M10, partidul Monicai Macovei, va anunta la ora 13:00 un candidat surpriza la Primaria Bucuresti

de I.C.     HotNews.ro
Duminică, 14 februarie 2016, 10:44 Actualitate | Politic


Sigla Partidului M10
Foto: Facebook - Partidul M10
Partidul M10 al Monicai Macovei urmeaza sa anunte duminica, la ora 13:00, candidatul pe care il va sustine la Primaria Capitalei. Potrivit informatiilor HotNews.ro, este vorba de un nume surpriza care nu a mai avut de a face cu scena politica.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5418 vizualizari

  • -16 (22 voturi)    
    hmm (Duminică, 14 februarie 2016, 10:49)

    Mazeta [utilizator]

    George Soros?
  • +2 (16 voturi)    
    Asteptam (Duminică, 14 februarie 2016, 11:31)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Spram sa nu fi facut parte din mafia rosie FSN si nici din asa-zisul partid PNL, care nu difera cu nimic de penalii si complicii la furt care au jefuit Romania din 89 incoace.
    • +3 (3 voturi)    
      ce bine ar fi.. (Duminică, 14 februarie 2016, 12:48)

      pehash [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      cea mai placuta surpriza ar fi sa anunte ca-l sustin pe Nicusor Dan.
  • -16 (20 voturi)    
    Un obicei prost. (Duminică, 14 februarie 2016, 11:40)

    asavreau [utilizator]

    Au început ziariștii sau poate //.deștepții//de politicieni să creadă că ne prostesc ușor.Anunță că se va face,pe urmă că se face și pe urmă bârfa.Și?Care-i șpilul?Ce program au?Tot respectul pentru M.Macovei,dar acest M10 ce este?Ce vrea?Cu ce program vine în alegeri.Deocamdată observ cu tristețe că-l imită pe Dragnea și PSD.Este clar că la faimoasele școli de comunicare și PR sunt profesori școliți la KGB.Totul este rigid.Stereotipuri repetate până la exasperare.Nu cred-că astfel de oameni sunt capabili de schimbarea necesară.Fără un program,este vizibil că vor un os.
    • -9 (11 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 14 februarie 2016, 12:14)

      [anonim] i-a raspuns lui asavreau

      • 0 (0 voturi)    
        da, (Duminică, 14 februarie 2016, 13:15)

        verdeata [utilizator] i-a raspuns lui

        de acord, trebuie programe și principii, oameniii doar să garanteze punerea lor în practică. Altfel, la ce-i bun un nume decât ca garant? Era bine dacă îl dublau și cu un câine de pază, prima ar putea fi chiar asociația M10 ca ONG distinct
  • -11 (21 voturi)    
    poate sa vina (Duminică, 14 februarie 2016, 12:04)

    xanti [utilizator]

    Si cu Obama ca alegeril le castigam noi poporul cu Firea.
    • +6 (12 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 14 februarie 2016, 12:27)

      [anonim] i-a raspuns lui xanti

    • +1 (1 vot)    
      ... recunosc ... (Duminică, 14 februarie 2016, 13:00)

      cbogdan [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      Ma emotionez usor cand aud "popor, patrie, etc" si votez compulsiv orice: Firea, Baba-Cloanta, etc.
  • -5 (11 voturi)    
    ;-)) (Duminică, 14 februarie 2016, 12:25)

    iodixit [utilizator]

    pe cine, pe florin piersic?
  • 0 (4 voturi)    
    Singura speranta (Duminică, 14 februarie 2016, 12:59)

    Trojan.H [utilizator]

    Sper ca macar de la M10 sa vina un candidat ok. Daca nu, cu singuranta voi vota cu Firea, uite-asa de-al dracu.
    Mai mult decit atit, voi incerca sa conving sa cit mai multi sa voteze tot cu Satana Firea.
  • +2 (2 voturi)    
    A inceput postaceala! (Duminică, 14 februarie 2016, 13:10)

    EuSiCuMine [utilizator]

    Mai rasfirati baieti ca bate la ochi!
    Sunt curios pe cine o sa propuna si sper sa nu isi canibalizez voturile cu Nicusor Dan, dar tare mi-e teama ca asa o sa fie.
  • +1 (1 vot)    
    aualeu ce dileme (Duminică, 14 februarie 2016, 13:13)

    CiprianCucu1 [anonim]

    Ce dileme au comentatorii pe-aici - că program, că idei, că stereotipuri.

    Păi programul e public deja de vreo câteva luni, ba chiar a fost conceput cu ocazia alegerilor prezidențiale.

    Există și un website (surprinzător!) și mai multe pagini de FB care exprimă poziția M10 pe diferite subiecte și anunță că așteaptă oameni ok să intre în poltică.

    Dar na, probabil un așteaptă invitație personală, direct pentru postul de primar, că doar cine are chef să și muncească, dacă poți direct să primești funcție? :)
  • 0 (2 voturi)    
    Sunt.... (Duminică, 14 februarie 2016, 13:16)

    Gigi Kent [utilizator]

    Sunt 50% sanse sa fie procuror si 50% sanse sa fie securist. Sau amandoua in acelasi timp ...
  • +1 (3 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 14 februarie 2016, 13:26)

    [anonim]

  • +1 (3 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 14 februarie 2016, 13:35)

    [anonim]