Crin Antonescu: 2014 e foarte departe, e greu sa stiu daca voi candida. Mihai Razvan Ungureanu poate candida la prezidentiale daca va dori si va fi sustinut

de Alina Neagu     HotNews.ro
Duminică, 4 martie 2012, 15:44 Actualitate | Politic


"2014 este foarte departe si mie mi-e greu sa stiu si daca eu voi candida, daramite daca domnul Ungureanu va candida sau altcineva. Cred ca toate posibilitatile sunt deschise. Cred ca domnul Ungureanu are aceasta optiune daca va dori, daca va fi sustinut de niste formatiuni politice sau de o formatiune politica, dar daca este vorba de anul 2014 este greu de facut pronosticuri", afirma liderul liberal Crin Antonescu, intr-un interviu acordat Agerpres.
  • El a adaugat ca "Daca alegerile prezidentiale ar avea loc, dintr-un motiv sau altul, mai devreme nu este problema mea. Cred ca pot sa va asigur ca Mihai-Razvan Ungureanu nu va fi candidatul USL."
  • Crin Antonescu a comentat si intentia adversarilor politici de a constitui "Miscarea populara": "Noi discutam despre Alba-ca-Zapada, Miscarea Populara, Fetita cu chibrituri de un an de zile si realitatea este destul de crunta pentru fauritorii acestui proiect. Nu are cu cine sa se formeze Miscarea Populara. Sigur ca maine PDL il poate lua pe domnul Pavelescu, sa zicem, pe care sa-l intituleze PNTCD si cu care impreuna sa formeze ceva care sa se numeasca Miscarea Populara. Toata lumea stie ca asa ceva nu este mai mult sau nu este altceva decat PDL. PDL poate sa-si consacre cardasia cu UNPR si sa-si intituleze aceasta alianta Miscarea Populara, aici este inconvenientul pentru ca miscarile populare se revendica la dreapta spectrului politic, iar cei din UNPR sustin cat se poate de vocal ca sunt un partid de stanga. In rest, nu prea vad cu cine s-ar putea face Miscarea Populara si de fapt nu este important daca se face sau nu, important este ca ea nu poate reprezenta ceva nou pe scena politica romaneasca. Si de aceea, eu personal cred ca nu merita atata discutie."
  • Liderul PNL marturiseste, in acelasi interviu, ca nu apreciza niciun politician din tabara actualei Puteri: "Niciunul. Imi pare rau foarte rau sa o spun. Sigur ca exista nuante intre unul si altul, sigur ca toti oamenii sunt diferiti, dar din peisajul actualei Puteri nu cred ca exista un om, un personaj, o personalitate care intr-un moment sau altul sa fi adoptat o pozitie pentru care sa merite respectul sau aprecierea mea. Regret acest lucru, pentru ca in general sunt un om care cred ca valorile sunt impartite, ca nu sunt unii albi si unii negri, ca in general exista oameni cu constiinta, caracter, personalitate peste tot. Regimul Basescu a facut ca tabara Puterii sa se dizolve, sa nu mai avem personalitati care sa se manifeste si sa avem de fapt o serie de inganari ale discursului liderului maxim, ceea ce mie imi taie posibilitatea sa remarc in acest moment sau sa apreciez pe cineva din tabara Puterii."








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4902 vizualizari

  • +9 (17 voturi)    
    ! (Duminică, 4 martie 2012, 16:03)

    jos_iliescu [anonim]

    Am spus-o, si o repet: Miscarea Populara trebuie construita in jurul tinerilor care au studiat in strainatate, si care aplica acum pentru postul de consilier prezidential!
    • -8 (12 voturi)    
      si (Duminică, 4 martie 2012, 17:44)

      sarbatoritul [anonim] i-a raspuns lui jos_iliescu

      cine sa le'o construiasca, mai draga ?

      am sa vorbesc eu cu basescu..
      ideea mi se pare buna. un fel de fesene de dreapta.
      • +14 (14 voturi)    
        Ce ipocrizie de doi lei! (Duminică, 4 martie 2012, 19:05)

        Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui sarbatoritul

        In primul rand am o intrebare. Mai exista Agerpres, agentia de presa a PCR, caruia Crin Antonescu ii da interviuri? E cel putin ciudat...
        In al doilea rand, Crin "a uitat" ca USL chiar daca castiga alegerile nu poate face guvernul, asa cum zice Constitutia, care prevede ca doar un partid care are peste 50% isi poate impune premierul?
        In al treilea rand Crin Antonescu "uita" ca au avut loc alegeri partiale in vara in Maramures si Piatra Neamt cand USL a fost invinsa de PDL cu 45% la 43% in fief-uri USL in conditiile in care era cotata la peste 60%?
        Crin isi face curaj, disperarea fiind uriasa odata cu aparitia lui Mihai Razvan Ungureanu care i-a aruncat pe Crin si pe Ponta de pe piedestalurile pe care le urcasera sondajele lui Felix si Vantu.
        Disperarea e uriasa in USL, greva parlamentara de lux nu place nimanui, penthouse-lui luat de Crin si Valean nici ei nu stiu cand si cu ce bani devenind pe zi ce trece o problema tot mai grava, audienta B1TV care face din acest post al doilea post de stiri pe tara batand la pachet Realitatea si Romania TV, politica lui MRU de a tace si face, fiind elemente ce zdruncina serios aceasta constructie securista in incercarea ei de a subjuga Romania.
        USL pierde zilnic si asta ii ocupa tot timpul...
        Votati-ma, sunt cersetor de voturi...dar va spun adevarul! Votul vostru imi da speranta ca sunt mai multi destepti decat prosti in Romania!
        • +1 (1 vot)    
          mos vot (Luni, 5 martie 2012, 10:10)

          valabill [utilizator] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

          ti-am dat un vot
        • -1 (1 vot)    
          mai draga, (Luni, 5 martie 2012, 12:16)

          tot io [anonim] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

          cum sa zic, ca sa pricepi ..
          deci, b1 a inceput sa aiva gura casca, din momentul cand mogulul "bun"(stiti cui), a adus la carma unul cu scoala la latrina 3.
          de cand turcescu, de la o emisiune interesanta, in care se vorbea pe rand, si unde se completa binisor cu cristoiu, a pus de un show gen latrine.
          vin multi si vorbesc toti.
          a avut, numai saptamana trecuta, doua momente penibile.
          unul intre domnul patron, andon palmier, si baiatul ala dela ong, morar, un om cu bun simtz, spre deosebire de andon.
          andon si voicu, venisera la bascalie, se tineau numai de glume proaste, pe alaturi cu tematica.
          apoi, o zi mai tarziu, hop si minca, cu poalele sus, ca la mahala.

          emisiunile de stiri ale tvr si tvr info sunt de superioare, oricarei hahaieli mogulesti.
          aduc oameni care stiu, nu politicieni ce'si dau cu parerea, cu presupusul, sau fac propaganda de partid, in stil tonomatic.
          acolo, andon, lavinia, minca, voicu, guristi din toate taberele, nu au acces.

          dar, minca, lavinia, andon, ba, cateodata si mai celebrii, ca chireac, fac, intr'adevar, reteta buna la gura casca.
          emisiunea e turcita bine.
          despre emisiunea premergatoare, badin si barba lata, tot circ. tot pentru gura casca...

          asta este. esti la b1, esti ca la zvonalitatea, latrina sau retevei.
          concurentza mare.

          daca nu e paine, macar circ sa fie ..
        • -1 (1 vot)    
          MarianEugen (Luni, 5 martie 2012, 17:43)

          Bianca [anonim] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

          pentru martorii lui Basescu, declaratiile pline de bun simt ale lui Antonescu vor parea totdeauna ca fiind ipocrite. Cei care se inchina la reevaluatorul sef, la expertul saurtului dat pe urma flegmei groase (si invers!) nu pot intelege un om pentru care un cuvant sous este o promisiune facuta, iar o promisiune este intotdeauna implinita...
        • 0 (0 voturi)    
          interviu (Luni, 5 martie 2012, 18:11)

          hot news [utilizator] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

          Omul acesta nu se dezminte,este teribil de perseverent in tembela-i teorie ca toti sunt tampiti numai el e grozav.Esti mai BALONAS teribil de istet, te-ai aliat cu turnatorii.Fugi cu ursul ca sperii copii.
        • 0 (0 voturi)    
          Cred ca traiesti pe alta planeta (Luni, 5 martie 2012, 18:55)

          VASI [anonim] i-a raspuns lui Impotriva prostiei din tara

          Pe B1 TV te uiti doar tu si familia ta, cum poti compara un post de televiziune de 2 lei cu marile posturi de stiri din tara. Se observa clar o subiectivitate pe B1TV, jurnalistii aceia sunt niste indivizi platiti cu bani grei da catre marii afaceristi portocalii (oameni imbogatiti peste noapte in mandatul mafiotului de Basescu). Alegerile nu au fost pierdute nicaieri. Peste tot in tara USL ar obtine peste 50% daca votul ar fi corect. PDL cumpara voturi si fura voturi si se lauda ca USL nu a obtinut 50%. Stai linistit ca alegerile generale se apropie si sursele tale de finantare se vor termina, iar toti mafiotii PDL vor ajunge in puscarie.
    • -5 (5 voturi)    
      Azi la Antena 3 (Duminică, 4 martie 2012, 20:54)

      Traian [anonim] i-a raspuns lui jos_iliescu

      Crin Antonescu lanseaza proiectul pentru natiune
      • +1 (3 voturi)    
        Unde-i bunul simt,Antenescule? (Luni, 5 martie 2012, 10:02)

        Rammy [utilizator] i-a raspuns lui Traian

        Daca e la fel de ''bun'' ca Romania bunului simt penelist e clar ca este un proiect ''serios''.
    • 0 (0 voturi)    
      fara (Marţi, 6 martie 2012, 21:08)

      Roby [anonim] i-a raspuns lui jos_iliescu

      fara miscari populare. o aiureala inventata de cei de la PDL cu speranta sa mai adune ceva voturi. Crin Antonescu e cel mai capabil sa fie viitorul presedinte al Romaniei
  • +18 (24 voturi)    
    s-a trezit crin !!! (Duminică, 4 martie 2012, 16:10)

    Navy.007 [anonim]

    nu mai vrei anticipate ???
    nu mai vrei presedinte ???
    e bine ca te-ai trezit pana la urma.
  • +18 (24 voturi)    
    Unsul lui Dumnezeu? (Duminică, 4 martie 2012, 16:29)

    Anonimul [anonim]

    Auzi la el: Si lui ii e greu sa spuna daca va candida in 2014, dar lui RM Ungureanu? ca si cum el cu experienta, studiile si increderea populatiei in el iar da dreptul sa fie singurul candidat la presedentia romaniei. Hai ca ajungem la vorba aia din batrani" protu pina nu-i fudul, nici nu este prost destul."
  • +19 (21 voturi)    
    Miscarea mea ! (Duminică, 4 martie 2012, 16:31)

    Prostu [anonim]

    Se va chema:

    "Somn usor puisor !"

    Presedinte va fi Mos Ene. Sau mai bine..........-:))))))
  • +18 (22 voturi)    
    Saracul antonescu (Duminică, 4 martie 2012, 16:32)

    don [anonim]

    Ieri vorbea cred ca la antena 3 a lui felix ca ce mare scofala este ca si-a cumparat un amarat de apartament de 300000 euro !Sincer eu cred ca ar trebui desfiintate toate partidele care au avut tangenta cu guvernarea din 1990 inclusiv 2012 ,iti vine sa vomiti cand vezi ca astia din clasa politica sint de pe alta planeta ,te sfideaza cu averile lor si acum cand se apropie alegerile mor de grija cetatenilor asa si gunoiul asta de antonescu ca spunea ca trebuie sa se imprumute la colegi sa aiba bani de mancare .
  • -4 (10 voturi)    
    S-a trezit Crin??? (Duminică, 4 martie 2012, 16:35)

    N.N. [anonim]

    In sfarsit Crin Antonescu da un interviu cat de cat inteligent
    • +5 (5 voturi)    
      Crin, unealta lui Ilici (Duminică, 4 martie 2012, 22:08)

      roman diaspora [utilizator] i-a raspuns lui N.N.

      Crin a inteles ca nu e decat unealta lui Iliescu. Nu e decat RAMA din undita. Momeala. Penthousul, greva, prostia proprie i-au taiat craca de sub picioare. Balonul se desumfla. Si apoi MRU, si istet si competent, si cu priza la popor, iti taie elanul....De, Crin, stii cine rade la urma? Cand nu-ti vezi lungul nasului...Ghici, ghicitoarea mea, cine va pica...?
  • +15 (19 voturi)    
    Antonescu (Duminică, 4 martie 2012, 16:57)

    ion [anonim]

    Incepe sa inteleaga cum se face politica? Chiar nu a inteles ce a ratat in acesti ultimi ani cat s-a aliat cu Voiculescu & co. ?
  • +12 (18 voturi)    
    Crin Antonescu:" 2014 e foarte departe, (Duminică, 4 martie 2012, 17:08)

    Traian [anonim]

    e greu sa stiu daca voi candida". A renuntat Antonescu la aberatia "jos Basescu"?
  • +13 (15 voturi)    
    ciuchi sau somnul de dimineata al ratiunii (Duminică, 4 martie 2012, 17:14)

    arheopterix [utilizator]

    orhideea politicii noastre , are unele activitati nocturne care il fac vulnerabil la eventuale (sigure)actiuni ale serviciilor secrete straine,care (e abc ul lor )sunt extrem de fericite sa descopere un viciu la un om politic pentru a-l santaja si a-si promova interesele lor in dauna noastra .In. general viciile oamenilor politici sunt ascunse si "agenturili" le descopera greu .La noi e ca la nebuni politicieni cu profil moral iremediabil distrus se inghesuie in functii innalte spre deliciul serviciilor care abia asteapta sa-i puna in contact cu echipa de pocaristi special antrenata.Ce-om pati ?Dumnezeu cu mila!
  • -17 (21 voturi)    
    candidatura asigurata (Duminică, 4 martie 2012, 17:22)

    El Condor [anonim]

    Tinand cont de situatia actuala a statului Israel si de necesitatile acestuia in zona, fiti siguri ca acesta o sa fie sustinut material, moral si politic atat de comunitatea evreiasca din romania, de cea tatara ( a lui baselu ), de pd-l, dar si de partida rromilor si cea a " stelitului " jIJI oieru. Deci, ROMANI, SA NU MERGETI LA VOT, CA ALTII O SA VA CONDUCA SI O SA VA EXPLOATEZE. VOI O SA VA MANIFESTATI DIN PLIN DREPTUL LA MUNCA, CA SCLAVI.
    • -5 (5 voturi)    
      EL Condor... (Duminică, 4 martie 2012, 22:29)

      Costin1968 [utilizator] i-a raspuns lui El Condor

      ...minusurile ce le-ai luat nu prea le meriti...Aia cu tatarii, doar, e mai sue putin...
  • +20 (20 voturi)    
    ha ha (Duminică, 4 martie 2012, 17:28)

    george [anonim]

    ce gluma. "Ungureanu nu va fi candidatul USL-ului".
    Cred ca deja a facut in chilotei la gandul ca Ungureanu va candida din partea PDL-ului. De asta spune ca nu stie daca va candida in 2014. Plus ca presa a inceput deja sa scoata la suprafata si detalii despre viata privata a lui antonescu. Casa de jumatate de milion de euro pentru un individ care nu a lucrat niciodata la privat si care de 20 de ani capuseaza statul, incasand salariul fara sa vina la munca macar 10% din timp. Pana in 2014 romanii au timp sa-si dea seama ca capul lui antonescu e gol
  • +15 (17 voturi)    
    Dezertor (Duminică, 4 martie 2012, 17:31)

    spectator [anonim]

    Antonescu. Lenea imbracata in haine de dezertor! I se face loc lui Ungureanu pe partie!
  • +9 (11 voturi)    
    se pare (Duminică, 4 martie 2012, 17:46)

    vica renturiano [anonim]

    ca ii cade pan' la urma, fisa.
  • +8 (8 voturi)    
    Crin si birna din ochi (Duminică, 4 martie 2012, 17:58)

    interbelic [utilizator]

    Dar poate cineva sa spuna un nume credibil din PNL de cind a devenit Crin presedintele acestui partid? Dar poate cineva sa spuna un nume de la PSD? Mie mi-e clar ca astia doi pacalici au facut pirjol in jurul lor si s-au inconjurat numai de sicofanti.
  • +8 (8 voturi)    
    demisia (Duminică, 4 martie 2012, 18:26)

    ileana [anonim]

    Crinutule , pleaca mai repede , nu mai astepta alegerile parlamentare !
    Alegerile locale o sa-ti dovedeasca ceea ce astepti de la alegerile parlamentare. Un mare ESEC pentru USL !
    Dar tu vei visa in continuare .
  • +6 (6 voturi)    
    tare (Duminică, 4 martie 2012, 19:28)

    gigel de luxembourg [utilizator]

    deci pdl nu se poate alia cu unpr pt ca unpr e de stanga iar pdl e de dreapta? pai si cu usl ce facem?n la voi se poate? cum ramane, antenescule cu "jos basescu"? ai uita? ti-ai schimbat placa? incerci ceva mai inteligent? cam tarzior, te va manca ungureanu cu fulgi cu tot, o sa fii un al doilea geoana.
    • +5 (5 voturi)    
      si mai tare (Luni, 5 martie 2012, 1:12)

      si mai tare [anonim] i-a raspuns lui gigel de luxembourg

      Nu are cum sa fie un doilea Geoana.
      Geoana este unic. Nu-i asa, Mihaela, dragostea mea?
      Macar Geoana a avut iluzia si bucuria timp de cateva ore ca a castigat. La Antenescu nici nu se poate pune problema de asa ceva in cazul unui meci cu MRU.
      Eu cred ca Antenescu incepe sa isi dea seama ca PSD-ul il va da oricum la o parte si nu va putea fi candidatul USL (daca asta va mai exista pana la alegerile prezidentiale). PSD-ul isi va pune candidat propriu. De fapt, asta cred ca este si motivul pentru care, cel putin Ponta, si-a mai dres vocea un pic.
      Antenescu va fi inlaturat si din functia de presedinte al PNL (adevaratii liberali se vor trezi pana la urma).
      Si, gata.
      • +3 (3 voturi)    
        PNL (Luni, 5 martie 2012, 8:54)

        lzrd [utilizator] i-a raspuns lui si mai tare

        Daca PNL s-ar trezi macar in al 12-lea ceas si si-ar alege un nou presedinte,si ar demonstra ca este un partid de dreapta,sau ce a mai ramas din el,poate ca l-as ierta ca nu a avut curajul si intelepciunea politica de a intra la guvernare alaturi de pdl si ca a dat ocazia udmr sa se opuna modernizarii tarii,modificarii constitutiei si sa santajeze in continuare.
        Poate noi,astia multi de care isi bat joc,ar trebui sa fim si noi smecheri si sa votam de asa fel incat sa dam majoritate unui partid ,sa faca legile asteptate si sa guverneze,marind controlul asupra lui prin toate mijloacele,mai ales media,si sa le aratam pisica ne-votului cat mai des posibil.
  • +1 (1 vot)    
    felicitari,dle Antonescu... (Luni, 5 martie 2012, 12:15)

    egroeg [anonim]

    ai inceput sa realizezi ca nu mai ai sanse in alegeri.
    Oricum,nu in fata dlui Ungureanu.
  • -1 (1 vot)    
    opinii (Luni, 5 martie 2012, 12:52)

    geo [anonim]

    Doar opinii insotite de argumente pe masura. USL poate oferi un candidat romanilor in 2014 daca si acesta corespunde principiilor. Daca pana acum nu a fost anuntat clar niciunul, inseamna ca intr-adevar nu a fost gasit unul. Este si imposibil, deoarece in 2 ani de zile schimbarile vor surveni inevitabil pe frontul politic si vor fi marcate de multe schimburi dure de pareri. Domnul Antonescu ne lamureste, in aceasta declaratie de bun-simt, cu privire la Miscarea Populara, care inca se afla in incertitudine din punct de vedere organizatoric. E ca si o forma fara fond. Sa fie luata in seama sau nu?!
  • +1 (1 vot)    
    crinutz (Luni, 5 martie 2012, 13:57)

    self [utilizator]

    O mare hahalera, acest Crin[ atentie, crinul ca floare este foarte toxic in spatii inchise]
  • 0 (0 voturi)    
    puturosul national (Luni, 5 martie 2012, 15:30)

    nea Titi [anonim]

    In sfarsit, si-a dat si el seama ca 2014 este departe. Asta explica si disperarea lui stiind ca, nefiind apreciat de Ilici decat ca "carlan batran" (desi calul batran se numeste gloaba), sigur dupa castigarea alegerilor -unde au destule sanse-, PSD-ul il va arunca din barca puterii. Si, sigur in 2014 PSD va avea alt candidat la prezidentiale. De cealalta parte, "carlanul tanar" a mai muiat tonul. Numai asa intra pe sub pielea lui Base si are sanse sa-l puna PM, in coalitie cu Miscarea Populara.
  • 0 (0 voturi)    
    da (Luni, 5 martie 2012, 16:23)

    Alin [anonim]

    Normal ca numai exista niciun om de cuvat sau cu caracter in tabara Puterii , asta datorita marinarului care a stiut foarte bine sa traga sforile , si a stiut pe cine sa cumpere.Astept cu nerabdare prezidentialele ,sa fie inlaturata dictatura asta de nimic.
  • 0 (0 voturi)    
    logic si de bun simt (Luni, 5 martie 2012, 16:32)

    romanul [anonim]

    Mi se pare foarte in regula ceea ce a zis Antonescu. Pana in 2014 mai e mult, dar pana la toamna mai e putin, iar portocaliii stiu asta. Personal imi doresc ca Antonescu sa fie presedintele nostru, cred ca ar fi mult mai decent si mai diplomat decat primul bautor de whisky al natiunii.
  • 0 (0 voturi)    
    O tara de nimic! (Luni, 5 martie 2012, 18:11)

    Denissa [anonim]

    E foarte important cine va fi presedintele Romaniei, pentru ca joaca un rol important in medierea conflictelor politice interne. Deci ce calitatii trebuie sa aiba? Asta decide fiecare...dar macar sa fie un om care sa respecte constitutia si legile tarii, si un om capabil sa negocieze/discute cu oricine..si aceasta e una dintre calitatile,cred eu ale lui Crin Antonescu.
    • 0 (0 voturi)    
      Negociere (Luni, 5 martie 2012, 21:56)

      Nelu [anonim] i-a raspuns lui Denissa

      Daca Crin Antonescu ar fi "capabil sa negocieze/discute cu oricine" ar fi normal sa o faca/inceapa cu basescu si PDL.Conform faptelor care dau masura lucrurilor faptele de pana acum dovedesc ca negocierea/discutia NU "e una dintre calitatile,cred eu ale lui Crin Antonescu".
  • 0 (0 voturi)    
    mda (Luni, 5 martie 2012, 20:00)

    unguru [anonim]

    Un raspuns foarte bun, nu inseamna ca daca asa sa decis in USL, pana in 2014 putem murii.
    Un raspuns foarte ok zic eu.
  • 0 (0 voturi)    
    Crin Antonescu e consecvent (Luni, 5 martie 2012, 20:15)

    Olimpicu [anonim]

    Cu calitati si defecte, Crin Antonescu este printre putinii politicieni romani care a dat dovada de constanta. Nu s-a intors din drum si nu a facut compromisuri. Daca dorea avantaje personale ar fi acceptat de mult invitatia lui Basescu de a intra la guvernare!
  • 0 (0 voturi)    
    nu exista (Luni, 5 martie 2012, 21:03)

    Mihai [anonim]

    Foarte bine spus ca actuala putere nu are nici macar un personaj care sa fi adoptat o pozitie pentru care sa merite respect sau apreciere din partea romanilor.
  • 0 (0 voturi)    
    Crin (Luni, 5 martie 2012, 21:51)

    Raluk [anonim]

    Crin Antonescu are intr-adevar mult bun simt , asa cum intreg Partidul National Liber e format din oameni cu bun simt.De aceea, Pnl ul merita sa ajunga acolo unde ii este locul, adica la GUVERNARE!
  • 0 (0 voturi)    
    de acord (Luni, 5 martie 2012, 23:48)

    nae [anonim]

    Eu sunt de acord cu ce spune domnul Antonescu, are perfecta dreptate, nu stim ce se poate intampla maine, dar in 2014.
  • 0 (0 voturi)    
    Bun simt!! (Marţi, 6 martie 2012, 0:39)

    Geo Ghiulea [anonim]

    Acest om a demonstrat inca o data are bun simt!!!In legatura cu Ungureanu, nu cred k are shanse el este o victima de-a lui Basescu, are deja imaginea patata din momentul cand a acceptat sa devina prim-minstru!