Ponta, gluma pe Facebook: Poza cu Strada Sfantul Victor

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 16 noiembrie 2015, 12:15 Actualitate | Politic


Fotografia postata de Ponta pe Facebook
Foto: Hotnews
Fostul premier Victor Ponta a postat pe contul sau de Facebook fotografia unei placute stradale care semnalizeaza Rue du Pont Saint Victor - trimitere amuzanta la numele si prenumele sau.

Victor Ponta este cvasi-absent din dezbaterile publice in ultima perioada, dupa ce a demisionat din functia de premier in urma protestelor masive. Singurele sale aparitii sunt inregistrate pe Facebook, unde are postari legate de performantele economice ale guvernului pe care l-a condus.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


10813 vizualizari

  • +9 (9 voturi)    
    PROPUNERE (Luni, 16 noiembrie 2015, 12:20)

    Johanis [utilizator]

    Sa avem si noi o strada numita VICTOR PONTA, dar placuta cu denumirea acesteia sa fie postata mai jos, sa ajunga si cainii comunitari sa ridice piciorul....
    • +4 (4 voturi)    
      Eu as opta (Luni, 16 noiembrie 2015, 18:05)

      eraZnus [utilizator] i-a raspuns lui Johanis

      Mai degrabă pentru o închisoare care sa ii poarte numele
  • +9 (9 voturi)    
    erata (Luni, 16 noiembrie 2015, 12:35)

    firstfb [utilizator]

    observ doua greseli acolo
    R in loc de M
    D in loc de L
  • +4 (4 voturi)    
    Zicea Gusa (Luni, 16 noiembrie 2015, 12:51)

    hagi Tudose [anonim]

    va VVPonta s-a dus sa isi verifice conturile externe.
  • +5 (5 voturi)    
    Dorinta (Luni, 16 noiembrie 2015, 12:52)

    Malone_M [utilizator]

    Sper si-mi doresc ca asta sa devina unica activitate a ex-premierului cu chip de mongol: postarea pe FB. Si nu pentru ca apreciez umorul sau slabut pigmentat pe alocuri cu excese de infantilism, ci pentru ca sper sa nu mai aiba in veci acces la functii de conducere care sa-mi influenteze viata.
  • +3 (3 voturi)    
    ranjitul are umor doar involuntar. (Luni, 16 noiembrie 2015, 13:03)

    __alex__ [utilizator]

    In rest doar glumite scremute si mistouri de cocalar.
  • +3 (3 voturi)    
    doar saint? (Luni, 16 noiembrie 2015, 14:36)

    anonimicus [utilizator]

    Trebuia:
    Rue du Pont
    docteur Victor
  • 0 (0 voturi)    
    Victor Lustig (Luni, 16 noiembrie 2015, 15:53)

    ajicat [anonim]

    Sa nu-l uitam nici pe tizul Victor Lustig unul dintre cei mai mari excroci ai secolului trecut ! Un personaj celebru ce a vandut de 2 ori Turnul Eiffel !!! :)
  • +1 (1 vot)    
    glumite (Luni, 16 noiembrie 2015, 16:01)

    gheo [anonim]

    Baietii de la Rahova vor aprecia desigur la adevarata lor valaore glumitele lui Ponta