Trump dă asigurări că Zuckerberg l-a felicitat spunându-i că este ''numărul 1 pe Facebook''

de I.B.     HotNews.ro
Marţi, 7 ianuarie 2020, 7:58 Actualitate | Internaţional


Intalnire Trump-Zuckerberg
Foto: Casa Alba
Preşedintele Donald Trump a declarat luni că proprietarul şi fondatorul Facebook Mark Zuckerberg l-a felicitat pentru prezenţa sa pe celebra reţea de socializare, transmite AFP.

"Am luat cina cu Mark Zuckerberg deunăzi şi el mi-a zis: 'Vreau să te felicit, eşti numărul 1 pe Facebook'", a spus Trump la emisiunea radio găzduită de jurnalistul conservator Rush. Limbaugh, de care preşedintele este apropiat.

Este dificil de spus dacă miliardarul republican s-a referit la o întâlnire recentă. Potrivit NBC, Donald Trump l-a primit pe Mark Zuckerberg la Casa Albă la o cină în cursul lunii octombrie, potrivit Agerpres.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1180 vizualizari

  • +4 (6 voturi)    
    Pe bune? Chiar e subiect de stire? (Marţi, 7 ianuarie 2020, 8:17)

    qwerasdf [utilizator]

    omu' asta e un fel de gigi becali...
    • +1 (3 voturi)    
      Face audiență (Marţi, 7 ianuarie 2020, 8:58)

      banel [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      Are fanii lui, la fel de imbecili ca si el =>click-uri => $
    • +1 (3 voturi)    
      e subiect de stire (Marţi, 7 ianuarie 2020, 9:10)

      dessik [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      arata cat e de dobitoc, in contextul ultimelor evenimente.

      Felicitari celui mai mare star de FB. Doar acolo sa stea. Chiar mai vreau stiri din astea.
    • 0 (2 voturi)    
      Da,Trumpul este subiect..... (Marţi, 7 ianuarie 2020, 10:07)

      gigiN [utilizator] i-a raspuns lui qwerasdf

      .....de stiri, dar in nici un caz de cele normale!!!
  • +1 (3 voturi)    
    This is called (Marţi, 7 ianuarie 2020, 9:03)

    John M. [utilizator]

    "delusional schizophrenia", ask any doctor...
  • 0 (2 voturi)    
    Lumea copiilor (Marţi, 7 ianuarie 2020, 10:35)

    Petrul [utilizator]

    E frumoasa lumea copiilor! Dar e riscanta si imprevizibila cand capata asa o putere.
  • +1 (3 voturi)    
    ...si asta (Marţi, 7 ianuarie 2020, 11:45)

    UpNext [utilizator]

    conduce America!... Dumnezeule mare!!!