Ponta: Firea este singura care se salvează din falimentul în care duce Dragnea tot PSD-ul / Oricine se afișează cu el va pierde

de DG     HotNews.ro
Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 19:13 Actualitate | Politic


Liviu Dragnea si Victor Ponta
Foto: Facebook - Liviu Dragnea
Deputatul Victor Ponta spune, referitor la ședința tensionată a PSD de la Neptun, că membrii Comitetului Executiv se comportă ca cei din PCR, iar Gabriela Firea este singura care se salvează din falimentul în care duce Dragnea întregul partid. 

”Firea este singură care se salvează din falimentul în care duce Dragnea tot PSD-ul. Oricine se afișează cu Dragnea va pierde / cei din CEX PSD se comportă la fel că CPEX ul PCR în 1989 / Păcat de PSD - păcat de România! Update : în toate sondajele adevărate ( nu alea făcute de fomistii plătiți de Dragnea) cele mai populare personalități din PSD erau : Ponta, Andronescu, Firea ( după aceștia prăpastie)/ ce ghinion că toți trei au fost îndepărtați?!?”, a comentat Ponta, pe rețele sociale.



















3644 vizualizari

  • +13 (13 voturi)    
    Cei 3? (Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 19:32)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Hai sa zicem ca Monta se spune ca e carismatic (nu mi s-a parut dar unii asa sustin - probabil nu am observat din cauza minciunilor). Firea a avut fani de cand era la Latrine.

    Dar Ekateryna Ambramburovicy? Cea care a distrus Educatia cu o mana legata la spate?! Ma indoiesc.

    Dar hai fie, mancati-va intre voi si lasati-ne pe noi in pace.
  • +13 (13 voturi)    
    Ponta (Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 19:43)

    liberte, egalite, mouie pesede [utilizator]

    E cel cu plagiatul si minciuna sau altul?
  • +10 (10 voturi)    
    "Dr" Ponta se va afisa la temnitza cu DLN (Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 19:47)

    Plagarus [utilizator]

    Odata si odata vor fi iarasi prieteni,ca pe vremurile bune dar doar pt.ei.
    • +1 (1 vot)    
      ca in Operatiunea Monstrul ... (Duminică, 2 septembrie 2018, 0:23)

      silviu_dumitrescu [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      atunci cand Caragiu si Cotescu se impaca si isi faceau cadou scule de pescuit rarissime, dupa incheierea infruntarii cocosesti.
      Aaaah - scuze !! ce comparatie cretina fac.
      Cum as putea sa compar relatia a 2 genii pline de stralucirea iubirii cu relatia perversa a 2 scursuri egoiste ?
  • +10 (10 voturi)    
    Victor Viorel se crede peste Vasilica Viorica ?! (Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 21:00)

    Plagarus [utilizator]

    Doua loaze ce sau trezit prim ministrii.
    Rezultate guvernamentale = O.
  • +9 (9 voturi)    
    Macar odata a avut si Dragnea dreptate: (Sâmbătă, 1 septembrie 2018, 21:02)

    rectificare [utilizator]

    "Daca era si un post de copilot, poate nu mai era atata suparare !"
  • 0 (0 voturi)    
    Bre Monta, (Duminică, 2 septembrie 2018, 15:19)

    Gabu [utilizator]

    Dar tătuca Ilici ce zice de cum se mișcă psdul zilele astea sub baronetele cu dinți stricați? Totul se înscrie în limitele meandrelor concretului?