VIDEO Momentul în care Emmanuel Macron a fost fluierat și huiduit la începutul paradei de Ziua Franţei

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 14 iulie 2019, 11:36 Actualitate | Internaţional


Macron fluierat
Foto: Captura video
Preşedintele francez Emmanuel Macron a fost fluierat la începutul paradei organizate la Paris cu ocazia Zilei Naţionale a Franţei, potrivit postului Franceinfo.

Potrivit AFP, cei care l-au fluierat pe Macron sunt ”veste galbene”.

Cel puțin două mici grupuri ale acestei mișcări care a manifestat față de politica socială și fiscală a lui Macron l-au huiduit pe șeful statului.





Peste 4.000 de soldați defilează duminică sub semnul cooperării militare europene.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


6392 vizualizari

  • -10 (28 voturi)    
    Patronu' lui Ciolos: huiduit (Duminică, 14 iulie 2019, 12:21)

    Velma Kelly [utilizator]

    Renew Europe, ce spectacol trist.
  • 0 (24 voturi)    
    nu se poate, nu se poate (Duminică, 14 iulie 2019, 12:45)

    SirTorry [utilizator]

    Cum adica Marele, Maretul Macron fluierat ?
  • +6 (28 voturi)    
    normal (Duminică, 14 iulie 2019, 12:46)

    srpc [utilizator]

    cand le darami oamenilor calitatea vietii, asta e rezultatul
  • +4 (26 voturi)    
    peste poate! (Duminică, 14 iulie 2019, 12:46)

    victor L [utilizator]

    speranta UE huiduita?
  • 0 (10 voturi)    
    Daca le cerea buletinul ...... (Duminică, 14 iulie 2019, 12:53)

    sipu [utilizator]

    alta era POVESTEA
  • -4 (14 voturi)    
    Imposibil ! (Duminică, 14 iulie 2019, 13:10)

    John M. [utilizator]

    Fostul colonel de Legiune Straina, decorat de zeci de ori si purtator al Legiunii de Onoare in grad de cavaler ajuns presedintele Frantei, fluierat?! Conspiratie straina, sigur..
  • -6 (14 voturi)    
    lol (Duminică, 14 iulie 2019, 13:14)

    Adrian_1234 [utilizator]

    la inceput, pana i-au prins :)
  • -1 (9 voturi)    
    reinvie (Duminică, 14 iulie 2019, 15:36)

    victor L [utilizator]

    stinga progresista si da minusuri :D
  • 0 (2 voturi)    
    interesanta reactia postacilor (Duminică, 14 iulie 2019, 15:38)

    Itsoc [utilizator]

    se vede ca prezenta "soldateilor lui Putin" (eufemistic numiti vestele galbene) la parada a fost pentru a da mancare propagandei rusesti.

    Aruncati un ochi pe grupurile de facebook ale GJ, veti vedea subiecte de la pamantul plat pana la ce bine e in Rusia si cum Putin e cel mai tare presedinte in viata.

    Cativa rataciti, nostalgici ai anilor cand puteau sa munceasca 4 ore pe zi si sa-si poata lua o casa in 5 ani cu banul jos nu inseamna nicidecum Franta.

    Franta e mai mult de atat iar oamenii care nu au o problema sa munceasca pentru un trai bun, oamenii care accepta schimbarile societale si tehnologice, stiu ca Macron e un adevarat lider.
    In fond, nici macar n-o zic eu sau oamenii, o zic statisticile. In ultimii 2 ani Franta a primit un numar record de FDI, numarul start up-urilor a explodat, zona pariziana tinde sa devina polul economic numarul 1 al Europei.

    Dar nah, e mai bine la Moscova...
  • +3 (3 voturi)    
    Miting (Duminică, 14 iulie 2019, 17:34)

    florinos [utilizator]

    Daca era baiat destept facea un miting de sustinere cu autocare din Teleorman.