Un bărbat s-a plimbat pe Oxford Street din Londra purtând nimic altceva în afară de o mască de protecție

de V.M.     HotNews.ro
Vineri, 24 iulie 2020, 23:59 Actualitate | Internaţional


Doar cu masca de protectie, pe Oxford Street, Londra
Foto: Tolga AKMEN / AFP / Profimedia
Un bărbat s-a plimbat vineri pe cea mai populară arteră comercială din centrul Londrei fără a purta nimic altceva în afară de... o mască de protecție, lăsându-i pe trecători uluiți, amuzați sau șocați, relatează Reuters.

În timp ce bărbatul mergea nonșalant de-a lungul Oxford Street complet dezbrăcat cu expecția unei măști faciale care îi acoperea zona intimă, unii trecători i-au făcut poze cu telefonul, în timp ce alții pur și simplu îl priveau uimiți.

Nu este clar ce l-a determinat pe bărbat să facă acest gest, însă purtarea măștilor de protecție a devenit obligatorie vineri în magazinele din Anglia.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















13686 vizualizari

  • +12 (30 voturi)    
    Atunci ce-aveti cu omul? (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 0:42)

    Alex_capsunar [utilizator]

    Avea masca sau nu avea masca? Avea.
    Se proteja sau nu se proteja? Se proteja.
    Atunci ce-aveti cu omul?
    • +4 (4 voturi)    
      acuma (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 21:31)

      nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui Alex_capsunar

      ar veni randul unei doamne, sa dea replica.
      pai ce, ele sunt mai prejos ?
      unde e miscarea feminista ....
  • +12 (20 voturi)    
    Normal..... (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 1:28)

    PISSIKU [utilizator]

    OMU.....p-acolo respira .scuipa ,vorbea, se exprima, etc. ......!
    • +7 (19 voturi)    
      Își proteja ce avea de preț. (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 7:56)

      asavreau [utilizator] i-a raspuns lui PISSIKU

      Este clar că nu punea preț pe capul lui.
  • +2 (16 voturi)    
    nice abs! (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 2:13)

    maiorulmura [utilizator]

    you know nothing, john snow
  • +10 (26 voturi)    
    Reusit specimen (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 2:17)

    Prostu' satului [utilizator]

    Bine ca nu i-a venit ideea vreunui bosorog de 90 de ani, sa sperie copiii.
    Un episod amuzant, nu cred ca e cazul sa-i atribuim cine stie ce semnificatii marete.
  • +6 (14 voturi)    
    n'ai ce'i face (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 11:53)

    nash pandelica [utilizator]

    poarta masca.
    cred ca doamenele s'au folosit de telefoanele personale. n'au scapt ocazia.
    poate, cele mai indraznete, i'au cerut si nr. .
  • +4 (4 voturi)    
    "Hainele Imparatului"de H.C.Andersen... (Sâmbătă, 25 iulie 2020, 16:37)

    Namaste [utilizator]

    cu umor englezesc!
  • +1 (1 vot)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 26 iulie 2020, 12:27)

    [anonim]