)    
    PSD-ul (Miercuri, 20 martie 2019, 11:53)

    vasile-roaita [utilizator]

    Nu are candidat pentru presedentie. Toti sint mascarici.
  • +10 (12 voturi)    
    ati uitat o optiune de raspuns (Miercuri, 20 martie 2019, 11:59)

    danco [utilizator]

    e un bufon, nu merita luat in seama
  • +5 (5 voturi)    
    Comment sters de user (Miercuri, 20 martie 2019, 12:06)

    complet_ret [anonim]

  • +2 (4 voturi)    
    Absurd (Miercuri, 20 martie 2019, 12:13)

    Jan2016 [utilizator]

    ET go home
  • +3 (3 voturi)    
    Nimic nu ne mai mira (Miercuri, 20 martie 2019, 12:29)

    Martinezu [utilizator]

    .
  • +6 (6 voturi)    
    Prostia impostorului decerebrat... (Miercuri, 20 martie 2019, 12:34)

    contributor.bis [utilizator]

    O gluma proasta a unuia care n-are simtul ridicolului.
  • +3 (3 voturi)    
    wtf (Miercuri, 20 martie 2019, 13:09)

    Ragnar [utilizator]

    Cui ii pasa ce zice un mascarici?Voi chiar luati orice mizerie scot praduitorii astia pe gura?
  • +1 (1 vot)    
    Varianta 5 (Miercuri, 20 martie 2019, 13:28)

    benicio [utilizator]

    Nu pot sa votez, nu am ce. Adaugati varianta 5 si votez:
    "Ar fi bine, s-ar face PSD de rasul curcilor"
  • 0 (0 voturi)    
    De candidat.... (Miercuri, 20 martie 2019, 13:46)

    astronaut [utilizator]

    poate candida aproape oricine, defapt ca si ''Orlandel" !
  • +1 (1 vot)    
    daca ma gandesc bine (Miercuri, 20 martie 2019, 13:58)

    levierul [utilizator]

    Teodorovici e chiar candidatul excelent, menit sa reprezinte poporul roman: incompentent, plin de incoerente in activitate, lipsa oricarei capacitati de analiza, freza, zambet, aer de smecheras de club, impostor, gafeur... cam tot ce apreciaza mai mult poporul roman astazi. Valoare incontestabila
  • +2 (2 voturi)    
    În ”Idiocracy” ar avea șanse (Miercuri, 20 martie 2019, 14:07)

    Jolly Roger [utilizator]

    Dar sper că nu am ajuns chiar acolo!
    Chiar dacă mă uit în jur și de multe ori mă strange inima...
  • +1 (1 vot)    
    presedinte la asociatia de locatari? (Miercuri, 20 martie 2019, 14:13)

    Antenistontel [utilizator]

    .
  • 0 (0 voturi)    
    lipseste varianta ... (Miercuri, 20 martie 2019, 14:13)

    young_e [utilizator]

    ...es'nebun? pai fara ia nu votez, ca nu am cu cine, oricate minusuri mi-as lua pe tema asta (de ne-votant) de la vigilletii co-cititori
  • +1 (1 vot)    
    varianta (Miercuri, 20 martie 2019, 14:59)

    ber [utilizator]

    As vota varianta: inca unul care nu-si cunoaste lungul nasului.
  • 0 (0 voturi)    
    o gluma proasta (Joi, 21 martie 2019, 15:21)

    AliKimiku [utilizator]

    Si din partea Chiparosului si din partea HN.