Liviu Dragnea, intrebat daca are de facut un anunt legat de iubita sa: Astazi nu, am partidul in suflet. Cat de curand

de V.M.     HotNews.ro
Sâmbătă, 10 martie 2018, 20:18 Actualitate | Politic


Liviu Dragnea, insotit de iubita la Congresul PSD
Foto: Hotnews
Presedintele PSD Liviu Dragnea a declarat sambata, intrebat daca vrea sa faca un anunt legat de faptul ca iubita sa, care l-a insotit la Congresul extraordinar al partidului, purta pe deget un inel, ca "nu astazi", deoarece "are partidul in suflet".

Intrebat daca vrea sa faca un anunt, dat fiind faptul ca iubita sa era prezenta in sala, Liviu Dragnea a replicat: "Astazi nu. La Congres? Am partidul in suflet", potrivit News.ro. "Cat de curand", a adaugat seful PSD.

Iubita lui Liviu Dragnea, Irina Alexandra Tanase, a fost prezenta la Congresul extraordinar al PSD de sambata, stand in primul rand al Salii Palatului, alaturi de Viorica Dancila si Gabriela Firea.


Iubita lui Liviu Dragnea, Irina Tanase (st.), la Congresul PSD


Citeste mai multe despre   



















Material sustinut de KRUK Romania

Datoria - un cuvânt la fel de urât precum lunea din săptămâna lucrătoare

Definiția cuvântului datorie, conform DEX-ului, este una simplă: sumă de bani sau orice alt bun datorat cuiva. Dar dincolo de o definiție seacă, datoria este un cuvânt care transmite de cele mai multe ori o stare negativă. “Am o datorie” - știi că trebuie să dai ceva înapoi, o obligație care trebuie să fie îndeplinită. Fie că ai o datorie la un prieten, la o bancă sau la furnizorul de utilități, datoria apare ca urmare a unei nevoi într-un anumit moment, iar veniturile nu îți permit să acoperi acea nevoie. Soluția cea mai la îndemână pare a fi împrumutul. Dar este oare chiar cea mai bună soluție?

6493 vizualizari

  • +20 (30 voturi)    
    ... (Sâmbătă, 10 martie 2018, 20:21)

    tirolez [utilizator]

    Ce stearsa e iubita. O fi facut foamea asa rau de s-a combinat cu bunicu'?
    • -16 (24 voturi)    
      ... (Sâmbătă, 10 martie 2018, 23:16)

      muciflenduri [utilizator] i-a raspuns lui tirolez

      Chiar e necesar sa aruncam cu /// in viata privata a cuiva? Femeile nu se indragostesc doar de foame, chiar daca e posibil ca tu sa fi cunoscut multe astfel de specimene.
      • +10 (14 voturi)    
        Si infractorul asta intervine in viata noastra (Duminică, 11 martie 2018, 9:14)

        cartofil [utilizator] i-a raspuns lui muciflenduri

        privata (daca traim mai prost si calitatea vietii noastre private scade) cu toate hotararile si magariile pe care le face. Noi ne bagam numai in viata lui, el se baga in viata a 20 de milioane. Iar, pe bune, de dinti cariati nu ai cum sa te indragostesti pe gratis. Daca e atat de aproape de acest individ, credeti ca nu i-a descoperit caracterul mizerabil ????
      • -1 (1 vot)    
        dragnea (Duminică, 11 martie 2018, 17:46)

        nahir [utilizator] i-a raspuns lui muciflenduri

        e singur de vina. Liderul unui partid care promoveaza familia clasica romaneasca, traieste in concubinaj cu o fatuca care ar putea fi nevasta lui fiu-su, probabil inca de cand era insurat cu Bombonica.
        Asa ca nu mai acuza pe altcineva ca l-ar improsca cu noroi.
  • +22 (24 voturi)    
    Partidul (de slugi) il ai...... (Sâmbătă, 10 martie 2018, 20:27)

    gigiN [utilizator]

    ..in buzunar ! Care suflet ??
  • +27 (31 voturi)    
    Dragnea se va casatori ...in PUSCARIE (Sâmbătă, 10 martie 2018, 20:27)

    Boham [utilizator]

    Dgranea isi va gasi dragostea la Jilava
  • +18 (20 voturi)    
    Iubita? Ce cuvant banal...! (Sâmbătă, 10 martie 2018, 21:30)

    scaraotchi [utilizator]

    "Eugenia inimii lui !", desi trecerea de la Bombonica de menta la eugenie predispune la diabet..!
  • +15 (17 voturi)    
    Scarbos (Sâmbătă, 10 martie 2018, 22:03)

    banel [utilizator]

    Mi s-a facut greata vazandu-i pe astia doi.
  • +19 (21 voturi)    
    Muraturile de langa .... (Sâmbătă, 10 martie 2018, 23:27)

    KTerinca [utilizator]

    ..... i-ar urla lu' Daddy: "Ia-o de aici ca murim cu ea de gat !".
  • +15 (17 voturi)    
    Tov. Acad. Dr. Irina Tănase (Duminică, 11 martie 2018, 0:41)

    Nyk1 [utilizator]

    Savant de renume mondial.
  • +11 (13 voturi)    
    Cam crispate (Duminică, 11 martie 2018, 1:10)

    JoshuaTree [utilizator]

    Cm crispate
  • +18 (20 voturi)    
    fetita are nevoie de un sugar daddy (Duminică, 11 martie 2018, 2:35)

    Coco Whistle [utilizator]

    fericita s-a regasit in telenovele unde fetitele fara prea mult har isi gasesc un politican corupt sau un traficant. fericita esteem.
  • +6 (8 voturi)    
    Catre Dragnea ! (Duminică, 11 martie 2018, 7:07)

    John M. [utilizator]

    "Free Irina!"
  • +9 (11 voturi)    
    ridicol (Duminică, 11 martie 2018, 7:17)

    traiang [utilizator]

    Mare lucru sa ai simtul ridicolului Asta spune multe despre caracterul si mansarda unui om Ce pretentii de seriozitate poti sa mai ai in tot ce spune ,numai abureli si realitatea a si dovedit-o dar mai grav este ca toti merg ca inecatii dupa el !!! Gretos !!!
  • +7 (9 voturi)    
    Peeseedee (Duminică, 11 martie 2018, 7:28)

    FLucas [utilizator]

    Daxa are partidul in suflet, nu mai vorbim de iubita, ea fiind doar concubina lui Liviu Dragnea
  • +6 (8 voturi)    
    concubina (Duminică, 11 martie 2018, 9:45)

    Dizidentul [utilizator]

    nu pot astazi sa fac un comentariu, trebuie pentru inceput sa gasesc un loc in partid sau consilier pentru domnisoara, aveti putina rabdare dragi jurnalisti dar in viitorul apropiat uitati-va atent la Antena3.
  • +5 (7 voturi)    
    Coalitia pentru Familie (Duminică, 11 martie 2018, 11:35)

    florinos [utilizator]

    Ce părere are CpF - Coaliția pentru Familie ?
  • +3 (7 voturi)    
    familie traditionala!! (Duminică, 11 martie 2018, 11:41)

    Roman_Cetatean [utilizator]

    crestinopato-ortodoxo-dacopata, evident, ca doar se sprijina recipric cu CpF...amibele care vor vota si PSD si referendum-ul (aceleasi, in mare) nu sunt deloc de compatimit, din contra!
  • +6 (6 voturi)    
    Putin (Duminică, 11 martie 2018, 13:10)

    georghe [utilizator]

    Tipul din randul II, din spatele Gabrielei F. , nu-i Putin?
  • +2 (2 voturi)    
    O poza emblematica: (Duminică, 11 martie 2018, 14:21)

    A_n_c_a [utilizator]

    3 sinistre !
  • +3 (3 voturi)    
    da (Duminică, 11 martie 2018, 14:56)

    I [utilizator]

    si hitler era insurat cu germania... asa a zis.