​VIDEO Filmare din 2007 acasa la Relu Fenechiu: Cum si-a botezat cainele "Ponta"

de I.C.     HotNews.ro
Miercuri, 17 iulie 2013, 14:55 Actualitate | Politic


Acasa TV realiza in 2007 un interviu cu, pe atunci, deputatul de Iasi Relu Fenechiu, in care acesta povestea, printre altele, ca si-a botezat cainele "Ponta". In interviul realizat la casa din Iasi a politicianului, Fenechiu, filmat alaturi de sotia sa, vorbeste despre familia sa, despre casa sa dintr-un cartier rezidential construit de compania sa, dar si despre tabieturile pe care le are.

"Catelusul asta l-am primit cadou de la niste buni prieteni acum vreo 2 saptamani si am decis sa ii punem numele Ponta", declara Fenechiu pentru postul citat. (minutul 1:50).







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















11141 vizualizari

  • +22 (22 voturi)    
    nume sugubete (Miercuri, 17 iulie 2013, 15:07)

    thebblack [utilizator]

    tu iti botezi cainele "ponta", ponta isi boteaza zebra "relu"...
  • +16 (16 voturi)    
    corect era (Miercuri, 17 iulie 2013, 15:26)

    un dac [utilizator]

    sa dati si interventia lui ponta in care il balacarea pe fenechiu ca pe o jigodie...iar acum ii plange de mila si il lauda...
  • +15 (15 voturi)    
    Pramatii USl-amiste (Miercuri, 17 iulie 2013, 15:35)

    Sani [utilizator]

    Imi inchipui ce parere au despre cei 70% care i-au votat.
    Precis ca-i dispretuiesc si ii considera niste idioti.....si......n-au dreptate?
  • +10 (10 voturi)    
    Daca era vizionar (Miercuri, 17 iulie 2013, 16:26)

    Savitar [utilizator]

    il boteza Motanel.
  • +9 (9 voturi)    
    hotul (Miercuri, 17 iulie 2013, 16:47)

    rochiri [utilizator]

    a furat de la stat si si-a facut vila.
    Gacici masini pe bani prostilor.
  • +5 (5 voturi)    
    Cat costa o ora la ce??????? (Miercuri, 17 iulie 2013, 16:49)

    Ne0 [utilizator]

    Dati pe la minutul 4.. secunda 40...

    Eu nu inteleg clar ce zice :))
  • +9 (9 voturi)    
    MediaPRO - slugile lui Fenechiu (Miercuri, 17 iulie 2013, 18:36)

    Gryphus [utilizator]

    MediaPRO - slugile lui Fenechiu (SINCE 2007)

    PS cainele se simte jignit cu numele ala
  • +1 (1 vot)    
    era tot un zambet (Joi, 18 iulie 2013, 13:18)

    Gobelin [utilizator]

    bre Fene, ce te-a mai TRANSFORMAT sentinta.
    mai ca ti-au dat lacrimile la Gadea, in seara aceea ...
    sper sa iei si cainele cu tine, la Jilava :)