FOTOGALERIE Premiera in Parlament: senatorii USR au proiectat la tribuna imagini de la protestele impotriva modificarii legilor Justitiei

de Iulia Rosca     HotNews.ro
Marţi, 19 decembrie 2017, 13:08 Actualitate | Politic


1
Foto: Hotnews
Senatorii USR au protestat marti intr-un mod inedit fata de controversatul proiect PSD-ALDE de modificare a legilor Justitiei. Astfel, in timpul dezbaterilor din plen la proiectul de modificare a Legii 303/2004, USR a proiectat pe un ecran improvizat langa tribuna Senatului imagini de la protestele din ultima perioada.

Vezi imagini cu protestul USR din Senat:







































6034 vizualizari

  • +34 (42 voturi)    
    Bravo USR (Marţi, 19 decembrie 2017, 13:20)

    vlad.pe [utilizator]

    Bravo USR, singurul partid de opoziție din România, PNL este o umbra trista a ceea ce a fost.

    Istoria si votanții ii vor penaliza pe cei din PNL.
    • +14 (16 voturi)    
      Bine ca avem USR (Marţi, 19 decembrie 2017, 14:17)

      Jos_Dictatura_Dragnea [utilizator] i-a raspuns lui vlad.pe

      Ma bucur ca au intrat in parlament si voi continua sa-i sustin.
    • +1 (1 vot)    
      Partea proasta stii care e? (Marţi, 19 decembrie 2017, 21:41)

      banel [utilizator] i-a raspuns lui vlad.pe

      Ca alegerile urmatoare sunt abia peste 3 ani. Iar memoria electoratului e scurta.
  • +34 (42 voturi)    
    USR e un partid viu (Marţi, 19 decembrie 2017, 13:22)

    lp [utilizator]

    se opune din toate puterile, bravo !
  • +33 (39 voturi)    
    Bravo, USR! (Marţi, 19 decembrie 2017, 13:34)

    Metec [utilizator]

    Amintiti-le ca nu sunt de capul lor si ca poporul nu e incantat de ceea ce fac! Poate ca se gandesc ca vor da socoteala, vreodata, pentru ce voteaza...
  • +12 (14 voturi)    
    !! (Marţi, 19 decembrie 2017, 14:32)

    nlln [utilizator]

    Har Domnului ca mai vezi si opozitie cu " sange in vene".

    Ceilalti....ca o fii..ca o pati....doar vorbe.

    Metodele sunt discutabile, declara un cunoscut comentator pe la un post TV.
    Probabil.In situatii normale.
    Nu uitati ca acum NU este o situatie normala.

    Fiecare trebuie sa se mobilizeze exemplar.
  • +4 (4 voturi)    
    Bravo USR! (Marţi, 19 decembrie 2017, 17:53)

    europeanul2 [utilizator]

    Bravo voua! Desi nu aveti un program clar totusi sunteti cu inimile curate si cu intentii sincere de a aduce Romania in secolul 21. Va voi vota si data viitoare cu siguranta!