VIDEO Radu Mazare: Nu am participat la CExN si CN al PSD pentru ca am fost la o sedinta Playboy

de V.M.     HotNews.ro
Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 12:38 Actualitate | Politic


Radu Mazare
Foto: Agerpres
Primarul Constantei, Radu Mazare, a declarat, sambata, la Consiliul National al PSD ca nu a participat la lucrarile de vineri ale reuniunii, "pentru ca a avut programata o sedinta Playboy", dar a precizat ca oamenii il voteaza pentru ca isi face treaba bine nu pentru pictorialele sale, transmite Agerpres.

Din acelasi motiv, Radu Mazare nu a fost prezent nici la reuniunea Comitetului Executiv National al PSD care a avut loc joi.

"Imi cer iertare ca nu am putut sa particip ieri si alaltaieri la lucrari, insa aveam programata o sedinta de fotografie pentru Payboy. Nu stiu cati barbati de aici ar fi renuntat la niste fotografii cu patru tinere domnisoare superbe, aranjate, pregatite, pentru sedinta de partid. Eu nu am putut sa renunt", a spus Mazare.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2443 vizualizari

  • +2 (6 voturi)    
    macar asta e sincer! (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 12:51)

    hot news [utilizator]

    ha ha ha
    • +5 (5 voturi)    
      votati un cu..b de fier la primaria Constantei! (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 16:29)

      Eneas [anonim] i-a raspuns lui hot news

      votati primarul poponar ,votati degeneratul ,votati flautistul ,votati adunatura a Constantei primarul care va vine perfect peste cat de fraieri sunteti!nu ,constantenii nu sunt tigani ,nu sunt escroci ,nu sunt fraieri sunt ,dimpotriva ,oameni liberi si demni care ,in cunostiinta de cauza, voteaza pe cel mai decazut dintre ei ,circul continua!
  • +9 (11 voturi)    
    rusine mazare (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 12:55)

    mihai b [anonim]

    primar bogat cu 1 hotel...2.3... si nu in romania...
    primar bogat cu masini de lux... primar cu femei langa el... de unde e asa bogat dintr-un salariu amarat de primar???

    de ce nu sunt toti primarii ca el?
    televiziunile il lauda pt toate evenimentele lui cu femei si petreceri...iar din pdl daca isi face omu nunta, toti sar in cap ca are bani de nunta!

    mi-e sila de oamenii din tara sta... o mizerie
  • +14 (14 voturi)    
    despre mazare (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 13:03)

    cristi [anonim]

    In afara de a promova turismul sexual si de a da pomeni pensionarilor pentru a-l vota, altceva ce mai stie sa faca acest mafiot?? Cei ce-l voteaza il merita. La asa alegatori, asa ales.
  • +13 (13 voturi)    
    nu stiu (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 13:06)

    singeorz [utilizator]

    ca cauta mascariciul asta in politica si nu-i inteleg pe constanteni deloc cum il pot accepta !!!!!!!!!un curvar ridicol care se plimba si umbla dupa curve pe banii nostri halal ...
  • +11 (11 voturi)    
    NORMAL (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 13:21)

    carat [utilizator]

    dar PSD-ul trebuie sa-l sprijine pt. a castiga iarasi si iarasi si iarasi primaria Constanta, ca doar nu se gasesc pe toate drumurile Playboy imaturi cu atata staif, nesimtire, aroganta si tupeu precum Mazare. (am vrut sa scriu prostie, dar nu, Mazare nu-i prost, e un escroc semiscolit dar inteligent)
  • +11 (11 voturi)    
    A fi....sau ....a nu fi ! (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 13:40)

    B.Michelle [utilizator]

    ....cand si unde isi face treaba bine acest asa -zis PRIMAR...?
    Poate in Brazilia....Papua Noua Guinee...Vietnam...Madagascar ....in nici un caz in Constanta....!!!!
    Oricum, el nu mai este de foarte multa vreme PRIMAR....este doar un personaj monden...!!!
  • +6 (8 voturi)    
    rusine (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 14:04)

    pastaie [anonim]

    mi-e rusine ca sunt concetatean cu pastaie...
    cel mai mizer oras din romania...o rusine.
  • +7 (11 voturi)    
    La ce va asteptati> (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 14:34)

    ioil [anonim]

    A-ti crezut careva ca acest membru care intruneste calitatile unui bun PSD-ist isi pierde vremea in sedinte de partid?Foarte apreciat de toti constantenii !Cand se mai ocupa de primarie,saracul cu atatea pipite prin cluburi?Sau poate Base o fi de vina ca PSD-ul ai aproba si incurajeaza activitatile de papitoi?Cum e turcul,si pistolul!S-au mai bine am spune:spunemi cu cine te insotesti ca sa -ti spun cine-mi esti!
    • 0 (0 voturi)    
      Si mai bine am spune (Duminică, 23 octombrie 2011, 5:58)

      Stoian [anonim] i-a raspuns lui ioil

      Cum a spus Marian Oprisan lui Ponta ca ei sunt *Pielea P...ii*
  • +5 (5 voturi)    
    You suck (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 16:17)

    die Vampire aus Transilvanien [utilizator]

    Si toti CEI ce te voteaza
  • +1 (1 vot)    
    Alegere (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 16:31)

    Fasole [anonim]

    Dintre PSD si PLAYBOY a ales corect PLAYBOY
  • +2 (2 voturi)    
    Plai cu boi (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 17:56)

    Socrates [anonim]

    Si eu care credeam ca Mazare e intr-o sedinta permanenta la Playboy.
  • +1 (1 vot)    
    fiecare cu afinitatile lui.. (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 18:31)

    danarad [anonim]

    unul cheama mineriii....
    altul cumpara chinezarii si termopane...
    altul pilot de curse, se mai rastoarna, dioptrii, volan pe stinga....
    litoral,plai cu boi...
  • +1 (1 vot)    
    !!! (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 20:50)

    Grig47 [utilizator]

    Macar daca ar arata bine ca barbat. Asta e din ala care isi ascunde neajunsurile si neputintele fizice cu ajutorul banilor. Oricum,in felul asta se inconjoara doar de indivizi de teapa lui. Eu il consider un pustiulica arogant si obraznic care mai devreme sau mai tarziu va avea de tras in urma actiunilor de acum.In viata testele cele mai grele ,ca sa ramai OM ,sunt cand trebuie sa rezisti Puterii,Celebritatii si Banilor. Omuletul asta le-a picat pe toate trei.
  • +1 (1 vot)    
    Playboy (Sâmbătă, 22 octombrie 2011, 22:24)

    unu [anonim]

    Playboy era o revista "serioasa" dar acum stiind ca Mazare a fost la sedinta foto, cine o sa mai cumpere revista?
  • 0 (0 voturi)    
    un golan (Duminică, 23 octombrie 2011, 12:15)

    ioc [anonim]

    un golan fara dumnezeu, asta e mazare, reprezentativ pentru mizeria morala in care se zbate romania de azi.
    duce-ti-va in constanta sa vedeti ce a mai ramas din centrul vechi, admirati-i colectia primavara-vara de tarfulite care se expun in carciumile trantite fix pe trotuarul din fata primariei, duceti-va sa-i vedeti hotelul cu palmieri de plastic din mamaia... constantenii si-ar vinde si sufletul pentru un abonament gratis pe ratc si o sticla de ulei.