Cum a parodiat Dragnea filmele cu James Bond: "Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose"

de Red. Stiri     HotNews.ro
Miercuri, 28 iunie 2017, 15:45 Actualitate | Politic


Tudose si Dragnea
Foto: AGERPRES
"Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose". Asa l-a prezentat Liviu Dragnea pe premierul Mihai Tudose la conferinta de presa in care presedintele PSDa anuntat componenta noului guvern.

Reamintim ca formula "Bond. James Bond" era folosita de actorii care l-au jucat pe celebrul spion britanic.

Tudose a fost in centrul atentiei dupa desemnarea ca premier din cauza presupuselor relatii cu SRI, relatii pe care el le-a negat constant.



















8085 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    umor fin sau...? (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:47)

    Adrian2017 [utilizator]

    asta e o confirmare tacita?
    • 0 (0 voturi)    
      :) (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:45)

      federal [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      http://www.flux24.ro/mihai-tudose-a-amenintat-ca-il-va-da-jos-pe-dragnea-din-fruntea-psd/
    • 0 (0 voturi)    
      Rade Dragnea ce rade (Miercuri, 28 iunie 2017, 18:35)

      Mangafaua [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      Dar asta e genul de om care nu ar supravietui 5 minute pe strada fara bodyguarzi. Oare cum poate sa doarma in conditiile astea?
  • +8 (8 voturi)    
    Mai era unul cu "Ultimul pe lista, (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:48)

    Bogdan_100 [utilizator]

    cu voia Dumneavoastra Ion Iliescu" si am vazut ce calamitate a fost pentru tara.
    • +2 (4 voturi)    
      "Un fleac, i am ciuruit" acum este el ciuruit (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:37)

      jackalphonse [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

      si isi reneaga mitraliera cu care ciuruia atunci.
  • +10 (10 voturi)    
    "Poanta " demna de seful de post din Gratia (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:51)

    Plagarus [utilizator]

    Auto Dragnea Liviu Nicolae,in sir de margarite spre beci.
  • +8 (8 voturi)    
    Puscarie . (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:03)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    La Puscarie.
  • +6 (6 voturi)    
    Glumite de rahat care au insa o singura calitate : (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:29)

    Susufler0 [utilizator]

    Nu stii daca cel care "le comite", le "comite" la nervi sau la buna dispozitie !

    PS. Din acest punct de vedere Dragnea mentine suspansul !
  • +6 (6 voturi)    
    Ai emotii? (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:43)

    Inapasevedeinvers [utilizator]

    Dragnea, te tii de shotii, ai!


    Face glumitze; posibil din cauza stresului.
    Zambeste ca sa nu se strambe de durere.
    Morcovul e mare, totusi.
  • +2 (2 voturi)    
    ! (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:13)

    chiuaua [utilizator]

    My name is Geros , DanGeros.
  • +1 (1 vot)    
    alias "parodiaza" penalul dracknea Romania (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:23)

    yoyosm [utilizator]

    ar fi poate distractiv daca nu s-ar intampla in RO.... din pacate stam ca un "popor vegetal" si asistam ca niste manechine in vitrina la penibilitatea celor doi infractori: drackne + tariceanu
  • +2 (2 voturi)    
    Poate că ... (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:36)

    AEV [utilizator]

    Poate că țara asta ar fi meritat un prim-ministru cu o figură mai luminoasă ...
  • +3 (3 voturi)    
    dupa ce si-a dat jos Guvernul de incompetenti (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:50)

    __alex__ [utilizator]

    ca sa ii puna tot pe aceeasi, licheaua se tine de glume de copil de sef de post.
    Macar acum tembelii care nu s-au dus la vot or fi pricepand in ce rahat au bagat tara prin atitudinea lor 'superioara'?