Gigi Becali: UDMR a santajat Romania timp de 20 de ani, nu ai cum sa faci alianta cu asa ceva
"Stau cu santajistii in asociere? Consider pripita si neintelepciune politica invitatia UDMR la dialog", a continuat Becali.
El a mai afirmat ca "Cum l-am cunoscut pe Ponta de-a lungul timpului, e un om foarte vertical. Am vrut sa ii dau PNG-ul pe mana, sa finantez eu si el sa construiasca."

Se vor întoarce și studenții în amfiteatre din semestrul al doilea? Universitatea București: Cursuri online în continuare, cu mici excepții. UBB: Se conturează varianta hibrid
INTERVIU cu ambasadorul României la Berlin, Emil Hurezeanu: Prin trecut și „milionul de mesageri români din Germania, ne leagă de această țară și germani un extraordinar patrimoniu comun”
Kremlinul ripostează, după imensul succes online al anchetei lui Navalnîi despre "palatul lui Vladimir Putin" / Tinerii se mobilizează în special pe Tik Tok pentru protestele anunțate sâmbătă în întreaga Rusie
Cutia neagră a banilor publici. Secretariatul de Stat pentru Culte a alocat anul trecut o sumă record de 750.000 de lei Mănăstirii „Sf. Cuv. Parascheva", ctitorită de PF Daniel. Ani la rând Curtea de Conturi a constatat nereguli la SCC
Oamenii invizibili: Bolnavii cronici nu se pot programa la vaccinare din cauză că statul român nu a știut niciodată câți sunt / "Dacă ar exista registre de pacienți, ar dispărea toate serviciile și decontările fictive"
Cred ca Vadim face spume. I-a luat PNL-ul calu'.
Ptiu drace!
Eu inteleg ca acest partid ajunge incet - incet un partid de factura PRM - PNG - PP-DD.
Stau si ma minunez cum mai sunt oameni care se dau "cu staif' si care cred in PNL doar pentru ca bunicii/parintii au fost PNL-isti.
bai, s-a terminat, lumea se schimba, PNL-ul vostru a devenit PRM.
TREZIREA!
El vorbeste ??El care se batea cu pumnu-n piept ca n-are nevoie de nimeni si ca uraste comunistii ?? Pai el tocmai s-a aliat cu ei... Un idiot !!!