FOTO VIDEO Noul Agent 007 din franciza James Bond va fi o femeie de culoare

de N.O.     HotNews.ro
Luni, 15 iulie 2019, 19:41


Lashana Lynch
Foto: Captura Twitter
În timp ce Daniel Craig își va relua rolul ca James Bond în următorul film, franciza se pregătește pentru o reformă, în presa tabloidă apărând informații potrivit cărora actrița britanică de culoare Lashana Lynch a fost distribuită ca 007 - preluând numărul agentului secret Bond după ce personajul lui Craig părăsește MI6, relatează The Guardian.

The Mail a citat o sursă internă anonimă, care spune că al 25-lea film începe cu Bond (Craig), retras din activitate în Jamaica, fiind chemat înapoi la acțiune pentru a lupta cu un nou răufăcător.
”Este o scenă esențială la începutul filmului unde M spune, ”Intră 007”, și apare Lashana care este de culoare, frumoasă și femeie”, a spus sursa.

”Este un moment în care își cade popcorn-ul. Bond este încă Bond, dar a fost înlocuit ca 007”.

Lynch, în vârstă de 31 de ani, și-a făcut debutul în cinema în 2011 cu Fast Girls, dar rolul care a făcut-o cunoscută este cel de anul acesta ca pilotul Maria Eambeau în Captain Marvel.












Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.














6154 vizualizari

  • -2 (18 voturi)    
    in pas cu ievolutia societatii (Luni, 15 iulie 2019, 20:22)

    nash pandelica [utilizator]

    sean connery undercover ..
  • +1 (29 voturi)    
    si gay (Luni, 15 iulie 2019, 20:36)

    Mistrelutz [utilizator]

    daca nu e si gay..e degeaba.
    la anu,vedem filmul '' Mihai Viteazu'' in care domnitorul e jucat de .. Maia Morgenstern
    ce porcarie !! totul ,da totul pentru...politically correct
    • +1 (11 voturi)    
      Dimpotriva (Marţi, 16 iulie 2019, 11:36)

      boink [utilizator] i-a raspuns lui Mistrelutz

      O femeie de culoare care va fi noul agent 007 este cat se poate de political incorrect.

      Plus ca nu poti sa-i spui porcarie pana nu-l vezi, asta daca nu cumva judeci filmul nu dupa calitatile sale artistice, ci dupa culoarea sau sexul personajelor, caz in care dai dovada de prejudecati.
      • 0 (4 voturi)    
        La cum arata actrita, (Marţi, 16 iulie 2019, 14:05)

        bancher [utilizator] i-a raspuns lui boink

        sunt slabe sanse sa ma uit la film....Seria James Bond a fost celebra, printre altele, si pentru femeile care jucau in el. Indiferent a fost vorba de Roger Moore, de Pierce Brosnan sau Daniel Craig, partenerele lui James Bond au fost femei ravasitor de frumoase....negresa asta e de o uratenie crasa, iti vine sa dai cu televizorul pe geam cand o vezi.
        In niciun caz nu sunt dispus sa dau bani sa vad filmul.
  • +1 (25 voturi)    
    mda (Luni, 15 iulie 2019, 20:41)

    codyrocco [utilizator]

    sa mergem mai mult de-atat - sa fie o femeie de culoare, LGBTQRTVW, poate si cu ceva handicap, nuj.
    a, si de stanga musai!
    • +1 (5 voturi)    
      ..... cum a fost aleasa pentru job ...... (Marţi, 16 iulie 2019, 12:19)

      cbogdan [utilizator] i-a raspuns lui codyrocco

      Cine vrea sa stie cum se face alegerea unui candidat pentru un job in zilele noastre poate urmari urmatorul clip :

      https://www.youtube.com/watch?v=SsdCGV0cY0s

      si sa nu radeti, chiar se intampla.
  • -9 (21 voturi)    
    Sa terminam odata (Luni, 15 iulie 2019, 20:43)

    ap101 [utilizator]

    Cu lucrurile vechi—cu traditiile vechi, cu patriarhatul masculin atat de toxic si sa sarbatorim eliberarea de toate aceste concepte medievale ;)
  • +1 (23 voturi)    
    hmm (Marţi, 16 iulie 2019, 6:35)

    adrian_rolland [utilizator]

    Urmatorul 007 ar trebui sa fie transexual, vegan, antifa si puti obez..
    • -3 (9 voturi)    
      . (Marţi, 16 iulie 2019, 11:50)

      albastru de Romania [utilizator] i-a raspuns lui adrian_rolland

      si sa dea multe minusuri neaparat...
  • +2 (8 voturi)    
    Idee buna (Marţi, 16 iulie 2019, 13:10)

    tudor74 [utilizator]

    O idee buna ! Am vazut toti ce boxoffice au avut in trecut genul asta de filme gender-swap: Ghostbusters, Ocean 8, Dirty Rotten Scoundrels si inca cateva.

    O idee excelenta sa pierzi cateva zeci daca nu sute de milioane de dolari doar ca sa poti sa dai vina pe toxic masculinity
  • +4 (4 voturi)    
    Snowflakes (Marţi, 16 iulie 2019, 13:11)

    marius67 [utilizator]

    https://i.imgur.com/zfQMDru.png
  • 0 (0 voturi)    
    S-a eliberat ministereasa din Videle .... (Marţi, 16 iulie 2019, 13:57)

    KTerinca [utilizator]

    Cumfu leidi.
  • -2 (2 voturi)    
    Propaganda Feminista (Marţi, 16 iulie 2019, 14:07)

    matali [utilizator]

    Un film de manipulare si reprogramare a societatii astfel incat femeile devin masculine si barbatii cat mai sensibili si efeminizati, valorile familiale, fiind de domeniul trecutului. Atunci cand familiile nu mai exista si se destrama, natalitatea se duce in jos. Sa nu ne mai miram daca vedem femei care ataca barbati , vezi cazul Prodancei , pentru ca datorita acestei propagande femeile se cred mai puternice decat barbatii din toate punctele de vedere inclusiv fizic . Cred ca s-a ajuns mult prea departe cu acest curent,ce le fac mult rau femeilor si care nu inteleg de cine este intretinut. Vom trai intr-o societate matriarhala in care barbatii vor fi niste pampalai feminizati intretinuti de femei.
    • +3 (3 voturi)    
      da sa crezi (Marţi, 16 iulie 2019, 15:02)

      andrei1245 [utilizator] i-a raspuns lui matali

      tu, femeile vor control dar nu te intretin
  • +1 (1 vot)    
    mai name (Marţi, 16 iulie 2019, 15:03)

    andrei1245 [utilizator]

    was james bond, specter got me from behind and turned me into a black chick.