Sergiu Nicolaescu a ajuns la spital, dupa ce a cazut pe scari

de V.M.     HotNews.ro
Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 19:03 Actualitate | Esenţial


Regizorul Sergiu Nicolaescu a ajuns, sambata, la Spitalul de Urgenta Floreasca, dupa ce a cazut pe scari si s-a lovit la cap.

''El a alunecat si s-a lovit la cap, insa nu foarte grav'', a declarat, pentru Agerpres, dr. Bogdan Oprita, purtatorul de cuvant al spitalului.

El a precizat ca i s-au facut toate investigatiile care au iesit bine, dar Sergiu Nicolaescu ramane internat. La aceasta ora se afla in sala pentru sutura plagii.


Citeste mai multe despre   


















2524 vizualizari

  • +10 (22 voturi)    
    Sunteţi siguri? (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 18:30)

    Adrian [anonim]

    Eu aveam senzaţia că el a căzut de mult timp şi s-a lovit la cap dar abia acum s-a dus să se caute la medic. Cred totuşi că adevăratele probleme ale "marelui" regizir nu pot fi rezolvate de vreun medic de pe lumea asta. Să fie sănătos dar tare multe ne-ar fi prins tuturor dacă s-ar fi oprit cu filmele acum vreo 30 de ani (nu pot totuşi să nu laud şi ceva, Mihai).
    • -2 (14 voturi)    
      Doctori (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:35)

      g [anonim] i-a raspuns lui Adrian

      Tu chiar daca te duci la doctor este prea tarziu!!!!!
  • +13 (17 voturi)    
    Asta e (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 19:34)

    Danila [anonim]

    A fost film de buget redus. A renuntat la Sobi Czech si a facut el cascadoria. Nu i-a iesit. Acuma urmeaza Drumul Oaselor 2!
  • +1 (9 voturi)    
    teoria conspiratiei (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 19:37)

    gabi [anonim]

    cine l-a impins????patriciu?copos?nicolae???
    • +14 (16 voturi)    
      wtf? nu el (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:41)

      dorul [utilizator] i-a raspuns lui gabi

      confunzi un regizor tanar si apreciat international - Alexandru Solomon cu o epava comunista care arunca banii mei pe niste filme de c***t!
  • +2 (4 voturi)    
    :( (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:17)

    Cristi_89 [utilizator]

    Bietul de el,mai repede sa se insanatoseasca...
  • -1 (7 voturi)    
    Nu il duce-ti la spital e periculos (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:22)

    Adrian [anonim]

    E mai periculos in spital decat daca il duce-ti acasa.
    • +6 (10 voturi)    
      gramatica (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:36)

      alpha [utilizator] i-a raspuns lui Adrian

      sa vezi ce periculos e sa fii analfabet...("duce-ti")
    • -7 (11 voturi)    
      Gramatica (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 20:38)

      g [anonim] i-a raspuns lui Adrian

      Inainte sa spui ceva despre domnul Sergiu Nicolaescu,afla ca trebuia sa scri DUCETI nu duce-ti.In varianta ta ultimul cuvant inseamna altceva,dar e greu sa-ti explic,nu ai fi in stare sa i n t e l e g i.
      • +2 (2 voturi)    
        gramatica (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 21:44)

        zote [anonim] i-a raspuns lui g

        sa scrii,cu doi i
      • +2 (2 voturi)    
        iar tu... (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 22:39)

        outside_the_wall [utilizator] i-a raspuns lui g

        inainte de a da lectii de gramatica, ar trebui ca tu insuti sa scrii corect, pentru ca vad ca "scri" gresit. Stiu scuza deja, eroare de scriere la tastatura, sau de ce nu, ceva biti eronati in conexiune. :p
      • +2 (2 voturi)    
        gramatica (Duminică, 25 aprilie 2010, 9:05)

        d [anonim] i-a raspuns lui g

        Rade ciob de oala sparta! (scri)
    • +2 (2 voturi)    
      Alt pericol (Luni, 26 aprilie 2010, 11:16)

      Elle_est [utilizator] i-a raspuns lui Adrian

      Observ că şi limba română este periculoasă. De unde vine cratima de la duce-ţi?

      Era mai uşor să greşeşti la "închideţi/închide-ţi", dar duceţi nu primeşte niciodată o cratimă inutilă.

      Deş-i recunosc c-ă pute-m s-ă scrie-m şi a-şa. Ar f-i minunat.
  • 0 (2 voturi)    
    da Doamne (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 23:00)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    sa crape si ticalosul asta. Mai repede pentru noi, mai incet pentru el.
  • +1 (1 vot)    
    agentura (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 23:04)

    GABRIEL [anonim]

    Dupa ce a confirmat ca Roman vorbea in ruseste cu Moscova, ma astept la orice de la agentura ilici !
  • +4 (4 voturi)    
    Un fleac (Sâmbătă, 24 aprilie 2010, 23:23)

    Gigi Fisiune [anonim]

    .
  • -1 (3 voturi)    
    Cam putini simpatizanti (Duminică, 25 aprilie 2010, 0:54)

    Catalin1 [utilizator]

    Chiar nu inteleg de ce sunt comentarii asa rautacioase...eu am un respect deosebit pentru acest om, cel putin in meseria de actor a excelat, partea de regie nu o cunosc prea bine, insa din partea mea are toata aprecierea...sper sa se faca bine...
    • +2 (2 voturi)    
      El şi Chuck Norris în rolurile sale (Luni, 26 aprilie 2010, 11:18)

      Elle_est [utilizator] i-a raspuns lui Catalin1

      Normal că a excelat...
  • +1 (3 voturi)    
    asa (Duminică, 25 aprilie 2010, 4:30)

    Dragos [anonim]

    Forza Sergiu! Sau ce sentiment ar trebui sa imi trezeasca stirea asta?