Barron, fiul lui Donald Trump, a fost și el testat pozitiv pentru Covid-19

de I.B.     HotNews.ro
Miercuri, 14 octombrie 2020, 23:35 Actualitate | Internaţional


Melania si Donald Trump
Foto: Saul Loeb / AFP / Profimedia Images
Barron Trump, în vârstă de 14 ani, fiul lui Donald și al Melaniei Trump, a fost testat și el pozitiv pentru Covid-19 împreună cu părinții, a anunțat miercuri prima doamnă a Statelor Unite, precizând că de atunci a fost testat negativ, potrivit AFP.

„Bineînțeles, m-am gândit imediat la fiul nostru”, a scris ea într-un text intitulat „Experiența mea cu Covid-19”, la două săptămâni după ce, ca și soțul ei, a fost testată pozitiv.

„Spre ușurarea noastră, inițial el a dat rezultate negative (...) Preocupările mele au devenit realitate când a fost testat din nou și rezultatele au fost pozitive”, spune ea, adăugând că Barron a mai fost testat de atunci negativ și este perfect sănătos.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















2531 vizualizari

  • -11 (29 voturi)    
    Sa vedem ce scrieti despre emailurile lui Hunter (Miercuri, 14 octombrie 2020, 23:46)

    cripop88 [utilizator]

    Biden si despre afacerile ilegale din Ucraina.
    • -13 (19 voturi)    
      Omerta (Joi, 15 octombrie 2020, 7:30)

      Razorxyz [utilizator] i-a raspuns lui cripop88

      Deocamdata s-a hotarat sa se aplice legea tacerii. Poate vor publica ceva cand se va stabili o linie comuna.
    • +7 (15 voturi)    
      Haha (Joi, 15 octombrie 2020, 9:16)

      casiuk [utilizator] i-a raspuns lui cripop88

      Postac, de emailurile lui Hillary nimic?....Cum o ia pe calea puscariei seful vostru portocaliu :)
      • -7 (9 voturi)    
        Despre emailurile lui Hillary (Joi, 15 octombrie 2020, 9:54)

        cripop88 [utilizator] i-a raspuns lui casiuk

        am inteles ca Pompeo le va publica in curand. Sa vedem cine intra la puscarie de fapt. Niste criminali cu fapte penale dovedite si pentru care nu au platit niciodata pentru ca legea nu se aplica pentru ei sau un om portocaliu.
        • +4 (8 voturi)    
          Ciorba reincalzita (Joi, 15 octombrie 2020, 11:24)

          dasim [utilizator] i-a raspuns lui cripop88

          au fost finalizate anchetele cu mailurile. ZERO dovezi ca a facut ceva ilegal. Dupa 4 ani s-a dovedit ca a fost o mascarada. Ca si asta de altfel
    • +5 (11 voturi)    
      L-au anchetat republicanii si n-au gasit nimic (Joi, 15 octombrie 2020, 9:57)

      cicoare [utilizator] i-a raspuns lui cripop88

      Republican Inquiry Finds No Evidence of Wrongdoing by Biden
      https://www.nytimes.com/2020/09/23/us/politics/biden-inquiry-republicans-johnson.html
      • -5 (7 voturi)    
        Mnti (Joi, 15 octombrie 2020, 11:26)

        Razorxyz [utilizator] i-a raspuns lui cicoare

        Pentru tine e normal ca fiul vice presedintelui sa devina brusc mare om de afaceri odata cu functia si influente tatalui ? Proaspat dat afara din armata pentru consum de droguri, face afaceri direct cu guvernul chinei comuniste . Esti votant PSD ?
        • +2 (4 voturi)    
          care e crima lui? (Joi, 15 octombrie 2020, 16:04)

          marvel [utilizator] i-a raspuns lui Razorxyz

          ca un privat face afaceri cu privatii? Si tot tu acuzi de comunism? Pai gandirea ta e dovada de bolsevism. De cand interzici unui cetatean sa faca afaceri cu cine doreste?