Radu Mazare: Eu nu m-am drogat niciodata, am o viata mult prea frumoasa

de R.M.     HotNews.ro
Marţi, 7 mai 2013, 13:13 Actualitate | Politic


Primarul Constantei, Radu Mazare, a afirmat marti ca el nu s-a drogat niciodata, intrebat de ziaristi cum comenteaza cazurile de tineri care au fost surprinsi drogandu-se la Mamaia, cu ocazia vacantei de 1 Mai.

"Eu nu m-am drogat niciodata, am o viata mult prea frumoasa, plina de sport si de gagici si de distractie", a spus el, adaugand insa a unele tari au legalizat o serie de droguri.

"Nu sunt pentru asa ceva", a subliniat Radu Mazare, precizand ca "cei care se drogau la Mamaia se drogau si la ei acasa".

"Sa raspunda, daca nu e legal", a mai spus acesta.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















6890 vizualizari

  • +9 (11 voturi)    
    Pai, cu droguri e si mai frumoasa! (Marţi, 7 mai 2013, 13:19)

    pedepsitorul [utilizator]

    Oricum, sa-i pui lui Mazare o astfel de intrebare trebuie sa ai sange!
    • +2 (4 voturi)    
      mai frumoasa? (Marţi, 7 mai 2013, 13:25)

      sentenced [utilizator] i-a raspuns lui pedepsitorul

      Esti sigur ca te-ai uitat la Requiem for a Dream sau Trainspotting?
      • +6 (6 voturi)    
        Depinde de droguri.... (Marţi, 7 mai 2013, 14:51)

        bgd [utilizator] i-a raspuns lui sentenced

        ....de cantitate si de frecventa cu care le consumi.

        Daca bagi zilnic heroina, e cea mai naspa viata posibila.

        Dar nu toti fac abuz si nu toti baga heroina. E o chestie de gusturi si de educatie....ca si cu alcoolul. Unii beau zilnic vodca penala, altii beau la sf de saptamana un pahar - doua de whisky.
    • +10 (10 voturi)    
      Curios! (Marţi, 7 mai 2013, 13:46)

      , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui pedepsitorul

      Sange ca sa intrebi o... pastaie!
      Hai, mai, omule!
      Asta este delirum tremens, nu mai trebuie sa se drogheze!
    • +7 (7 voturi)    
      nu s-a drogat (Marţi, 7 mai 2013, 14:26)

      be_real [utilizator] i-a raspuns lui pedepsitorul

      dar e un mare "adrenaline junkie" si un mare amator de stoarfe la limita de 18 :)
      trageti voi concluziile
      • +9 (9 voturi)    
        . (Marţi, 7 mai 2013, 15:12)

        Est [utilizator] i-a raspuns lui be_real

        De fapt e gay. Gagicile sunt doar asa de ochii lumii.
    • +7 (7 voturi)    
      Nu l-a intrebat nimeni (Marţi, 7 mai 2013, 15:08)

      catalin72 [utilizator] i-a raspuns lui pedepsitorul

      ...si-a dat el singur cu parerea !
  • +2 (2 voturi)    
    sport+disctractie+gagici=primar de constanta (Marţi, 7 mai 2013, 18:43)

    capingurasrl [utilizator]

    "am o viata mult prea frumoasa, plina de sport si de gagici si de distractie"?1??!?!?!? Asta-i primar?!?!?! wtf! La cele de mai sus merge un joint sau chiar mai multe si chiar cocaina.... da ce stim noi..... noi suntem normali... nu ne aleg constantenii ca primar. Trebe sa mai uit la fata lui si muianul lui spune tot, chiar tot. Ce clisma de individ!!!!