VIDEO Un actor din filmul Eu cand vreau sa fluier, fluier a fost retinut de politie pentru jaf

de Carla Dinu     HotNews.ro
Joi, 15 aprilie 2010, 9:03 Actualitate | Esenţial


Papan Chilibar, unul dintre actorii principali ai filmului "Eu cand vreau sa fluier, fluier", a ajuns din nou la Politie.

El a fost retinut joi dimineata, impreuna cu patru tineri care spargeau apartamente in Bucuresti.

Chiar inainte de succesul peliculei regizate de Florin Serban, Papan Chilibar comitea furturi alaturi de alte patru persoane, potrivit politiei.

El este retinut si urmeaza sa fie prezentat procurorilor, a declarat purtatorul de cuvant al Politiei Capitalei, Christian Ciocan. El a precizat ca patru persoane, cu varste cuprinse intre 16 si 23 de ani, au fost retinute in acest caz. Politistii se afla pe urmele unui al cincilea suspect, transmit televiziunile de stiri.

Prejudiciul se ridica la circa 80 de milioane de lei vechi.




Citeste mai multe despre   
















6217 vizualizari

  • +10 (12 voturi)    
    asta e realitatea din zilele noastre (Joi, 15 aprilie 2010, 9:10)

    Profesorul [anonim]

    Parca titlul acestui film reflecta fidel realitatea (a se citi haosul) din zilele noastre. Asa nu vom mai progresa noi niciodata. Inclin sa cred ca poporul acesta nu poate progresa decat sub dictatura. Pacat....
      #showComment#showComment#showComment#showComment#showComment
  • +4 (8 voturi)    
    el cand vrea... (Joi, 15 aprilie 2010, 9:11)

    eu cand vreau [anonim]

    o sa jaoce acum in filmul "eu cand vreau sa fur, fur". Tare pustiul, are viitor
      #showComment
  • +5 (7 voturi)    
    - (Joi, 15 aprilie 2010, 9:21)

    aurel [anonim]

    acum fluiera a paguba
  • +1 (11 voturi)    
    ciudat... (Joi, 15 aprilie 2010, 9:29)

    catalin [anonim]

    este ciudat si o lipsa de profesionalism acest titlu.. Se cunoaste ca multi dintre cei ce au jucat in film provin din mediul puscarieiilor pentru minori... asta nu da dreptul unui autor de articol sa dea greutate unei stiri lipsite de consistenta folosind aceasta alaturare. Poate ca Romania isi va asigura si ziaristi adevarati nu doar cei ce tabloidizeaza orice
  • +7 (11 voturi)    
    Pai (Joi, 15 aprilie 2010, 9:37)

    Pantera Roz [utilizator]

    omul cand vrea sa fure,fura,normal.Cu fluieratul mori de foame.Nu e logic?!
  • 0 (2 voturi)    
    eu cand vreau sa fur, fur (Joi, 15 aprilie 2010, 9:39)

    eu [anonim]

    punct
  • +6 (8 voturi)    
    FILM vs REAL (Joi, 15 aprilie 2010, 9:40)

    Ufo Man [anonim]

    Acuma o sa aiba timp si loc berechet sa fluiere. Numai sa vrea.......
  • +1 (1 vot)    
    O prostie... (Joi, 15 aprilie 2010, 11:52)

    Horia [anonim]

    Mare pacat, filmul asta i-a oferit o sansa de care si-a batut joc. Probabil nu este singurul care isi bate joc de sansa vietii lui, pe lumea asta. Sincer, imi pare rau pentru el.
  • +1 (1 vot)    
    dictatura vs. democratie (Joi, 15 aprilie 2010, 12:42)

    ciprian [anonim]

    ...si ce a rezolvat un regim dictatorial timp de decenii ha?! a indoctrinat la maxim, a distrus cultura, a distrus spiritul solidar, a distrus spiritul civic, a distrus sistemul educational, a pus bazele coruptiei in aceasta tara si voi credeti in dictatura?! Secretul sta in educatia unui popor, educatia in toate sensurile posibile, morala, culturala, civica, sociala, economica etc.....si dupa aia mai intrebati-va daca ne trebuie dictatura sau nu.....
    P.S. Educatia primara o ai in cei 7 ani de acasa pe care ti-o dau parintii, care la randul lor baza educationala au invatat-o tot de la parintii lor samd....
  • 0 (0 voturi)    
    abordarea cazului (Joi, 15 aprilie 2010, 14:37)

    Costin [anonim]

    Sa vedem daca cei retinuti vor fi supusi unui ”circ mediatic”, ca in cazul colegului lor Florin Costiniu. Astept presa sa se revolte impotriva tratamentului degradant la care vor fi supusi, in cazul in care vor fi transportati cu catuse, si a abuzului pe care il vor face judecatorii cand vor da mandat de arestare preventiva.
  • +1 (1 vot)    
    Eu cand vreau sa fluier....fur (Joi, 15 aprilie 2010, 15:25)

    taff [anonim]

    Asa se va numi urmatorul film
  • +1 (1 vot)    
    Oricine se poate (Joi, 15 aprilie 2010, 17:34)

    Bogdan [anonim]

    apara singur in instanta...dar prin asta nu devine avocat in sensul propriu al cuvantului;tipul respectiv a fost e un puscarias care a aparut in film contyra unui oniorariu modic, de fapt s-a jucat pe el..dar nu a devenit actor profesionist, tot infractor recidivist ramane si se comporta ca atare....
  • 0 (0 voturi)    
    manelizarea in cultura Romaniei (Vineri, 16 aprilie 2010, 20:56)

    liv [anonim]

    Ce actor, domnule, e un simplu figurant, un analfabet- rusine producatorului care ne-a facut tara de ras, angajand un infractor, ca se fie totul mai veridic, mai cool in timp ce actori licentiati stau pe tuse-
    Asa-ti trebuie Daniel Miulescu, mai vrei sa-i dai si un avocat, cata rusine ai adus Romaniei?