Donald Trump nu vrea să plătească pentru protecția prințului Harry și a lui Meghan Markle

de Gabriela Florea     HotNews.ro
Luni, 30 martie 2020, 0:05 Actualitate | Internaţional


Meghan Markle si Printul Harry
Foto: Twitter
Donald Trump are un mesaj pentru prințul Harry și pentru soția sa Meghan, care tocmai s-au mutat în California: nu dorește ca Statele Unite să plătească pentru protecția lor, potrivit AFP.

„Sunt un mare prieten și admirator al reginei și al Regatului Unit”, a replicat președintele Americii.

Referindu-se la decizia lui Harry și Meghan de a renunța la stabilirea permanentă în Canada și de a se muta în California, el a adăugat: „Statele Unite nu vor plăti pentru protecția lor”.

„Trebuie să plătească!”, a concluzionat el, fără să dea motivele acestei izbucniri bruște.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















33877 vizualizari

  • +41 (49 voturi)    
    ce atatea... (Luni, 30 martie 2020, 0:19)

    Ismail Paine de circ [utilizator]

    .. fonfleuri  pentru obositii astia doi?
  • -36 (56 voturi)    
    Oricat (Luni, 30 martie 2020, 0:29)

    Task Damager [utilizator]

    de mult apreciez SUA, porcul asta e pur si simplu porc...
    • +3 (3 voturi)    
      imi place commentul tau (Luni, 30 martie 2020, 23:06)

      gopo2016 [utilizator] i-a raspuns lui Task Damager

      dar in contextul asta are dreptate, de ce sa ii apere pe astia doi , sint 2 persoane normale acum, e treaba lor ce fac , au renuntat la garda si la restul cind au plecat de linga curtea UK, deci sa se descurce
  • +36 (44 voturi)    
    Lol (Luni, 30 martie 2020, 0:37)

    mitg [utilizator]

    Stirea n-are nimic de-a face cu santajatul, ci cu cretinul de heri, care s-a lasat prostit de actrita si a decis sa fie "cetatean normal". E si normal.
  • +19 (35 voturi)    
    Donald Trump si Meghan si Haryy (Luni, 30 martie 2020, 1:13)

    12Cristian [anonim]

    Felicitari domnule Trump! Ce tupeu pe razgaiatii aia formati dintr-o mulatra si un printisor prostovan! Si au bani kakalau, vreo 30 milioane pounds! Nist nesimtiti!
  • +26 (30 voturi)    
    Si pentru ca toate complicatiile astea? (Luni, 30 martie 2020, 1:25)

    Sparafucile [utilizator]

    Doar ca fufa aia sa joace in filme. Urla talentu-n ea!
    • +10 (10 voturi)    
      .... un rol si pentru Hary ..... (Luni, 30 martie 2020, 8:17)

      cbogdan [utilizator] i-a raspuns lui Sparafucile

      Se va gasi si pentru Hary un rol - soferul, barmanul, ospatarul, etc.
      • +4 (4 voturi)    
        pentru cine stie bancul... (Luni, 30 martie 2020, 14:26)

        thebblack [utilizator] i-a raspuns lui cbogdan

        barbatul care pleaca la munca...
  • +7 (23 voturi)    
    Un subiect (Luni, 30 martie 2020, 1:37)

    yol [utilizator]

    Cu si despre idioti!
  • -23 (31 voturi)    
    oricum (Luni, 30 martie 2020, 1:43)

    asadar... [utilizator]

    cei doi au renuntat la prerogativele regale asa ca nici nu se punea problema. dar retardul trebuia sa se mai dea in stamba din cand in cand sa ne mai arate in ce stadiu de descompunere se mai afla creierul lui.
  • +3 (7 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 30 martie 2020, 7:08)

    [anonim]

  • -1 (13 voturi)    
    emotionant !!! (Luni, 30 martie 2020, 9:03)

    asada [utilizator]

    Tara piere si ...Trump se piaptana !!!! Asta este grija si de asta trebuie sa se ocupe saltimbacul idiot si oligrofen !!??
  • +4 (8 voturi)    
    Bravo lui! (Luni, 30 martie 2020, 15:32)

    LiviuX [utilizator]

    Banii aia pot fi folositi mult mai bine in alte parti, vezi cercetari pentru COVID. Ce treaba au SUA ca sa le asigure securitatea? Da, sunt printi, nu cauta functii si pompa si imi place de ei dar e treaba lor cu securitatea. Daca se mai muta mult o sa trebuiasca ca toate statele lumii sa le asigure securitatea :-)
  • +4 (4 voturi)    
    Care pront Harry ? (Luni, 30 martie 2020, 18:00)

    danmarian [utilizator]

    Care print ? Nu au renuntat DE BUNA VOIE si nesiliti de nimeni la titluri ? Deci - sunt simpli cetateni - ajunsi, la dorinta lor CONTRARA !!! - sa locuiasca in USA - dupa ce declarasera ca USA este o tara de NELOCUIT si Presedintele Trump are " mainile pline de sange" !!??? Si alte idiotii similare ! De ca sa plateasca USA paza unor simpli cetateni - nici macar ambii ceteteni USA ? Hotarire corecta a Presedintelui Trump ! Au vrut sa fie simpi cetateni - apoi SA FIE si sa-si plateasca toate cheltuielile ! Ambii formeaza un "perfect cuplu" : Un PROST si o stoarfa !
    • +4 (4 voturi)    
      se pare (Luni, 30 martie 2020, 23:09)

      gopo2016 [utilizator] i-a raspuns lui danmarian

      ca de data asta proasta a sarutat broasca, si la transformat in prost
  • -3 (3 voturi)    
    rasism (Luni, 30 martie 2020, 23:49)

    Ademordna [utilizator]

    Pai cum sa plateasca? Meghan e pe jumatate neagra, ca si Obama. La rasismul lui Trump, unde e misterul?

    Mai trist e ca si pe site-ul asta avem o gramada de troli rasisti.