VIDEO O femeie, atacata de ursii polari de la Gradina Zoologica din Berlin

de A.N.     HotNews.ro
Duminică, 12 aprilie 2009, 11:12 Actualitate | Internaţional


O femeie a fost atacata de ursii polari de la Gradina Zoologica din Berlin dupa ce a escaladat gardul de protectie si a sarit in cusca lor in timp ce erau hraniti, a anuntat politia, citata de CNN. Unul dintre ursi a muscat-o de cateva ori pe femeie dupa ce aceasta a ajuns in bazinul animalelor.

Angajatii gradinii zoologice au aruncat colaci de salvare spre femeie, care s-a chinuit minute in sir sa iasa din bazin. Ei au incercat, de asemenea, sa tina ursii la distanta, in timp ce se straduiau sa o ridice pe femeie de langa animale.

Femeia a fost grav ranita si a fost internata la spital cu multiple rani.

Politistii au declarat ca nu cunosc motivul pentru care femeia a sarit in bazin, insa au amendat-o pentru traversarea ilegala a unei propritetati.

Atentie, imagini violente!









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















10343 vizualizari

  • +8 (8 voturi)    
    stupid (Duminică, 12 aprilie 2009, 12:09)

    marius [anonim]

    stupid woman!!!
  • +7 (7 voturi)    
    Ce cauta aia in cusca ursilor? (Duminică, 12 aprilie 2009, 12:12)

    IceCub [anonim]

    Dupa ce isi revine ar trebui sa mearga la un consult psihiatric. Un om sanatos la cap nu ar face asa ceva!
  • +4 (8 voturi)    
    Sa uitat ursul la ea si si-a zis (Duminică, 12 aprilie 2009, 12:22)

    gogu [anonim]

    "Mai, parca ar fi o foca dar e prea grasa. Hai totusi sa incerc.."
    Ar trebui data in judecata si pentru ca a stresat bietele animale.
    • 0 (0 voturi)    
      cred ca,din pacate, am cunoscut-o (Luni, 13 aprilie 2009, 2:35)

      Niculaie [anonim] i-a raspuns lui gogu

      cred ca,din pacate,am cunoscut-o pe femeia asta: este una care tot asa s-a aruncat si in 'spatiul' meu vital,m-a provocat, m-a excitat dupa care s-a auto-extras.
      Din pacate eu n-am apucat nici macar s-o musc,ca ursuletul ala foarte simpatic
  • +6 (6 voturi)    
    o femeia a atacat un urs la gradina zoologica din (Duminică, 12 aprilie 2009, 18:40)

    atreus [anonim]

    berlin...
    pardon, dar nu ursul a atacat o femeie ci femeia a atacat ursul, l-a molestat si i-a stricat micul dejun! Voi ce ati zice daca asa ceva v-ar cadea in supa?!
  • +2 (2 voturi)    
    Foarte bine! (Duminică, 12 aprilie 2009, 22:03)

    dorubarbu [utilizator]

    Pun pariu ca grasa asta stupida e si ecologista pe deasupra! Foarte bine! Asa ii trebuie! "Prostia si domnia se platesc "! In cazul ei, prostia de care a dat dovada putea sa o coste viata! O sa-i treaca pofta si de ecologie si de ursi polari dupa muscaturile alea! Sa zica merci ca nu au mancat-o cu totul! Oricum, ar fi fost o hrana consistenta pentru "poor polar bears"! :)))
    Aviz tuturor graselor, stupide si ecologiste!!!
    • -1 (3 voturi)    
      ecologistule! (Luni, 13 aprilie 2009, 11:52)

      Alin [anonim] i-a raspuns lui dorubarbu

      Pun pariu ca habar n-ai ce-i aia ecologie... esti vanator, nu?
  • +1 (1 vot)    
    gravitatia (Duminică, 12 aprilie 2009, 22:18)

    alin [anonim]

    gravitatia..ce sa-i faci:)
  • +1 (1 vot)    
    swimming with polar bears can be... FUN!! (Luni, 13 aprilie 2009, 8:17)

    tibishor [anonim]

    dupa ce a sarit doua garduri ca sa ajunga la ei... si-a dat seama ca nu sunt prietenosi? of, saracuta! cred ca ai ei nu i-au cumparat indeajuns de multe jucarii de plush cand a fost mica...
    • +1 (1 vot)