VIDEO Evadare în stil rusesc: A sărit de la etaj, din secția de poliție, cu tot cu caloriferul de care era încătușat

de G.S.     HotNews.ro
Joi, 21 noiembrie 2019, 12:42 Actualitate | Internaţional


Evadare in Sankt Peterburg
Foto: Captura YouTube
Un suspect reținut de autorități în Sankt Petersburg a fost filmat în timp ce sărea de la etajul secției de poliție cu tot cu caloriferul de care fusese încătușat, scrie Daily Mail.

Bărbatul aterizează pe o mașină parcată, apoi fuge ținând în brațe caloriferul de care era prins, în timp ce polițiștii se uită la el de sus, de la geam.

La acest moment nu este clar nici de ce era în custodia autorităților, nici dacă a fost prins după evadare.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















18510 vizualizari

  • +12 (14 voturi)    
    Ăsta-i Nyk(ola)1... (Joi, 21 noiembrie 2019, 12:55)

    Kwisatz Haderach [utilizator]

    .. care fusese arestat pentru care nu-și îndeplinise norma de postări pro-Putin pe HN
    • 0 (4 voturi)    
      Vă asigur că acum sunt în libertate (Joi, 21 noiembrie 2019, 20:25)

      Nyk1 [utilizator] i-a raspuns lui Kwisatz Haderach

      Și voi merge duminică la vot.

      De curiozitate, are cineva vreun fierăstrău?
      • 0 (2 voturi)    
        Maladeț, Nykolai! (Vineri, 22 noiembrie 2019, 10:01)

        Kwisatz Haderach [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

        Și eu care credeam că secțiile de vot din străinătate (deci inclusiv din Rusia) sunt deschise de astăzi. Dat fiind că votezi cu Dăncilă la ordinele tătucului de la Kremlin, mai bine rămâneai în arest...

        PS Ăla e calorifer sau e laptop-ul de fabricație rusească pe care-l folosești ca să postezi la comandă?
  • -2 (14 voturi)    
    Realitate sau fantezie? (Joi, 21 noiembrie 2019, 13:19)

    Caligula [utilizator]

    De unde a stiut cel care a realizat video clipul ca omul va sarii de la etaj? Incadrarea mi se pare perfecta. Si masina e parcata chiar sub fereastra fara nimic imprejur.

    Poanta mi se pare buna, dar nu reala.
    • +2 (10 voturi)    
      @Caligula (Joi, 21 noiembrie 2019, 14:13)

      Godzillagrrr [utilizator] i-a raspuns lui Caligula

      Exact! :-)
    • +3 (9 voturi)    
      Privet (Joi, 21 noiembrie 2019, 15:01)

      tudor74 [utilizator] i-a raspuns lui Caligula

      Exact, fake news made in vestul decadent!

      Tot poporul stie ca in Matushka Rusia niciun infractor nu evadeaza, ei se prezinta singuri la militieni sa fie pedepstiti pt actele antisociale si idei contrare noii oranduiri putiniste !
    • +5 (5 voturi)    
      :))) (Joi, 21 noiembrie 2019, 16:10)

      I [utilizator] i-a raspuns lui Caligula

      ca e prietenul lui, i-a zis asteapta afara ca ies imediat :)))))) Acum fac amandoi bani din vizualizari pe youtube...