FOTOGALERIE Femeile din PSD, petrecere de 8 martie alături de Liviu Dragnea și Irina Tănase

de R.M.     HotNews.ro
Vineri, 8 martie 2019, 18:57 Actualitate | Politic


Dancila, Irina Tanase si Rovana Plumb
Foto: Facebook
Femeile din PSD au organizat, vineri, o petrecere la care a participat și liderul partidului, Liviu Dragnea, care a venit însoțit de iubita lui, Irina Tănase, potrivit unor fotografii postate de ministrul fondurilor europene, Rovana Plumb, pe o rețea de socializare, potrivit Mediafax.

Potrivit unor fotografiilor postate de Rovana Plumb, la petrecere participă premierul Viorica Dăncilă și ministrul Sănătății, Sorina Pintea.

De asemenea, sunt prezenți și liderul partidului, Liviu Dragnea, dar și iubita acestuia, Irina Tănase.



















Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















20181 vizualizari

  • +20 (20 voturi)    
    Care "femei PSD-iste"?! Alea-s tzatze (Vineri, 8 martie 2019, 19:07)

    Habermas [utilizator]

    si atat.
    • +10 (10 voturi)    
      ce fauna de cea mai joasa speta (Vineri, 8 martie 2019, 23:11)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui Habermas

      astea cica sint "crema" ....... rosie
    • +3 (3 voturi)    
      Au transformat Ziua Femeii (Sâmbătă, 9 martie 2019, 17:17)

      Spiky [utilizator] i-a raspuns lui Habermas

      în ziua femeilor proaste, curve și hoațe - după chipul șefului lor!
  • +22 (22 voturi)    
    Femeile din PSD nu au rușine. (Vineri, 8 martie 2019, 19:08)

    asavreau [utilizator]

    Să petreci de 8 martie alături de amanta tinerică a șefului bătrâior,înseamnă că nu ai probleme de morală.Familie tradițională.O mândrie de români.
    • +10 (10 voturi)    
      Poze (Vineri, 8 martie 2019, 19:47)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      Pozele sunt binevenite, sa aiba ministalin de Teleorman ce pune pe pervazul ferestrei de celula ;-)
  • +15 (15 voturi)    
    au (Vineri, 8 martie 2019, 19:23)

    zigot [utilizator]

    buget?
    au, si inca la timp.
    • +10 (10 voturi)    
      Au buget. (Vineri, 8 martie 2019, 19:46)

      alibaba: 10.8.18,26.5.19,HN [utilizator] i-a raspuns lui zigot

      Tătuca le-a dat.
      Cum să "n-au"?
  • +9 (9 voturi)    
    Sper ca au avut fituici destule. (Vineri, 8 martie 2019, 19:36)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    .
  • +9 (9 voturi)    
    Alea platite din banii furati de la copii? (Vineri, 8 martie 2019, 19:39)

    Habermas [utilizator]

    .
  • +8 (8 voturi)    
    la multi ani (Vineri, 8 martie 2019, 19:54)

    Dizidentul [utilizator]

    femeilor din PSD si" La Multi ani" tuturor femeilor,puteau totusi sa faca petrecerea fara Armasarul din Teleorman.Cred ca Dragnea are frica sa o lase singura pe Irinuta.
    • +5 (5 voturi)    
      Irinuca a luat-o de sus. (Sâmbătă, 9 martie 2019, 9:39)

      John M. [utilizator] i-a raspuns lui Dizidentul

      Cand baiatul de militian din Gratia va ajunge sa vinda seminte pe strada in Alexandria, fata "isi va reface viata" cu unul cu perspective de Bruxelles si tot asa. Iar la batranete va fi la tv prin talk show-uri si prostimea o va asculta cu sufletul in izmene de emotie.
  • +5 (5 voturi)    
    Bătrânul taur comunal din Gratia și-a (Sâmbătă, 9 martie 2019, 13:50)

    Rescator [utilizator]

    adunat șeptelul feminin din Mafia Roșie ,gândind
    că, in nopțile lungi și triste de la pârnaie,are la ce privi.Tistă adunătură de cumetre și mazete bolșevice!
  • +3 (3 voturi)    
    toate... (Sâmbătă, 9 martie 2019, 15:00)

    ..13 [utilizator]

    Numai una si una....

    Dar pasarica aia tanara este cam rau plasata intre niste hoaste cam trecute...

    Parerea mea!
  • +1 (1 vot)    
    Iubirea de Partid (Sâmbătă, 9 martie 2019, 22:38)

    Victor Micea [utilizator]

    Tovarasa Irinuka, cea mai iubita fiica a Partidului, a coborat in mijlocul maselor de femei pesediste ca o demonstratie ca daca iubesti Partidul si El te iubeste pe tine si iti da si ce nu visezi.