VIDEO Crin Antonescu a atipit in timpul unui discurs al lui Victor Ponta, la Iasi

de Alina Neagu     HotNews.ro
Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 16:21 Actualitate | Politic


Liderul PNL Crin Antonescu a fost surprins de camerele de filmat in timp ce a atipit, sambata, chiar in momentele in care premierul Victor Ponta rostea un discurs. Ponta, Antonescu si Daniel Constantin s-au deplasat la Iasi pentru a inaugura un tronson al soselei de centura, iar Crin Antonescu a atipit in timpul unui discurs electoral al lui Victor Ponta.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















10814 vizualizari

  • +8 (8 voturi)    
    Nu pot sa cred! (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:06)

    predel [utilizator]

    Nici nu banuiam ca e de fapt lene.
    Basescu e de vina ca nu a dat cu veto!
    • 0 (0 voturi)    
      Săracul. (Luni, 26 noiembrie 2012, 11:27)

      aqualung [utilizator] i-a raspuns lui predel

      Săracul Antonescu. A trebuit probabil să se scoale devreme, pe la 11, și n-a mai rezistat.
  • +8 (8 voturi)    
    Nu e de fapt (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:10)

    Kepler [utilizator]

    o surpriza! Aceasta echipa a celor trei crai de la rasarit este foarte pictoreasca si ar putea iesi caricaturi excelente cu ei!
  • +8 (8 voturi)    
    Greu domle, greu... (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:11)

    bgd [utilizator]

    S-o fi trezit omu cu noaptea-n cap pe la 8...si na, era obosit...Ponta, plictisitor ca intotdeauna... Ce putea sa faca viitoru nostru Presedinte?
  • +4 (4 voturi)    
    iarasi? (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:33)

    A14 [utilizator]

    -
  • +8 (8 voturi)    
    Atipeala (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:36)

    Daniels22026 [utilizator]

    Ce-ati fi vrut sa faca Antonescu?! Sa joace turca in timpul sedintei?! A stat si el cuminte pe scaun si a atipit putin. Nu mai dormise de vreo doua ore. Voi ati putea sa lucrati continuu, 3-4 ore, fara sa dormiti putin?!
  • +8 (10 voturi)    
    Asta nu e stire! (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 17:48)

    CarmenO [utilizator]

    E ceva normal la Adormescu.
  • +8 (8 voturi)    
    ...e de ras... (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 18:01)

    dacianus [utilizator]

    ... da parca nu e rasul nostru , daca o sa castige astia alegerile...
  • +8 (10 voturi)    
    noo...tipul (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 20:02)

    luci30 [utilizator]

    a facut economie de auz si vedere,la discursul insipid a colegului....si oricum il doare in basca de politica,gindindu-se ca locul ii este asigurat de altii care lucreaza pt. el....somn usor si trecerea in anonimat iti urez pt urmatorii 50 de ani
    • +9 (11 voturi)    
      De acord cu tine, (Duminică, 25 noiembrie 2012, 14:43)

      banateanul. [utilizator] i-a raspuns lui luci30

      dar sa doarme acasa in patutul lui,si pe banii lui, nu in parlament pe banii nostri,
      • +1 (1 vot)    
        As, (Duminică, 25 noiembrie 2012, 18:39)

        ty [utilizator] i-a raspuns lui banateanul.

        in Parlament nu merge ca risca sa adoarma iar bani oricum ii ia.
  • +9 (11 voturi)    
    :)) (Sâmbătă, 24 noiembrie 2012, 20:59)

    falcoind [utilizator]

    Sigur a mai auzit discursul macar de 10 ori de la copypaste. Si ori cum era acelasi bla,bla, vom face vom drege, cei de dinainte sint de vina.
  • +9 (11 voturi)    
    mi se pare normal.... (Duminică, 25 noiembrie 2012, 9:59)

    translativus [utilizator]

    ....sa il apuce somnul. plictisul era asa de mare incat nu prea aveai incotro.
    Stati linistiti caci dupa ce vor fi iarasi in Parlament, asigurati pentru inca patru ani, vor putea dormi pe saturate din banii dvs,
  • +8 (10 voturi)    
    Dar oameni buni (Duminică, 25 noiembrie 2012, 10:58)

    banateanul. [utilizator]

    Chiar nu intelegem Crin ,face cea-ce stie MAI BINE! LUMEA .............,VOTANTII ar trebui sa inteleaga ca acest individ nu este bun pentru altceva ! Acest Popor ar trebui sa inteleaga ca acest individ este grav bolnav,
    As rugape un Doctor sa explice cetatenilor aceasta BOALA de care sufera.
  • +10 (12 voturi)    
    Mi se pare normal. (Duminică, 25 noiembrie 2012, 12:34)

    Tommy Bahama [utilizator]

    crin stia discursul, ca era copiat. Si chiar daca nu era, tot acelasi efect s-ar fi semnalat, pentru ca e boala profesionala a politicienilor sa adoarma la aroma de gogosi ale colegilor, in conditii de munca grea, stresanta si prost platita. Tinand cont ca crin nu doarme, bag sama ca ponta a fost chiar tare.
  • +6 (6 voturi)    
    of, Doamne... (Duminică, 25 noiembrie 2012, 16:29)

    ggna [utilizator]

    Da de ce nu-l lasati pe bietul om sa doarma si sa se viseze presedinte? Era asa bineeeeee...