Sean Penn amenință că nu se mai întoarce la filmările ”Gaslit”, dacă nu se vaccinează toată echipa

de R.P.     HotNews.ro
Sâmbătă, 24 iulie 2021, 9:44


Sean Penn
Foto: Reuters
Sean Penn nu se va întoarce pe platourile de filmare dacă nu se vaccinează antiCovid întreaga echipă care lucrează la noul serial TV Gaslit, au confirmat pentru CNN reprezentanții actorului.

Penn joacă rolul procurorului general John Mitchell în drama politică ce oferă o abordare modernă a celebrului Scandal Watergate care a culminat cu demisia președintelui american Richard Nixon (9 august 1974).

Julia Roberts interpretează rolul soției sale, Martha. Filmul ar urma să fie difuzat la sfârșitul anului pe platforma Starz.

Presa americană a relatat că Sean Penn le-a dat realizatorilor un ultimatum pentru că starul în vârstă de 60 de ani era nemulțumit de regulile privind vaccinarea impuse de compania NBCUniversal care produce showul tv.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3028 vizualizari

  • -12 (32 voturi)    
    Cine a vorbit ? (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 11:19)

    muscha mbanana [utilizator]

    cred c-a vorbit alcoolul din el , nu a zis-o din proprie convingere , oare o fi treaz la vreo filmare , omul asta ! citeam pe un site specializat in filme ca consuma minim 1 buc. sticla alchool pe zii ! despre "tras" nu au scris nimic , dar acolo, nu are nici un farmec una fara alta !
    • -1 (3 voturi)    
      q.e.d. (Luni, 26 iulie 2021, 10:27)

      provest_1 [utilizator] i-a raspuns lui muscha mbanana

      Daca e adevarat ce spui, asta dovedeste ca pana si un alcoolic are mai multe minte decat un dac liber antivaxxer. :)
  • -8 (22 voturi)    
    Foarte bine! (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 15:19)

    VOX. [utilizator]

    In plus, toate doamnele sa fie virgine.
  • -6 (18 voturi)    
    Idiot! Si vaccinatii pot fi purtatori COVID! (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 16:27)

    mike123 [utilizator]

    Sa se vaccine el, de multiple ori...pe zi!
    Poate regula asta este impusa de compania de asigurare a productiei!
  • -8 (18 voturi)    
    Mda (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 16:54)

    Incomod3 [utilizator]

    indivi9dul asta ar trebui dat in judecata si obligat sa plateasca pierderile datorate fiecarei zile de intarziere a filmarilor... si poate atunci si-ar baga mintile in cap...toti idiotii se trezesc mari organizatori cu pretentii
  • -6 (16 voturi)    
    Mda (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 16:54)

    Incomod3 [utilizator]

    indivi9dul asta ar trebui dat in judecata si obligat sa plateasca pierderile datorate fiecarei zile de intarziere a filmarilor... si poate atunci si-ar baga mintile in cap...toti idiotii se trezesc mari organizatori cu pretentii
  • -5 (9 voturi)    
    ca sa vezi, (Sâmbătă, 24 iulie 2021, 21:13)

    nick1587873340950 [utilizator]

    unii desi sint MATURI (de ani buni), inca mai cred in mos GERILA
  • +3 (5 voturi)    
    Felicitări. (Duminică, 25 iulie 2021, 9:19)

    asavreau [utilizator]

    Așa ar trebui să facă toți, dacă vrem să intrăm în normalitate. Părerea mea este că, COVID convine trântorilor. Stai ,nu faci nimic, primești ajutoare fără prea multe justificări că este COVID. Trebuie terminată mascarada asta. Cine nu sa vaccinat, este treaba lui dacă moare ori scapă și trăiește. Guvernele să se ocupe de problemele generale . ca dezvoltarea ,mediu, educația, cultura. Cei nevaccinați trebuie lăsați să moară democratic. Asta clamează, este voința lor. Nu poți să le dai viața cu forța !
    • -2 (4 voturi)    
      esti perfect logic (Duminică, 25 iulie 2021, 13:32)

      Adrian_1234 [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      pe de o parte zici ca asa trebuie facut adica vaccinare cu forta apoi zici ca trebuie lasati democratic.
      Pai sau A sau B ca ambele nu se pot in acelasi timp.
      Si da exact asta vrea toata lumea care nu e ca Penn asta, nu vreau sa ma vaccinez, e decizia mea, cu ce te atinge pe tine daca tu esti vaccinat ?
      • 0 (6 voturi)    
        oara cati ani o sa va ia sa pricepeti? (Duminică, 25 iulie 2021, 18:49)

        clam [utilizator] i-a raspuns lui Adrian_1234

        sunt totusi lucruri simple si se tot explica, in fel si chip. nu poate face fiecare chiar tot ce vrea muschiul lui intr-o pandemie. pt ca vaccinatii pot fi la adapost acum (feriti, cel putin de formele grave), dar in timp, daca lasi virusul "la liber", ce sa vezi, sufera mutatii care-l fac tot mai puternic. si asa n-o sa sfarsim in veci cu pandemia, vor trebui alte vaccinuri, vor muri alte milioane de oameni...

        adica daca voi nu pricepeti ceva atat de simplu, cum naiba va credeti toti savanti undercover, deghizati in taximetristi si casierite? de unde mama ma-sii stiti toti ca vaccinul e nociv, ca ne omoara etc.
        inteleg ca daca nu prea te duce capul, nici nu-ti dai seama de asta, dar orisicat.
  • -1 (5 voturi)    
    siam eu ca e idiot (Duminică, 25 iulie 2021, 13:29)

    Adrian_1234 [utilizator]

    acum avem si dovada
    Si daca moare vreunu din cauza rapelului ce faci ? intrii in puscarie ? Sau zici ma scuzati ?