VIDEO Au aparut primele imagini cu trupul neinsufletit al lui Amy Winehouse

de Carla Dinu     HotNews.ro
Luni, 25 iulie 2011, 9:26 Actualitate | Internaţional


Un cameraman a surprins momentul in care trupul neinsufletit al cantaretei britanice Amy Winehouse este scos din locuinta sa din Londra si dus la autopsie. Imaginile postate pe Youtube, au facut imediat inconjurul lumii, in timp ce fanii continua sa-si aduca un ultim omagiu artistei.




Amy Winehouse a fost gasita moarta, sambata dupa-amiaza, in locuinta sa din Londra. In varsta de doar 27 de ani, lupta, de cativa ani cu dependenta de alcool si droguri. Amy Winehouse avea programat primul sau concert la Bucuresti luna viitoare, pe data de 15 august, dar fusese anulat, artista fiind internata intr-o clinica de dezintoxicare.

Cauza mortii cantaretei nu a fost facuta publica oficial, insa presa din Marea Britanie speculeaza ca ar fi fost vorba despre o supradoza. Rezultatele autopsiei sunt asteptate luni.



















16960 vizualizari

  • +12 (12 voturi)    
    sa dispari intr-o duba neagra (Luni, 25 iulie 2011, 10:15)

    Lera [anonim]

    Poate foloseste ca semnal de alarma tinerilor care au inceput sa foloseasca droguri ...sa sfarsesti la 27 de ani, cand viata abia incepe, nu stiu daca "merita"!
  • +5 (7 voturi)    
    27... (Luni, 25 iulie 2011, 10:34)

    un oarecare [utilizator]

    Kurt Cobain, Jimmy Hendrix, Jim Morrison, Brian Jones si altii (aici ma lasa cultura si gusturile muzicale) au murit tot la 27 de ani.
    ciudata e lumea asta...
    • +3 (3 voturi)    
      27 (Luni, 25 iulie 2011, 12:37)

      break a leg [utilizator] i-a raspuns lui un oarecare

      sa nu o uitam din enumerare tocmai pe Janis Joplin....
  • +6 (6 voturi)    
    se pare (Luni, 25 iulie 2011, 11:29)

    m [anonim]

    ca celebritatea este o caciula mult prea mare pentru unii...
  • +5 (5 voturi)    
    cauza mortii (Luni, 25 iulie 2011, 11:46)

    aiurea [anonim]

    cica ar fi fost a "bad" ecstasy pil.
  • +1 (3 voturi)    
    numai (Luni, 25 iulie 2011, 13:19)

    coor [utilizator]

    titlul articolului e aiurea ! trupul cam lipseste ! dar suna "senzational" !
  • +2 (4 voturi)    
    Titlul articolului e gresit! (Luni, 25 iulie 2011, 13:40)

    http://construireacasei.wordpress.com/ [anonim]

    Articolul nu arata nici un cm filmat de nici un fotograf!
    Multi fotografi, cameramani filmeaza in jurul locuintei si, astfel, un sac special purtat pe o targa in care foarte probabil se afla trupul defunctei.

    Deci, o dubla greseala!

    Era de dorit ceva mai mult profesionalism