Elena Udrea: Unii ma provoaca sa vorbesc azi dar tot ei vor dori sa tac, dupa alegeri

de R.M.     HotNews.ro
Joi, 30 octombrie 2014, 19:58 Actualitate | Politic


"Daca unii azi ma provoaca sa vorbesc, sunt convinsa ca tot ei vor dori sa tac, dar sa treaca alegerile", a spus joi seara Elena Udrea, la Realitatea TV, dupa aparitia imaginilor in care apare alaturi de sefa DIICOT in vacanta, la Paris.

Intrebata despre ce ar putea vorbi, Udrea a precizat ca timp de zece "a stat la politica la varf" si stie "o multime de lucruri si (...) resorturile unor intamplari".

Elena Udrea a precizat ca nu doreste sa vorbeasca despre aceste lucruri acum pentru a nu "bruia campania electorala".

Pe de alta parte, candidata PMP la prezidentiale a sustinut ca lucrurile au mers prea departe in actuala campanie in conditiile in care luni seara a fost fotografiata in propria locuinta, la "11-12 noaptea".






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















2549 vizualizari

  • -6 (12 voturi)    
    Udrea n-a jucat cartea fatala (Joi, 30 octombrie 2014, 20:14)

    madalinionescu78 [utilizator]

    Si cate insomnii trezeste Udrea... voi credeti ca femeia asta e in politica ca Macovei, Iohannis sau ceilalti comici? Nu domnilor, Udrea este cel mai de temut politician inca dupa Basescu, dar in curand il va depasi de nu l-a depasit deja! Stati pe faza, nu va culcati pe-o ureche, Udrea va surprinde si va lovi justificat pe toti cei care au atacat-o nedrept, au linsata-o, au denigrat-o la comanda. Sa nu creada ca adevarul ei nu va trazni..de la procuroarea comunista si pana la cel mai mic sobolan care, din galerie a comandat atacuri! Acoperitii din presa si din politica nu mai au somnul linistit......
    • +2 (4 voturi)    
      Lavinia Șandru tu ești?! (Joi, 30 octombrie 2014, 21:01)

      corvus coraX [utilizator] i-a raspuns lui madalinionescu78

      :))))))))))))))))))))))))
    • +1 (3 voturi)    
      mda... (Joi, 30 octombrie 2014, 21:57)

      Blackhawk [utilizator] i-a raspuns lui madalinionescu78

      ...cred ca o sa arunce declaratii rasunatoare in drumul dintre arest si tribunal (ca si cuscru' Bercea Mondialu'...)
      In conditiile in care veniturile ei oficiale nu justifica nici jumatate din perechile de pantofi pe care le are, cred ca, in cel mai bun caz pentru ea
      , o sa stea urmatorii 20 de ani prin tribunale... In RO au intrat oameni la Jilava si fiindca au dat/primit mita o gaina, sa vedem la Nuti si cocoselul ei cum o s-o scoata la capat.
      In orice caz, incepe sa fie disperata... cred ca o sa vedem din ce in ce mai mult make-up pe fata ei...
  • -2 (4 voturi)    
    sustin udrea (Joi, 30 octombrie 2014, 21:02)

    MirunaIacob [anonim]

    securitatea comunista a reinviat iar udrea este o victima a activitatii acesteia. este inadmisibil sa fii filat de servicii fara sa fii acuzat de ceva, iar imaginile sa fie prezentate public ca un atac direct in campanie. o insinuare a ce, disperatilor? nu mai stiti cum sa dati in ea pentru ca stiti ca doar ea va poate face fata. hai la vot sa o sustinem pe udrea!
  • +1 (3 voturi)    
    Dupa alegeri? (Joi, 30 octombrie 2014, 21:12)

    drona [utilizator]

    Dupa alegeri nu o mai asculta nimeni,nici Basu nu o mai asculta.Numai Cocos o va asculta la vorbitor.
  • -1 (5 voturi)    
    Udrea Presedinte (Joi, 30 octombrie 2014, 21:30)

    GeorgeMoga [utilizator]

    Nu vad nimic semnificativ, prin publicarea acestor poze. Ce daca a fost fotografiata la Paris, intr-o scurta vizita. Elena Udrea este un om important, si este normal sa aibe si prieteni de acelasi calibru. Iar cei care vin cu mizeria asta pe media sunt penibili, disperati, le este teama de Udrea si de asta incearca sa o intimideze, sa o faca sa taca. Reprezinta un pericol pt. planul lor.
  • -1 (5 voturi)    
    Udrea Presedinte (Joi, 30 octombrie 2014, 21:52)

    GeorgeMoga [utilizator]

    Principalul obiectiv al acestor alegeri, este eliberarea motanului Felix. Ponta si Iohannis sunt cele 2 carti castigatoare ele lui. Haideti sa nu-l lasam sa se bucure din 2 noiembrie, si sa mergem la vot, ca sa le incurcam socotelile. Dupa parerea mea Elena Udrea este garantia ca acest lucru nu se va intampla pana la sf. mandatului.
  • -1 (5 voturi)    
    Rusine SIE, Rusine Ponta, Rusine Iohannis! (Joi, 30 octombrie 2014, 21:55)

    iondonciu [utilizator]

    Cand Elena Udrea era la Paris nu avea nici o funcie, nu participa la prezidentiale nici macar sefde partid! nu vad ce relevanta are stirea asta in pragul alegerilor! ma face sa ma gandesc ca suntem conduit si urmariti de sie pe banii nostril dar nu stiu in ce scop!
    • -1 (3 voturi)    
      Rusine intreg mapamondul! (Vineri, 31 octombrie 2014, 0:08)

      Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui iondonciu

      Vezi ca ai ratat niste miliarde...
  • 0 (4 voturi)    
    Udrea, nu te lasa! (Joi, 30 octombrie 2014, 23:46)

    Popelea3 [utilizator]

    Pana si Dana Grecu (UNA DINTRE PRINCIPALELE FIGURI ANTENA 3), o apara pe Elena Udrea. deci va dati seama cat de aberanta este aceasta stire, insotita de pozele astea complet irelevante, ca nu inseamna absolut nimic. Atac de campanie electorala. Ieftin, ieftin de tot!