Reacție virulentă a deputatului PSD Cătălin Rădulescu, după incidentele din Piața Victoriei:  „Nu ne provocați că venim 1 milion și vă călcăm în picioare”

de C.D.     HotNews.ro
Sâmbătă, 11 august 2018, 13:16 Actualitate | Politic


Catalin Radulescu, deputat PSD
Foto: Agerpres
Deputatul PSD Cătălin Rădulescu a declarat, sâmbătă, că violențele de la protestul de vineri au reprezentat o tentativă de lovitură de stat, responsabili fiind liderii opoziției, cu Iohannis în frunte, și i-a amenințat pe protestatari - ”Nu ne provocați că venim 1 milion și vă călcăm în picioare”, potrivit Mediafax.

”Doamne ce huligani ! O femeie jandarm bătută cu bestialitate , de “diaspora“ are ficatul rupt, coloana vertebrală fracturată, fracturi multiple. O ordinară de colegă deputat PNL, fost președinte PNL, se întreabă ce costuri au fost pentru gaze lacrimogene. Un președinte de țară, responsabil atât pentru morții de la Colectiv, cât și pentru femeia jandarm călcată în picioare, condamnă acțiunea jandarmeriei. Niște jeguri securiste USR care de luni de zile incită la ieșirea în stradă și prostul de Orban “mandolină“ cere anchetarea jandarmilor. Voi, bolnavilor psihici ce reprezentați opoziția, împreună cu Iohanis în frunte, și cu oamenii din servicii sunteți responsabili, de tot ce se întâmplă astăzi , de violențe, de incitarea la violență, de ce este in București , de jandarmii bătuți , de spargeri, de distrugeri, de femeia jandarm mutilată pe viață. Veți plăti toți, pentru că de data asta sunteți responsabili de tot. Sunteți responsabili de încercarea de lovitură de stat. Ați incitat, ați cerut să fie luată țara înapoi, ați vrut să schimbați ordinea constituțională prin sânge, foc și violente”, a scris Cătălin Rădulescu pe contul său de Facebook.  

El a mai spus că un alt responsabil de violențele de vineri seara este directorul SRI, Eduard Helvig, ”care va trebui să răspundă pentru cârdășia la această lovitură de stat, care nu a făcut nimic cu SRI -ul care are rolul de securitate, nu de înregistrări ilegale ale românilor, care nu a făcut nimic să preîntâmpine, ci a avut elemente din SRI care au provocat acțiunile violente, alături de SPP-iști”. 

”Toți sunteți responsabili de femeia jandarm mutilată, toți sunteți responsabili de violențe, de miting, de distrugeri, de tentativă de lovitură de stat. Nu puteți accepta nemernicilor, că votul electoral a decis și va decide democratic și nu violență , bătaia cu bestialitate a unei femei, haosul, maidanul. Impotența, incapacitatea și prostia voastră nu va înlocui niciodată ordinea constituțională. Azi ați călcat linia roșie. Ați mutilat o femeie. Câți ați fost 20.000, 40.000 , 50.000? Nu ne provocați că venim 1 milion și vă călcăm în picioare. Opriți-vă și lăsați țara în pace, lăsați poporul ăsta să trăiască, lăsați românii să decidă prin vot. Voi ordinarilor din statul paralel , renuntați și plecați, luați laba de pe democrație, ati făcut destul rău în ultimii 10 ani, ați distrus vieți, familii a sute de mii de români. Toți veți plăti, așa cum au plătit toți în decursul istoriei. Cer tuturor românilor din țară și din străinătate, care susțin rezultatul votului electoral, care au asistat astăzi la ceea ce a organizat Pnl, Usr, Cioloș, grupările sorosiste, rezist și Iohanis, să nu lăsam țara călcată în picioare, să nu mai lăsam jandarmi bătuți și femei mutilate, și să apărăm democrația, statul de drept , ordinea constituțională și votul romanilor . Cer ca toate forțele de ordine să acționeze de aici încolo, mai ferm, și după același tipar ca în Europa. Toți cei care au devastat, incendiat, bătut, agresat, mutilat, trebuie să răspundă. La fel cei care au incitat la violențe și au asistat la mutilarea unei femei, Barna și USR-istii , care postează “ începutul sfârșitului “, cei care au incitat la ieșirea în stradă: Iohanis, Cioloș, liberalii, Bot și toți din rezist, vor trebui să răspundă. Țara nu e a lor!”, a mai scris deputatul PSD.






















11941 vizualizari

  • +49 (51 voturi)    
    Vine (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:16)

    mitg [utilizator]

    Cu mitraliera?
    Cu protezele dentare?
    • +41 (41 voturi)    
      UN ASASIN (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:27)

      Ochii_pe_voi [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      A=Unul din cei care a instigat la gazare, la bruscat oameni invalizi si copii ! UN CRIMINAL ca orice membru PSD. PSD = haita de ticalosi care si-au anexat tara prin CRIMA ca sa o jefuasca. Acum au trecut la brutalitasi si noi crime. 
      • +4 (4 voturi)    
        oare pe .. (Sâmbătă, 11 august 2018, 21:56)

        exilatul [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

        guno-ul asta cine l a votat !!?!?!?...ca , dupa mine , vina acestui j-g uman este mai mica ( vorba vine ) decit a alora care l au "facut" parlamentar...oare ro nu este plina de astfel de guno-ie ca asta care fac ca de 28 de ani in conducerea tarii sa nu fie decit hoti si escroci nenor-citi !?!?!..
      • 0 (0 voturi)    
        Un imbecil (Duminică, 12 august 2018, 13:07)

        amicugri [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

        O fi si asasin, dar mai degraba e un imbecil in afara realitatii, nici nu stie ce-i aia un milion. Cineva ar trebui sa-i spuna cretinului (si eventual si borfasului lui sef de partid, ca si ala bate cimpii cu milionul) ca Bucurestiul are un milion si vreo noua sute de mii de locuitori, oficial, ce-i drept. Asa, ca sa-si faca o idee despre ce cifre vorbesc. Niste tembeli.
    • +10 (14 voturi)    
      ne p... pe voi! (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:40)

      VaseaV [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      doar sa ne aducem aminte de mineri si va asteptam cu drag!
    • +10 (10 voturi)    
      pai... (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:27)

      gab0iu [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      cu mitraliera sau fara, asta este instigare la razboi civil si se pedepseste prin lege...legea pe care inca n-au schimbat-o...
    • +4 (4 voturi)    
      de remarcat (deocamdata): (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:15)

      baimarean [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      fara Trolii binecunoscuti pe-aici Mazeta&Co....
      Oare......?!
    • +2 (2 voturi)    
      pentru mitraliera (Sâmbătă, 11 august 2018, 23:03)

      manoman [utilizator] i-a raspuns lui mitg

      nea mitraliera, vezi ca ti s-a inmuiat teava
      daca te uiti bine la comentarii, se vede ca, ori nu mai aveti bani pentru postaci ori esti pus pe faras de puie MSD
  • +37 (37 voturi)    
    Tov Mitraliera Niciodata Medic (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:19)

    un domn [utilizator]

    Unde ai terminat medicina? In URSS?
    Judetul Arges este Victima Vlastarului Ayatollah ului Nicolescu!
    • +3 (3 voturi)    
      auzi "medicul": (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:12)

      baimarean [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      ficat rupt, coloana fracturata....mutilat
      Cine exagereaza si manipuleaza??
      Veniti! - cu gura deschisa --- e m...aterial pt toti!
    • +5 (5 voturi)    
      PSD iar MINTE poporul cu milionu (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:43)

      Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Mesaj catre PSD: veniti daca aveti curaj cu 1 milion in strada!

      daca nu veniti inseamna ca sunteti doar niste guristi lasi
  • +24 (26 voturi)    
    Huligani nazisti (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:25)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Vreti un nou Tienmann? CRIMINALILOR !
  • +39 (39 voturi)    
    Dosar penal pentru amenintarea (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:26)

    aniod [utilizator]

    bucurestenilor.
    Cy ce te-am deranjat eu pe tine?
    Cu faptul ca gandesc?
    Cu faptul ca nu m-ai putut cumpara?
    Inciti la razboi civil, cetatene Catalin Radulescu! Asta faci!
    Dragnea a fost dovedit ca a furat, trebuie sa mearga la puscarie.
    Urmeaza dosarele Firea, Dancila, Cliseru. Au facut de rusine pe toate femeile.
    • +23 (23 voturi)    
      Intrebare logica (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:59)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui aniod

      Securistii USR, cum sunt securisti mai exact? Majoritatea sunt tineri de pana in 25 de ani. Nici nu erau nascuti cand exista Securitatea.

      Poate ne explica putin aceasta logica Tovarasul Mitraliera...
      • +5 (5 voturi)    
        pai... (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:22)

        gab0iu [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        de unde logica? el are... mitraliera...
        • 0 (0 voturi)    
          Are si poze (Luni, 13 august 2018, 14:27)

          ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui gab0iu

          de care nici macar Gadea nu stie.
          Doar Badea, ca exact ce face cu mama lui aparea colea in poze.
  • +29 (29 voturi)    
    Incredibil !!!!! (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:26)

    polonyca [utilizator]

    Noaptea ratiunii.....naste ...PSD !!! Incredibil unde se poate ajunge in sec XXI...... cu politicieni din Evul Mediu !!!
  • +30 (30 voturi)    
    Mars, ma! (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:27)

    omezu [utilizator]

    In mod normal m-as fi enervat, dar mi-am amintit ca omul e pur si simplu idiot. Foarte curajos berbecul pe facebook.
  • +29 (29 voturi)    
    Simt cum li se apropie pedeapsa. (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:27)

    alibaba: >>10/8 Centenar<< [utilizator]

    Tic, tac...
  • +35 (35 voturi)    
    Amenintari? (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:27)

    knight_rider [utilizator]

    Asta reprezinta infractiune ....
  • +36 (36 voturi)    
    lol (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:28)

    lolosaurus [utilizator]

    Amenintarile astea sunt legale? Alo, procurorii?
    • +23 (23 voturi)    
      Instigare (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:58)

      Lukis [utilizator] i-a raspuns lui lolosaurus

      Asta se cheama instigare la violenta si se pedepseste legal. Oare va fi sub umbrela imunitatii parlamentare?
      • +7 (7 voturi)    
        degeaba (Sâmbătă, 11 august 2018, 14:49)

        Mistrelutz [utilizator] i-a raspuns lui Lukis

        n-o sa pateasca nimic cred..pe cel care facea instigari inainte de protest pe facebook imediat l-au luat politistii si i-au facut dosar penal..pe asta.. nu-l mai vede nimeni...
      • 0 (0 voturi)    
        Da, au lucrat intens la asta (Luni, 13 august 2018, 14:29)

        ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Lukis

        "colegii de partid se DELIMITEAZA"

        La chefuri, de delimitezi de pretenul beat copca, care varsa matzele.
        A doua zi, tot cu el bei.
        Inseamna ca tot partidul a spus asta, daca criminalul ramane in functie.
        La fel si ala de la filarmonica Craiova, pentru care O MAMA PROTESTATOARE BUNA E O MAMA CU UN GLONTE IN CAP.

        Instigare la omor.
        Se pedepseste cu ani grei.
        Justitia este a lor, deci gata.
  • +31 (31 voturi)    
    Parintii mei au lichidat PCR (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:31)

    Marius_23 [utilizator]

    Ramane in sarcina mea sa lichidez PSD !
    • 0 (0 voturi)    
      Unde l-au lichidat ? (Luni, 13 august 2018, 14:29)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Marius_23

      uite-l, in splendoare si marime.
      • 0 (0 voturi)    
        Macar cu numele (Luni, 13 august 2018, 23:23)

        moka [utilizator] i-a raspuns lui ruskimushki

        Dra intentia lui Marius e buna.
        Desfiintarea pesede!!! + alde
  • +23 (23 voturi)    
    Simplu (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:32)

    VasilicaPokemon [utilizator]

    Delir! Halatu cat este halatu? Cineva sa ii dea medicamentele ca a uitat sa le administreze azi!
  • +22 (22 voturi)    
    Nazisti din pSD (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:34)

    Casargoz [utilizator]

    instigarea la cviolenta trebuie sanctionata. Psd nu are justificari pentru amenintari.
  • +19 (19 voturi)    
    Somnul natiunii... (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:34)

    Olyx [utilizator]

    naste astfel de MONSTRII !!!!
  • +21 (21 voturi)    
    sobolanii se agita (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:35)

    Francisc 1 [utilizator]

    cand se scufunda corabia !
  • +22 (22 voturi)    
    Milionu ala de asistati? (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:37)

    moka [utilizator]

    Care luati bani de la noi ca sa platiti autocarele?
    Acuma vreti sa ne si calcati in picioare zici?
  • +28 (28 voturi)    
    Dosar penal (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:47)

    Adrian1 [utilizator]

    Amenintarea cu moartea pe care o face s-ar lasa urgent cu dosar penal intr-o tara civilizata.
    • 0 (0 voturi)    
      Nici n-ar indrazni (Luni, 13 august 2018, 14:41)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Adrian1

      sunt parghii, sunt ceva scoli, te dau afara de la radio&tv.
      tara de maimutoi nu putea fi pastorita decat de maimutoi.

      se aude: cum sa nu vorbeasca asa daca au venit nazistii sa dea foc si sa omoare

      cetateanul simplu nu mai intelege lumea din jur decat prin prisma latrinelor.
      Tara e pierduta pentru cei normali.
  • +20 (20 voturi)    
    Barbatii si capetele lor (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:53)

    iPig Pro [utilizator]

    Barbatii se nasc cu doua capete si, in general cand merge unul nu merge celalalt. "Iohanis responsabil de mortii de la Colectiv" denota in mod clar care dintre cele doua capete a fost folosit de catre domnul deputat pentru redactarea logica a textului.

    De fapt domnul deputat ar putea sa fie primul caruia ii e amplasat bustul in aula parlamentului, inca din timpul vietii. In fond, in viata de zi cu zi, nu are nevoie de el.
  • +20 (22 voturi)    
    Asta-i vorba de limbric agramat... (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:54)

    Lunix [utilizator]

    ...nu de deputat ! Toti gushatzii cu figuri de interlopi si toate tzatzele de piatza au ajuns deputati,guvernanti si prefecti. Fuck, ce animale apocaliptice conduc Romania!
    • 0 (0 voturi)    
      Oare de ce ? (Luni, 13 august 2018, 14:41)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Lunix

      tarzie intrebare.
  • +21 (21 voturi)    
    @tovaras rosu (Sâmbătă, 11 august 2018, 13:56)

    bogdan192 [utilizator]

    Hai tu pretenas in piata sa-ti aratam ca nici cu un milion in spate nu scapi.
  • +24 (24 voturi)    
    Iar milionul? (Sâmbătă, 11 august 2018, 14:14)

    Ursuletul de Plus [utilizator]

    Da' obsedati mai sunt de numarul asta. Sau se refera la milionul furat? Te pomeni ca vin cu el (fiecare pesedist) si ni-l dau inapoi?
  • +21 (21 voturi)    
    Specimenul asta trebuie internat la nebuni (Sâmbătă, 11 august 2018, 14:16)

    septer [utilizator]

    PSD trebuie desfiintat.
    • +4 (4 voturi)    
      PCR-ul (Sâmbătă, 11 august 2018, 15:07)

      iPig Pro [utilizator] i-a raspuns lui septer

      A fost desfiintat si este acum peste tot.
      • -3 (5 voturi)    
        USR nu accepta membri de la alte partide (Sâmbătă, 11 august 2018, 15:55)

        2087 [utilizator] i-a raspuns lui iPig Pro

        Asta stim. La RO+ care e situatia?

        Intreb fiindca Ciolos nu zice multe.
    • +3 (3 voturi)    
      Smecherii si hotii (Sâmbătă, 11 august 2018, 15:24)

      aniod [utilizator] i-a raspuns lui septer

      la inchisoare. Mancarea sa le-o aduca familia, sa nu o primeasca din impozitele mele. La nebuni stau nebunii nu hotii
    • +8 (8 voturi)    
      Ahh (Sâmbătă, 11 august 2018, 15:35)

      Orizont [utilizator] i-a raspuns lui septer

      partial de acord.
      Asta chiar trebuie internat la nebuni.
      Cu desfintarea PSD-ului nu prea sint de acord. Daca s-ar desfiinta, toti hotzii astia ar intra in alte partide si vor fi imprastiati.
      In felul asta sint toti la un loc si ii stim. :)
    • 0 (0 voturi)    
      Numai NOI il putem desfiinta (Luni, 13 august 2018, 14:43)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui septer

      nimeni si nimic nu desfiinteaza un partid.
      Chiar si NSDAP mai traieste, sub alte nume.
      Din cauza unor descreierati care, ca la noi, divinizeaza un mustacios.
  • +17 (17 voturi)    
    sa vina un milion (Sâmbătă, 11 august 2018, 14:23)

    banel [utilizator]

    Ii asteptam cu cateva mii de dentisti in Piata Victoriei, sa vedem, au curaj sa se apropie?
  • +8 (8 voturi)    
    asta-i mai IDIOT (Sâmbătă, 11 august 2018, 14:52)

    DiDiRo [utilizator]

    decat idiotii care I-au votat.
  • +10 (10 voturi)    
    Interlopul ăsta numit Mitralieră trebuie (Sâmbătă, 11 august 2018, 15:27)

    Rescator [utilizator]

    anchetat urgent și arestat pentru amenințarea cu un
    razboi civil.Nu ințeleg de ce dorm procurorii in fața
    unei declarații de asemenea gravitate!
    • +5 (5 voturi)    
      Corect! (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:32)

      paonipao [utilizator] i-a raspuns lui Rescator

      Ar trebui ca Parchetul general sa se autosesizeze pentr declaratiile ipochimenului ce incita la violenta si razboi civil!

      • 0 (0 voturi)    
        E ordin de la moscova (Luni, 13 august 2018, 14:43)

        ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui paonipao

        praf si pulbere romanica de 100 de ani.
      • +1 (1 vot)    
        HN ...ce nu este in regula (Luni, 13 august 2018, 15:14)

        paonipao [utilizator] i-a raspuns lui paonipao

        cu “ipochimen”?

        Daca nu stiti sensul cuvantului ...inseamna “individ” , il folosesti cand vrei sa fii ironic cu cineva!

        De ce br, br...?!
  • +6 (6 voturi)    
    vorbeste lumea ... (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:01)

    XLXL [utilizator]

    saracu' ... iar are crize de personalitate abuziva ... si se mai si crede de partea dreptatii ...
  • +10 (10 voturi)    
    Sa vedem ce concluzii avem (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:22)

    Eu123 [utilizator]

    1. SRI a comunicat deja ca toate informatiile pe care ei le detineau cu privire la protest au fost transmise catre institutiile abilitate - deci daca SRI stia ceva, stia si Politia si Jandarmeria si MAI

    2. Femeia jandarm, care a fost lasata de izbeliste de proprii ei colegi, rusinos de altfe, si care intr-adevar a luat cativa pumni si picioare pe care nu trebuia sa le ia si nu sunt de acord cu cei care au lovit-o, nu are nici ficatul rupt, nici fractura de coloana, nici nu e mutilata pe viata. Da, a fost batuta serios, da, are contuzii si echimoze, dar nu este in pericol

    3. Jandarmii au stat si au tras de gardurile alea de parca erau proprietate personala. Daca eram jandarm , lasam naibii gardurile, saream impreuna cu 20 de colegi si ii "culegeam" pe golani. Scurt si la obiect. Dar ordinul de serviciu era altul.

    4. Au avut ocazii peste ocazii sa ii linisteasca pe huligani, iar acesti huligani apar mereu, la orice miting, deci erra de asteptat ca vor veni, SI in februarie anul trecut au venit

    5. Sa lovesti oameni ce ridica mainile deasupra capului, in armata s-ar numi crima de razboi. Jandarmeria este pana la urma o structura militara, asa ca ma intreb la ei cum se numeste agresarea unui om ce ridica mainile deasupra capului. Cu ce e mai presus un jandarm ce loveste un om cazut la pamant fata de un huligan nebun ce loveste un jandarm?

    Jalnica prestatie din partea jandarmeriei, jalnica.
  • +5 (5 voturi)    
    dragi bucuresti care e reactia voastra? (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:29)

    Coco Whistle [utilizator]

    da, sinteti responsabili, ptr ca sinteti cetateni ai romaniei si ai capitalei. va place acest discurs? unde va plasati? indiferenta si pasivitatea nu e de conceput in aceste momente.
  • +5 (5 voturi)    
    m... asta (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:32)

    microbistu' [utilizator]

    ca numele nu merita nici scris si nici rostit.
  • +2 (2 voturi)    
    Am inteles! (Sâmbătă, 11 august 2018, 16:44)

    John M. [utilizator]

    Pe tine te cazam ultimul.
  • +7 (7 voturi)    
    ce bolsevic idiot (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:19)

    1A [utilizator]

    Doamne Dumnezeule, psihopatul asta e platit sa faca legi in Romania???!!!

    Pentru declaratiile astea ar trebui sa se sesizeze procuratura, omul e nebun de legat!!!!!!!!
  • +6 (6 voturi)    
    Vine sarbul Catalin Radulescu cu neamul (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:23)

    Rahan5 [utilizator]

    lui sa-i ucida pe romani ca pe bosniacii musulmani de la Srebrenita in1995.
    Vrea sa nu se mai foloseasca mitralierele, crede ca este suficient sa-i calce pe romani in picioare.
    Poate o sa explice Catalin Radulescu, pe care pod peste Dunare o sa treaca cei 1.000.000 de sarbi necesari pentru masacru ?. Sau o sa treaca inot ?. Inseamna ca de aia nu-si iau si mitralierele cu ei, sa nu intre munitia la apa.
  • +5 (5 voturi)    
    Lepadatura asta... (Sâmbătă, 11 august 2018, 17:37)

    zugurudumba [utilizator]

    ... s-ar fi bucurat nespus sa aiba niste mineri pe mana, sa-i trimita in piata.
    • +3 (3 voturi)    
      VOTEAZA!!!!! (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:06)

      UE@PSD [utilizator] i-a raspuns lui zugurudumba

      Astfel de personaje nu au ce cauta in Parlament. TREBUIE MERS LA VOT SI FRIPTI CU STAMPILA!
  • +2 (2 voturi)    
    atunci va fi (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:15)

    nash pandelica [utilizator]

    mult multa psd !
    ca de un milion. :-))
  • +3 (3 voturi)    
    asistatii social? (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:17)

    Vanghelios [utilizator]

    Iar scoateti cu forta bietii asistati social de prin sate amenintandu-i ca nu vor mai primi ajutoarele banesti? Astia sunt sustinatorii vostri? Nu mai pacaliti pe nimeni,jescrocilor! Va va veni timpul, asta e sigur, am maiu vazut vitejii vostri cum se ratoiau pe la televiziunile voastre de kakao, iar acum stau cuminti prin puscarii!
  • +6 (6 voturi)    
    Uitati-va la postari (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:28)

    Dalinar [utilizator]

    Gibonul asta e analfabeti.
  • +3 (3 voturi)    
    boala porcina face ravagii (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:28)

    Dizidentul [utilizator]

    acest om este reprezentantul poporului in parlament si asta de patru legislaturi,trebuie sa va mirati de nivelul parlamentarilor? un parlamentar care imparte tara in pds si ceilalti si care instiga la razboi civil,daca dinsul nu vrea sa stie ca demonstratiile sint o forma de dezacord si nemultumire a poporului, trebuie ajutat si adus in fata justitiei pentru instigare la violenta( nu este prima data cind se exprima in acest mod, fara a aminti vocabularul scirbos la adresa colegei din parlament),opozitia ca opozitia dar ce spun colegii din partid?
  • +3 (3 voturi)    
    nenorocitilor (Sâmbătă, 11 august 2018, 18:40)

    bichonhavanez [utilizator]

    criminalilor !!!!!!!!!!!!
  • +2 (2 voturi)    
    no-i bai amu !!! (Sâmbătă, 11 august 2018, 19:46)

    Livius777 [utilizator]

    Fratilor asta nu mai are nimic comun cu bunu-simt ...asta-i dus rau cu pluta.
    Baiu ie ca-s multi ca el ...doara au un lider "bine intentionat" ...
    O dat pesta africano-teleormana in tat PSD
    Daia ...la cazan cu voi .
    Va bateti joc de tara asta si va faceti ca va pasa de ea, dar voua va pasa numa de voi si nu stiti ca noua ne pasa de EA ...de aia iesim in strada ...sa va aratam ca mai aveti oleaca si apoi om vedea noi ce-ti mai guita.
    Servus !!!!
  • +2 (2 voturi)    
    ?? (Sâmbătă, 11 august 2018, 20:11)

    tirolez [utilizator]

    Nu i se poate face plangere penala? Am vazut ca Firea face plangere penala din orice!
  • +2 (2 voturi)    
    bai lache (Sâmbătă, 11 august 2018, 20:21)

    0rms [utilizator]

    dincolo de aceasta dementa verbala specifica sociopatilor din gasca voastra, o certitudine s-a instalat pe inserat in tara:sunteti pe duca, 2 ani o sa ne impingem dupa care ne apucam , cu manusi, cu masti, sa curatam marele kkt numit PSD. Suboamenilor!
  • +2 (2 voturi)    
    Parlamentar (Duminică, 12 august 2018, 0:10)

    Iaca [utilizator]

    mitraliera Parlamentului gata de actiune contra POPULI !
    Amice,ascunde mitraliera folosita la revolutie(asa cum ai recunoscut ) si da-te batut ,ca jandarmii sa-ti faca "scut ".
    Mark Twain :Parlamentul nu este decat un infractor de rand care face legiin perioada cand nu este in inchisoare pt.o crima de drept comun !
    Acest scriitor a fost nebun ?
    • 0 (0 voturi)    
      Era cam anti-tot (Luni, 13 august 2018, 14:49)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Iaca

      dar a murit si-a scapat de orice dubiu.
  • +1 (1 vot)    
    SFAT (Duminică, 12 august 2018, 8:23)

    Cetateanu [utilizator]

    Oameni buni, cei care ati fost in piata, si mai aveti si dovezi, gasiti cinci minute si un avocat si dati-l in judecata pe cod civil pe netrebnicul asta. Cateva mii de procese il vor tine ocupat. NU va chinuiti cu penalul ca nu aveti sorti de izbanda, si mai si dureaza.
  • +2 (2 voturi)    
    Un milion de mitraliere? (Duminică, 12 august 2018, 9:46)

    V. Istina [utilizator]

    Astea nu pot veni decat de la rusi.

    Marlani si borfasi tampiti avem destui, dar tot nu cred ca is un milion.
  • +1 (1 vot)    
    Prostule (Duminică, 12 august 2018, 11:40)

    ElHobolan [utilizator]

    Voi nu aveti cum sā aveti coloana ruptā, pentru cā VOI NU AVETI COLOANĀ!
  • 0 (0 voturi)    
    ! (Duminică, 12 august 2018, 16:28)

    chiuaua [utilizator]

    Acest deputa nu ma reprezinta, este un agarici cu supapa sparta !
    Cum bine zicea cineva, este un neica nimeni !