Lider PSD Gorj: Victor Ponta va reveni la conducerea partidului

de I.R.     HotNews.ro
Vineri, 4 decembrie 2015, 12:27 Actualitate | Politic


Vicepresedintele PSD Gorj, Ciprian Florescu, a afirmat, intr-un interviu pentru un post de radio local, ca Victor Ponta, care face parte din aceeasi organizatie judeteana, va reveni la conducerea centrala a partidului, "dupa o pauza binemeritata".  

"Vad, in viitor, o revenire a lui Victor Ponta la varful PSD. Nu stiu daca va mai reusi sa conduca partidul dar va fi in conducere" a declarat acesta la postul gorjean Radio Infinit.

Site-ul radioinifit.ro scrie ca Ponta este asteptat sa faca o vizita in organizatie in decembrie.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2418 vizualizari

  • +15 (15 voturi)    
    V-ati trezit tarziu (Vineri, 4 decembrie 2015, 12:36)

    B Marius [anonim]

    Deja au cerut cei din comuna Jilava sa fie sef la ei.
    • +6 (6 voturi)    
      Care partid ? (Vineri, 4 decembrie 2015, 13:57)

      dorel [anonim] i-a raspuns lui B Marius

      Cel al Victimelor Violurilor in Grup din Penitenciarul Poarta Alba?
  • +10 (10 voturi)    
    Corect (Vineri, 4 decembrie 2015, 12:47)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Un partid care e o mafie de hoti are nevoie de un palgiator in virf. Si cum Gragnea va infunda puscaria, urmeaza Pontac.
    • 0 (0 voturi)    
      pai (Vineri, 4 decembrie 2015, 20:28)

      CRMS [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      Asta daca nu o intra la Inchisoarea Datornicilor dupa ce va trebui sa restituie banii incasati nemeritat pe seama titlului de doctor obtinut prin plagiat.
  • +8 (8 voturi)    
    Sigur (Vineri, 4 decembrie 2015, 13:06)

    hopshio [utilizator]

    Va fi presedinte sigur in filiala Rahova. Speram sa fie cea mai mare filiala din tara. Puteti chiar face si un guvern din penumbra.
  • +9 (9 voturi)    
    Asta e gluma zilei (Vineri, 4 decembrie 2015, 13:41)

    JestersTear [utilizator]

    M-a bufnit un ras strasnic citind articolul.
  • +8 (8 voturi)    
    Pauza de cam 10 ani (Vineri, 4 decembrie 2015, 13:51)

    Bogdan_100 [utilizator]

    5 parnaie + 5 interzicere drepturi civile
  • +1 (1 vot)    
    astia (Vineri, 4 decembrie 2015, 15:45)

    misa2002_2006 [utilizator]

    care sustin un puscariabil..ori sunt prosti....ori sunt spalati la creier..
    si justitia libera, care in loc sa il cheme in boxa, ca acuzat, il cheama ca martor..
    sincer..nu stiu ce sa mai cred..
    cati din tara asta mai gandesc normal?
  • 0 (0 voturi)    
    Poate fi lider de celula la Jilava or Rahova ! (Vineri, 4 decembrie 2015, 18:24)

    andreesanu [utilizator]

    Voi pe ce pamant traiti ???.
    Cum PSD s-a mutat in puscarii e cazul sa va organizati alegeri acolo sa nu va iesiti din mana.
  • 0 (0 voturi)    
    Adică Dragnea va fi arestat? (Vineri, 4 decembrie 2015, 19:53)

    mircea [anonim]

    Ca V.Ponta să ajungă din nou Președinte PSD,ar trebui ca Dragnea să fie condamnat cu executare.Ponta având procese în curs,s-ar încadra în tendința de a alege pușcăriabili în funcții de conducere a PSD.