​SONDAJ Cât credeți că va rezista Viorica Dăncilă în fruntea Guvernului?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 16 aprilie 2018, 13:40 Actualitate | Politic


Sondaj - Viorica Dancila premier
Foto: Hotnews
Informații despre o posibilă plecare a Vioricăi Dăncilă de la conducerea guvernului au apărut deja în spațiul public, la doar trei luni de la numirea ei în funcție. Luni, ea a negat că ar intenționa să demisioneze, în timp ce liderul PSD, Liviu Dragnea, a spus că ea ar urma să rămână premier "cel puțin" până în 2020. Viorica Dăncilă este al treilea premier PSD în mai puțin de un an și jumătate de la ultimele alegeri.

  • Sondaj HotNews.ro: Cât credeți că va rezista Viorica Dăncilă în fruntea Guvernului?




Citeste mai multe despre   


















3189 vizualizari

  • +2 (2 voturi)    
    ma scuzati... (Luni, 16 aprilie 2018, 14:00)

    ..13 [utilizator]

    Parol ca nu i-am dat mai mult de 2 luni de gubernare.

    Timpul ei a trecut si zau ca fost si asa prea mult.
    Hai cu schimbarea!

    PA!

    PS
    Zau ca mi-ar place niste anticipate.
    Jeg mare in PArliamentul asta.
  • +5 (5 voturi)    
    sincer a depasit deja prognoza mea (Luni, 16 aprilie 2018, 14:44)

    Francisc 1 [utilizator]

    probabil mai jos nu se poate chiar si la PSD!
  • +2 (2 voturi)    
    Eu credeam (Luni, 16 aprilie 2018, 15:02)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Credeam că are doar greutati la citit. NU, ea nu PRICEPE nici măcar ce citește. Nu e proastă, este, scuzați, idioată.
  • +3 (3 voturi)    
    veorica cui ne lasi tu???? (Luni, 16 aprilie 2018, 15:03)

    ..13 [utilizator]

    si mai grav - veorica unde te duci tu, fa???
  • +3 (3 voturi)    
    Ei, nu?!!! (Luni, 16 aprilie 2018, 15:03)

    , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator]

    Nici nu stii cat de jos pot ajunge harciogii astia rosii!
    Eu zic sa nu te pui cu... nu pot spune mintea.... pesedistului!
  • +4 (4 voturi)    
    Bineinteles, (Luni, 16 aprilie 2018, 15:10)

    clint [utilizator]

    ne-am dori un mandat cat mai scurt al acestei fiinte cu intelect deficitat. Sondajele reflecta de obicei dorinta, nu putinta poporului.

    O singura remarca totusi: azi, Tudose pare un mare intelectual pe langa Viorica asta, la fel Grindeanu fata de Tudose si Ponta fata de Grindeanu.
    Asadar, sa avem grija ce ne dorim, trendul fiind unul evident...

    PS: daca e adevarat ce se spune, ca nici Viorica de Teleorman nu vrea sa ii dea ordonanta de urgenta lui Dragnea, in mod clar va incerca cu cineva si mai retard, care nu intelege implicatiile unui astfel de gest, un gunoier, ceva....
    • 0 (0 voturi)    
      Sunt gunoieri ... (Luni, 16 aprilie 2018, 21:30)

      blackarrow [utilizator] i-a raspuns lui clint

      cu mai multa cunoastere gramaticala decat Dancila .
  • +1 (3 voturi)    
    da.. (Luni, 16 aprilie 2018, 15:35)

    Jupanu1970 [utilizator]

    ..pe cine crezi ca intereseaza sondajul asta ?!...