Administratia Prezidentiala: Nicio institutie a statului roman nu a propus ca Traian Basescu sa candideze la functia de secretar general al NATO

de Alina Neagu     HotNews.ro
Luni, 22 aprilie 2013, 15:17 Actualitate | Politic


Nicio institutie a statului roman nu a propus ca Traian Basescu sa candideze la functia de secretar general al NATO, se arata intr-un comunicat remis luni de Administratia Prezidentiala. Dcnews.ro scria, in urma cu o zi, ca surse din mediul diplomatic ar fi confirmat faptul ca in cancelariile occidentale a fost luata in discutie candidatura presedintelui Traian Basescu la functia de secretar general NATO.

Premierul Victor Ponta a declarat, duminica seara, la Romania TV, ca are indoieli legate de informatia referitoare la o posibila candidatura a presedintelui Traian Basescu la functia de secretar-general NATO.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


4194 vizualizari

  • -33 (37 voturi)    
    Pacat ... Scapam de el. (Luni, 22 aprilie 2013, 15:19)

    NERO-Voiculescu [utilizator]

    ... Asta e, poate data viitoare.
    • +28 (34 voturi)    
      Bolovan (Luni, 22 aprilie 2013, 15:52)

      Sani [utilizator] i-a raspuns lui NERO-Voiculescu

      dragule, indiferent de ura pe care o simti tu pentru Basescu (apropo, ar trebui sa te gandesti ca Iliescu & Co. merita mai multa ura), o asemenea numire ar fi binevenita pentru Romania.

      Da tu nu stii decat sa urasti, sa urasti, sa urasti.
      Atat de duce capul.

      Nu esti singur. Mai sunt 70% care au votat cu Becali, secretara lui Dragnea, idioti care n-au dovedit nimic, doar pentru ca erau contra lui Basescu.

      Hai pa, in Corea. DE NORD!
      • -15 (23 voturi)    
        placa cu 70% pusa la nesfarsit (Luni, 22 aprilie 2013, 16:13)

        nellino [utilizator] i-a raspuns lui Sani

        de ce nu pomenesti nimic de aia 60% pentru care Becali, secretara lui Dragnea si Basescu inseamna exact acelasi lucru,un lucru pentru care nu merita sa se oboseasca sa voteze?

        PS: delicioasa dovada de ipocrizie faci:
        "iliescu & co merita mai multa ura"
        "tu nu stii decat sa urasti (x3)"
        Vezi ca este Postul Pastelui!
        • +10 (12 voturi)    
          Si daca e post... (Luni, 22 aprilie 2013, 16:43)

          IancuJianu [utilizator] i-a raspuns lui nellino

          ...inseamna ca ratiunea sa doarma, nu?
          Dormi linistit atunci, Ponta lucreaza pentru tine!
          • 0 (2 voturi)    
            Aoleuuuu.... (Luni, 22 aprilie 2013, 19:21)

            cristian_n [utilizator] i-a raspuns lui IancuJianu

            Dormiti linistiti....de 9 ani lupt pt toti romanii..hic...pardon...traiti bine,nu dormiti bine...
      • -12 (18 voturi)    
        de ce ar fi binevenita? (Luni, 22 aprilie 2013, 16:28)

        jackalphonse [utilizator] i-a raspuns lui Sani

        nu ne ajung pedeleii care arunca cu noroi in Romania atuncoi cand treburile nu merg dupa calcule?
    • +2 (4 voturi)    
      hahaha (Luni, 22 aprilie 2013, 17:05)

      nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui NERO-Voiculescu

      mai draga,
      daca era sa fie, il suspenda pe fostu' viitor pres cacarau, trimetea un :))
  • +6 (16 voturi)    
    ha ha ha (Luni, 22 aprilie 2013, 15:48)

    antitot [utilizator]

    Ce au mai pus botul fraierii!!!!
  • +9 (13 voturi)    
    eu auzisem că Băse vrea să ”cadindeze” la (Luni, 22 aprilie 2013, 16:36)

    visio [utilizator]

    Președenția SUA, dar nu am vrut să îi stric somnul lui Obama...
  • +8 (10 voturi)    
    Eu am auzit altceva (Luni, 22 aprilie 2013, 16:42)

    nano2k [utilizator]

    Ca Chuck Norris si-ar fi trimis CV-ul la Base.
  • +4 (4 voturi)    
    Zvonuri si obsesii (Luni, 22 aprilie 2013, 17:52)

    Daniels22026 [utilizator]

    Chiar daca zvonul in sine m-ar bucura sa fie o realitate, totusi ma deranjeaza atentia pe care o acordam zvonurilor.

    Daca presa uslamista sau de aiurea lanseaza zvonul ca Romania pregateste o bomba biologica, ce facem?! Ne apucam sa o desmintim?! Am devenit o societate obsedata informational.
    • +1 (1 vot)    
      sursa care a lansat informatia??? (Luni, 22 aprilie 2013, 21:43)

      ..13 [utilizator] i-a raspuns lui Daniels22026

      Trebuie sa fii copil de mingii ca sa crezi o astfel de stire ...