Un primar vrancean a picat Bacalaureatul dupa ce a luat nota 1 la romana

de R.M.     HotNews.ro
Joi, 10 iulie 2014, 13:47 Magazin


Primarului comunei vrancene Naruja, Ciprian Nicu Popescu (PDL), a picat Bacalaureatul dupa ce a luat nota 1 la limba romana, scrie Monitorul de Vrancea.

Primarul a luat la Istorie 5,55 iar la Geografie 9,60. Acesta a absolvit Liceul "Simion Mehedinti" din Vidra, specializarea stiinte sociale, la seral, potrivit sursei citate.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2347 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Comment sters de user (Joi, 10 iulie 2014, 13:51)

    tenere [anonim]

  • +4 (4 voturi)    
    /// (Joi, 10 iulie 2014, 13:56)

    hmara [utilizator]

    Analfabetul asta este din Vrancea? De la oprisan ?
    Ce ne mai miram de un asemena electorat, care isi doreste sa fie condus de asemenea specimene.
    O fi bun la suflet.
    • -3 (3 voturi)    
      ce legatura are Oprisan??? (Joi, 10 iulie 2014, 16:13)

      Tavi73 [utilizator] i-a raspuns lui hmara

      Sau nu vezi ca e PDL-ist?
      Voi comentati la norma? Va plateste la suta de caractere sau la comentarii?
      • +2 (2 voturi)    
        /// (Vineri, 11 iulie 2014, 10:22)

        hmara [utilizator] i-a raspuns lui Tavi73

        Pai are. Se vede de pe luna, tipule
        Electoratul este prea sarac si indobitocit sub atatia ani de oprisan.
        Se multumesc cu tot felul de semi-analfabeti, fie ei si de la PDL. Oare are vreo doctrina acel semi-analfabet?
        Asta e important pt tine, ca este de la pdl? Poate fi de oriunde naivule.
  • +5 (5 voturi)    
    asta da bacul si e primar deja.... (Joi, 10 iulie 2014, 15:08)

    un oarecare [utilizator]

    clar eu am abordat prost totul incepand de la clasa primara ...
  • +5 (5 voturi)    
    Bun pt. politica! PM este "doctor"asta-i poate fi (Joi, 10 iulie 2014, 15:53)

    Plagarus [utilizator]

    Si fara BAC, are grija " doctorul " Viorel sa se inscrie la o facultate de stat si sa-si dea doctoratul la distantza !
  • +4 (4 voturi)    
    Nu-i nimic, (Joi, 10 iulie 2014, 16:15)

    Leul in iarna [utilizator]

    dupa imbunatatirile aduse zilele astea la legea educatiei va intra direct la Facultatea de filologie si la primavara isi va lua si doctoratul.
  • +2 (2 voturi)    
    Daca stie sa semneze e bun de primar !!!! (Joi, 10 iulie 2014, 16:49)

    andreesanu [utilizator]

    Daca atit se cere in fisa postului de primar ???,doar sa stie sa se semneze !!!,asta au ales si vrincenii.
    Ce mai trebuie demonstrat ???,se vede de la o posta ca politica se face pe ciolan ,pe capatuiala,pe spagi !!!,iar romanii aleg cu capul in traista.
    Aveti ce meritati voi cei din Naruja,un tont ati ales un bou aveti .