Elena Udrea: Culoarea de campanie a PDL la alegerile din Capitala va fi verdele. Semnifica tinerete, forta

de R.M.     HotNews.ro
Joi, 12 aprilie 2012, 14:34 Alegeri 2012 | Alegeri Bucuresti


Presedintele PDL Bucuresti, Elena Udrea, a anuntat, joi, ca verdele va fi culoarea de campanie a PDL la alegerile din Capitala, aratand ca aceasta culoare semnifica tinerete, forta, speranta si innoire, potrivit Mediafax.

"Culoarea de campanie va fi verdele. Este o culoare care semnifica tinerete, forta, este o culoare luminoasa care arata deschiderea pe care noi o avem pentru bucuresteni, este o culoare calda, prietenoasa. In primul rand cred ca este speranta si innoire", a precizat Udrea.

Ea a aratat ca PDL doreste la Bucuresti o administratie cu "un spirit nou, tanar" si cu "oameni activi", asa cum sunt deja la sectoarele 3 si 6.

"Ne dorim o administratie cu un spirit nou, tanar, la Bucuresti. Ne dorim oameni activi, asa cum deja avem in sectoarele in care sunt primarii nostri - sectoarele 3 si 6, oameni care sa poata sa aduca alaturi de ei o echipa puternica, reala, care este echipa de bucuresteni si cred ca si culoarea este parte a ceea ce noi vrem sa oferim Bucurestiului incepand din 10 iunie", a mai spus Udrea.

Lucian Iliescu, Sulfina Barbu si Cristian Atanasoaei au fost anuntati, joi, drept candidatii PDL la sectoarele 2, 4 si 5
, de catre presedintele organizatiei democrat-liberale din Capitala, Elena Udrea.

Presedintele PDL Bucuresti a amintit ca, pentru functia de primar general al Capitalei, candidatul PDL este Silviu Prigoana, iar pentru primaria Sectorului 1 - Teodor Paleologu, pentru primaria Sectorului 3 - Liviu Negoita, pentru primaria Sectorului 6 - Cristian Poteras.


Citeste mai multe despre   


















2571 vizualizari

  • -1 (15 voturi)    
    semnifica FSN-ul... (Joi, 12 aprilie 2012, 14:37)

    john [anonim]

    valabil si pt PNL, PSD etc


    verdele e in Bavaria..
    • -1 (5 voturi)    
      Faceti comparatie cu USL! (Joi, 12 aprilie 2012, 19:56)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui john

      Sector 1. Chiliman- un zero ca primar, nu a realizat niciun proiect, anveloparea blocurilor aproape zero, pusculita PNL, spagar bun de DNA.
      Sector 4. Bortosul Piedone, omul cu carnet de sofer fals, sluga lui Felix Voiculescu, niciun proiect inceput sau terminat, anvelopare zero, kitsch de un prost gust iesit in comun in amenajarea spatiilor verzi, bun de DNA.
      Sector 5. Vanghelie-regele ghetourilor, imbogatit al tranzitiei banilor nostri in buzunarele lor, pastoreste cel mai mizer sector din Bucuresti, nu a realizat nici un proiect de 8 ani de cand este primar.
      Oferta PDL:
      Sector 1: Paleologu-prea rafinat pentru majoritatea bucurestenilor, cultivat si cu un discurs civilizat, fara pata.
      Sector 3. Negoita: cel mai bun primar de sector din Bucuresti, spatii verzi cum nu a facut nimeni in Bucuresti, anvelopare de succes, suspiciuni de licitatii cu dedicatie.
      Sector 4: Sulfina Barbu: buna de gura, civilizata, putine suspiciuni politice.
      Sector 5. Atanasoaie: jurist de marca, bun ca prefect al Bucurestiului, cultivat, fara pata.
      Sector 6: Poteras: bun primar insa cu multe suspiciuni de coruptie.
      Primaria generala:
      USL- Oprescu: zero ca primar, niciun proiect, limbaj de lemn, a taiat panglicile la proiectele altora si a dublat costurile acestora, nu avem nici o autostrada suspendata si nici un parc cu pelicani cum a promis, spagar, bun de DNA.
      PDL: Prigoana: om de afaceri, a infiintat Realitatea TV, patron al Rosal, bun manager, bun de gura.
      Trageti linie comunistilor si vedeti ca va da cu virgula....dupa zero! :)))))
    • +1 (1 vot)    
      ANGAJEZ VOPSITOR (Vineri, 13 aprilie 2012, 15:26)

      VOPSITOR [anonim] i-a raspuns lui john

      pdl bucuresti cauta vopsitori experimentati pentru linia de galeti,din portocaliu in verde!......contact coana JOITICA
  • +14 (26 voturi)    
    ... (Joi, 12 aprilie 2012, 14:41)

    bezme [anonim]

    Da, a fost decis lucrul cel mai important in campanie - culoarea. Urmeaza probabil anuntarea frezei unice a candidatilor si preferinta de desert. Raman pe receptie, se anunta palpitant.
    • -6 (8 voturi)    
      PDL va invinge ciuma ROSIE (Joi, 12 aprilie 2012, 17:28)

      Bucuresteanul [anonim] i-a raspuns lui bezme

      Remarc multa nepricepere la voi! Postati doar ca sa aveti acolo o justificare ca sunteti la datorie!!!

      PDL a dovedit ca este de fiecare data original si nu se contopeste cu ciuma rosie a PSD-ului
      • -5 (7 voturi)    
        PDL trebuie sa invinga ciuma USL (Joi, 12 aprilie 2012, 17:49)

        Tot eu neica [anonim] i-a raspuns lui Bucuresteanul

        PDL va invinge ciuma ROSIE!
        PDL trebuie sa ne scape de odiosii comunisti si baroni din PSD si de cei mai mari mahari din PNL! Cum care PNL? Cel care astazi este pres la usa PSD-ului!
        PDL insemna prospetime, renastere, dreapta, consecventa, asumare, curaj.....
        USL - insemana lene, lene, hotie, baroni, comunism cu fataumana, prostie, grasime, untura.....
        USL este ciuma care a distrus tara de larevolotie timp de 16 ani, paziti de tovarasul Ilici, tatucul lor
      • 0 (2 voturi)    
        niste securisti corupti (Joi, 12 aprilie 2012, 23:01)

        VictorS [utilizator] i-a raspuns lui Bucuresteanul

        majoritatea din PDL, FSN, PNL

        si mai au unii tupeul sa zica ce finuti politicieni au, mult prea finuti pentru noi... Iar mi-e rau...
  • -1 (25 voturi)    
    nu va mai place portocaliul ?!?:))))) (Joi, 12 aprilie 2012, 14:44)

    kansas [anonim]

    ...poate se viseaza legionari...
    ar avea un singur punct comun cu adevaratii legionari:
    gratiile viitoare ;)

    ...tot ma intreb de ce nu candideaza impreuna cu useleii, doar au aceeasi mama, se vede pe zi ce trece, sunt verisori de jaf !
    Le-ar sta asa bine impreuna ! (^-^) !
    • +2 (10 voturi)    
      premonitie (Joi, 12 aprilie 2012, 15:59)

      tot eu [anonim] i-a raspuns lui kansas

      Asta poate arata ca in curand se vor duce toti in padure
  • +10 (26 voturi)    
    da (Joi, 12 aprilie 2012, 14:47)

    geo12 [utilizator]

    "Semnifica tinerete, forta..." si fuga de raspundere!
  • +5 (23 voturi)    
    si mai ales nu e portocaliu (Joi, 12 aprilie 2012, 14:48)

    cosminrs [utilizator]

    astia si'ar schimba si parintii numai sa mai ramana la putere.
    Vorba aia.. penibil. Daca sunt asa oameni morali cu principii .. de ce isi schimba culorile si numele si orientarea nonstop?
    • -2 (4 voturi)    
      Nu stiam ca Oprescu este la PDL. (Joi, 12 aprilie 2012, 19:33)

      mircea [anonim] i-a raspuns lui cosminrs

      Piedone si Vanghelie,tot la PDL sunt?Cred ca nu ai retinut bine.Este vorba de Bucuresti si bucurestenii sunt de dreapta si nu se lasa prostiti cu promisiuni gen USL.Oprescu a facut figura cu independentul,dar nu cred ca-i mai tine si a doua oara.
  • +3 (23 voturi)    
    un alt jaf de notorietate marca pdl (Joi, 12 aprilie 2012, 14:48)

    ilarion [utilizator]

    ce va face miscarea ecologista verzii ?????
    sau poate pdl vrea sa ne aduca aminte de legionari
  • -4 (6 voturi)    
    aaa (Joi, 12 aprilie 2012, 14:50)

    eddard [anonim]

    dati-ne verde nu gunoaie de la spice
  • -1 (11 voturi)    
    Verdele (Joi, 12 aprilie 2012, 14:58)

    Vizitiul [utilizator]

    La cat mai multi dolari :))
  • +2 (16 voturi)    
    despre activi si pasivi (Joi, 12 aprilie 2012, 15:10)

    anaerobik [anonim]

    Oamenii pedelului de la sectoarele 3 si 6 s-au dovedit activi in primul rind la greblatul spagilor si comisioanelor la contractele publice. Prigoana ii va intrece de departe, daca bucurestenii, intr-un atac de inconstienta, l-ar alege primar general. Sulfinica si actualul prefect s-ar da si ei pe brazda rapid. Mai greu cu Toader, care e fanariot doar cu arhondologia, nu si cu apucaturile....
    • +2 (10 voturi)    
      Unde esti.. (Joi, 12 aprilie 2012, 16:17)

      ion [anonim] i-a raspuns lui anaerobik

      Haide frate sa ne legam doar de astia de la PDL. Oprescu o fi Maica Tereza si nu am aflat eu. Ontanu trage la afaceri de 8 ani in doi, dar populatia e gata sa il voteze cu doua maini. Piedona a al mai cautat om politic al momentului, se bat 3 partide pe el, cat e de valoros. Pacat doar ca baga in mp de spatiu verde cam cat am bagat eu in gresia din baie..

      Si tot asa, si tot asa, se duce naibii viata mea, la fel si capitala mea..

      Unde esti,
      Mai primar de Bucuresti,
      Ai plecat, te-ai dus de langa mine..

      http://www.youtube.com/watch?v=biMC6Hokz2g
      • +3 (3 voturi)    
        avem si alternative curate :) (Joi, 12 aprilie 2012, 16:37)

        deceneus [utilizator] i-a raspuns lui ion

        exista un independent super ok: Nicusor Dan.

        www.nicusordan.ro

        Bucurestenii pot sa aleaga binele in loc de raul cel mai mic :)
      • -2 (6 voturi)    
        . (Joi, 12 aprilie 2012, 16:39)

        bibishte [utilizator] i-a raspuns lui ion

        omu' se leaga doar de astia de la PDL pentru ca e activist PNL pe forumuri :)
  • +3 (7 voturi)    
    ... (Joi, 12 aprilie 2012, 15:13)

    Zanul Maseluta [utilizator]

    "(...) este o culoare calda, prietenoasa."
    Serios? De cand e calda? Daca nu cunoastem, mai bine nu vorbim.
  • +3 (13 voturi)    
    E bine de stiut, sa nu votam Verdele! (Joi, 12 aprilie 2012, 15:15)

    radu [anonim]

    Multumim pt informatie, acum stim cum sa va recunoastem, v-ati deghizat in verde.In mod cert nu va vom vota!
  • +2 (10 voturi)    
    schimbarea lookului (Joi, 12 aprilie 2012, 15:16)

    El Condor [anonim]

    Cu ocazia asta, ar fi bine ca femeile din acest partid sa-si vopseasca parul in verde, si sa poarte toti costume verzi ( in loc de paltoane negre.
    • 0 (4 voturi)    
      Sa terminam cu USL- ROSU COMUNIST (Joi, 12 aprilie 2012, 17:41)

      Tot eu [anonim] i-a raspuns lui El Condor

      Dar tu ai realizat ceva in viata? Cu ce te mandresti in afara faprului ca esti un biet batator la taste in slujba culorii ROSII!
      Multi dintre voi nici macar nu cititi articolele, cineva munceste ptr ele...cititi pe litere titlul si atat, deja este un efort.
  • +5 (11 voturi)    
    Asta era problema... (Joi, 12 aprilie 2012, 15:19)

    blackarrow [anonim]

    culoarea, ca in rest totul e perfect ."tinerete, forta"-vrajeli electorale si atita tot , cu politicienii ne-am lamurit timp de 22 de ani ..
  • +1 (11 voturi)    
    Propunere (Joi, 12 aprilie 2012, 15:32)

    catalin_mattei [utilizator]

    eu ii propun doamnei Udrea sa schimbe cuuloarea sau macar sa puna verdele ( sau portocaliul) in chenar negru.. asa se vede ce a realizat in calitate de lider PDL al Bucurestiului
  • +5 (15 voturi)    
    De ce nu maro? (Joi, 12 aprilie 2012, 15:43)

    gogu [anonim]

    Cred ca s-ar asorta mult mai bine cu pdl :)
    • +2 (6 voturi)    
      TRAIASCA CAPITANUL! (Joi, 12 aprilie 2012, 16:05)

      schroedinger [utilizator] i-a raspuns lui gogu

      Si legiunea...noua!
  • +2 (8 voturi)    
    verde... (Joi, 12 aprilie 2012, 15:54)

    Dapyx [anonim]

    Rosal. :))
  • +2 (8 voturi)    
    look-ul nu conteaza! (Joi, 12 aprilie 2012, 15:58)

    andreea [anonim]

    schimbarea de look nu va sterge cu buretele toate nenorocirile pe care le-a facut si inca le mai face pdl-ul. inca una ar fi s-o pui pe sulfina contra lui piedone :)) vai de voi, sunteti varza cu candidatii astia! piedone va castiga cu siguranta!
  • +4 (8 voturi)    
    iar imnul de campanie va fi... (Joi, 12 aprilie 2012, 15:58)

    artistul000 [utilizator]

    "Imi place verde
    Bagat in tigari, la capt umede
    Genul ecologist ma preocupa
    Culturile de cannabis, cand sunt in Paradis
    ..."

    Parazitii feat Bitza - Verdele meu
  • +3 (9 voturi)    
    Schimbam culorile... (Joi, 12 aprilie 2012, 16:06)

    Andrei [anonim]

    ... deoarece portocaliul s-a cam uzat moral si nu prea se mai poarta (in mintea votantilor). OK, trebuie sa gasim ceva trendy, in ton cu noile tendinte... s-o intreb si pe X, ea stie... Da, mi-a confirmat, se poarta verde, e potrivit.
    Ce-i asta doamna? Marketing? Moda? Shopping?
    Dar doamna draga, aici nu suntem la shopping ori la prezentari de moda, va rugam nu confundati. Asa ceva nu ne intereseaza.
    Si inca ceva va mai rugam, inchideti usa dupa dumneavoastra...
    Multumim.
  • +2 (10 voturi)    
    Inutila aceasta miscare! (Joi, 12 aprilie 2012, 16:06)

    milosh [utilizator]

    Bucurestenii sunt electoratul cel mai informat din Romania!Verdele nu-i va aduce lui Prigoana victoria impotriva lui Sorin Oprescu.
  • +1 (9 voturi)    
    CAMELEONUL (Joi, 12 aprilie 2012, 16:15)

    LEC [anonim]

    Isi schimba culoarea dupa imprejurari , pentru
    ca simte in aer un pericol mortal
    Numai ca sunt si atacatori care nu detecteaza pe baza
    de culoare , ci de temperatura,vibratii si mai ales miros.
    PDL pute rau de tot a hoit politic , asa ca nu cred ca incercarea de camuflare este inutila; va fi
    rapus rau de tot
  • +2 (10 voturi)    
    ce-o sa ne mai lipseasca portocaliul !!!! (Joi, 12 aprilie 2012, 16:18)

    costica [anonim]

    Aburelile astea cu forta, tinerete NU mai tin, fug romanii ca de dracu' cand aud de PDL, chiar credeti ca schimbandu-va culoarea mai puteti pacali pe careva ?!
    Stiti morala fabulei iar daca nu o stiti, mai CITITI, asa cum recomanda mai zilele trecute MRU:
    ""Lupu-si schimba parul
    Dar naravul BA" !!!
    Gata cu minciunile portocalii, devenite verzi, NU mai tine, in opozitie cu voi, asta daca reusiti sa intrati in Parlament !!!!
    A venit vremea scadentei, v-am spus asta mereu, va credeati invincibili si de neinlocuit !!!
    Autisti, asa cum incep sa va spuna tot mai multi dintre ai vostri, adica din PDL!!
    Tot mai multi spun ca PDL este un partid autist!
    Asa ati fost, rupti total de Romania, ati trait in lumea voastra, rupti complet de romani, mintind, furand, guvernand degeaba, numai rau ati adus in viata a milioane de romani, de frica carora acuma schimbati culoarea din portocaliul urat de romani in verdele cu care sperati sa-i mai pacaliti ca si pana acum!!
    NU va mai crede nici dracu' d-acuma !!!
    NU mai merge !!
    In opozitie cu PDLul verde!!
  • +2 (10 voturi)    
    GOGOMAN & RIGHT & VERDE (Joi, 12 aprilie 2012, 16:21)

    COANA JOITICA [anonim]

    Nu puteti fugi de trecut! Chiar pe bucuresteni v-ati gasit sa-i prostiti?...VERDE LA DNA!
  • +3 (9 voturi)    
    greatza (Joi, 12 aprilie 2012, 16:31)

    deceneus [utilizator]

    verde? ca emoticonul ala de pe messenger care exprima greatza? e perfect, se potriveste cu ce simte electoratul pentru voi ...
  • 0 (6 voturi)    
    Combinatii (Joi, 12 aprilie 2012, 16:38)

    Dude [anonim]

    ... usor usor ajung si la MARO, culoarea care ii reprezinta cel mai bine!
  • +1 (5 voturi)    
    ehee, erati departe... (Joi, 12 aprilie 2012, 16:43)

    NL [anonim]

    ...daca faceati schimbarea asta mai devreme!
    Sa fi schimbat culoarea in verde si lu' Elena Udrea sa nu-i fi spus, sa o fi lasat sa se duca tot acolo unde stia ea, la portocaliu.
  • +1 (5 voturi)    
    Alta propunere castigatoare (Joi, 12 aprilie 2012, 16:55)

    catalin_mattei [utilizator]

    PDL ar fi avut mai mult de castigat daca s-ar fi impus altceva: curatirea partidului. Un PDL fara Udrea era mai bun decat un verde aplicat pe hartii
  • +1 (7 voturi)    
    Pai da, ca portocaliul e cam cacaniu de o vreme... (Joi, 12 aprilie 2012, 17:02)

    Christian [anonim]

    ... cat despre omul nostru din Havana, adica de la sectorul 6, o invit pe doamna Udrea sa petreaca o noapte de pomina cu comersantii veseli si zgomotosi de la extensia avortona si mizera a pietei Moghioros (extensie inventata si pastorita cu sarg de catre onor domnul primar Poteras - care domn de altfel s-a jurat inainte de ultimele alegeri ca o va desfiinta si ca va ramane doar piata traditionala...).
  • -1 (3 voturi)    
    Verde legionar. (Joi, 12 aprilie 2012, 17:26)

    Capitanul. [anonim]

    Daca nu ati stiut,cautati in arhive."Soldat Legionar,tu nu vezi inainte decat victoria".Sloganul legionar,chiar daca o furi,spun eu.Asa au facut legionarii,asta ne prgatesc cameleonii poltici,verzii de astazi.
  • +1 (5 voturi)    
    fugiti de imaginea voastra? (Joi, 12 aprilie 2012, 17:28)

    yon [anonim]

    inseamna ca la nivel constient cat si subconstient va simtiti vinovati!

    degeaba,nu va mai voteaza nimeni

    pdl-ul dispare odata cu basescu
  • 0 (6 voturi)    
    cica suna toxic (Joi, 12 aprilie 2012, 17:29)

    geronimo [anonim]

    Verde de (mic) Paris :)))))

    ...sau verde ca fierea ;)

    verde putred :))))
  • 0 (4 voturi)    
    verdele PDL (Joi, 12 aprilie 2012, 17:32)

    electorul [anonim]

    Ori dna. Udrea are un moment de sinceritate bruta ori a fost pacalita de cei care i-au recomandat culearea : DA, verdele PDL este atat de palid pe cat sunt tineretea, forta, speranta si innoireaPDL-stilor si a celor ce inca mai cred in ei.
  • 0 (4 voturi)    
    buna miscare (Joi, 12 aprilie 2012, 17:37)

    sentenced [utilizator]

    portocaliul starneste sila.
    cel putin in Brasov de la pubele si banci, pana la scaunele din noul patinoar sunt toate portocalii.
  • 0 (4 voturi)    
    cred ca dna Udrea... (Joi, 12 aprilie 2012, 17:39)

    egroeg [anonim]

    are deja nostalgia UDMR-ului,ca,parca,e culoarea lor specifica.
  • 0 (4 voturi)    
    intrebare (Joi, 12 aprilie 2012, 17:42)

    vio [anonim]

    dupa ce la Primaria Bucuresti a pus un candidat de rezerva( (Prigoana, neintelectualul!!), fara nici o sansa in fata lui Oprescu( Basescu a spus-ol!!), iar la Primariile de sector are aceleasi sanse de "esece"(cum spunea juna prezidentiala EBA) ce va face Dna Udrea, "DUPA" ?!
    Adica, dupa ce candidatii ei vor pierde glorios la Bucuresti ?!
    Va demisiona, ca asta spun gurile rele ca asteapta greii PDL in frunte cu Blaga, sa-si rupa Madam Udrea gatul si sa scape partidul de ea !!!
    Va urma demisia Dnei Udrea ?!!!
  • -4 (6 voturi)    
    PDL va invinge ciuma ROSIE- PSD=PCR (Joi, 12 aprilie 2012, 17:48)

    Tot neica [anonim]

    PDL va invinge ciuma ROSIE!
    PDL trebuie sa ne scape de odiosii comunisti si baroni din PSD si de cei mai mari mahari din PNL! Cum care PNL? Cel care astazi este pres la usa PSD-ului!
    PDL insemna prospetime, renastere, dreapta, consecventa, asumare, curaj.....
    USL - insemana lene, lene, hotie, baroni, comunism cu fataumana, prostie, grasime, untura.....
    USL este ciuma care a distrus tara de larevolotie timp de 16 ani, paziti de tovarasul Ilici, tatucul lor.
  • 0 (0 voturi)    
    daltonist (Joi, 12 aprilie 2012, 18:14)

    omulsimplu [utilizator]

    eu daca sunt discromat, sa inteleg ca acum de fapt voi vedeti culoarea pe care o vedeam eu inainte?:D:D:D
  • +2 (4 voturi)    
    Cel mai penibil partid (Joi, 12 aprilie 2012, 19:41)

    gigi [anonim]

    Intrece chiar si USL-ul
  • -1 (1 vot)    
    daaaaa (Joi, 12 aprilie 2012, 20:46)

    florina [anonim]

    Pdlul are numai idei bune. Si ideea cu proiectele e foarte buna. Sa o tina tot asa.
  • +1 (1 vot)    
    oameni competenti (Vineri, 13 aprilie 2012, 0:12)

    burebista [anonim]

    Avem incredere in PDL si in oamenii pe care ii propune! Sunt locuitor al sectorului 6 si sunt foarte multumit de Cristian Poteras, care a facut lucruri extraordinare pentru sector, reabilitarea termica a blocurilor, facuta gratuit, de exemplu, parcurile, adaposturile pentru caini, sterilizarea acestora. Daca toti sunt ca si el, suntem pe drumul cel bun.
    • -1 (1 vot)    
      "gratuit" ??! (Vineri, 13 aprilie 2012, 7:03)

      costica [anonim] i-a raspuns lui burebista

      Poate ne explici ce inseamna "gratuit"ul asta ?!
      Probabil ca a facut munca patriotica in folosul comunitatii familia lui Poteras, nu ?!
      Sau, cum a fost cu "gratuit"ul ?!!!
      Sau poate ne explici de unde a avut Poteras banii sa le izoleze "gratuit" in timp ce in Romnaia larga oamenii au platit pentru asta cota-parte catre Primarii !!!
    • 0 (0 voturi)    
      Hehehei! (Vineri, 13 aprilie 2012, 22:47)

      nana [anonim] i-a raspuns lui burebista

      Nu-l mai lauda atat! Inca nu si-a terminat treaba. Eu nu sunt multumita de el... tot de sect 6 e vb! :)
      Apropos de adaposturile de caini. Unde sunt aparatorii lor? Tocmai fata, azi o catea, chiar in mijlocul strazii, la doua blocuri de mine. Strasnica priveliste si educativa pentru copii! Discovery in direct, sect 6 Bucuresti. :)) Toti primarii, isi fac campanie cu reabilitarile, de parca scot ei bani din buzunare. Au inceput doar cu blocurile care au vedere la strazile principale, pana la alegeri, sper ca vor reabilita si blocul meu.
  • 0 (0 voturi)    
    a (Duminică, 15 aprilie 2012, 16:27)

    a [anonim]

    intr-adevar PDL reprezinta o forta in conducerea actuala!