VIDEO Campania de vaccinare în România a trecut la faza "Hîtz": Dorian Popa s-a vaccinat

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 23 aprilie 2021, 11:17 Actualitate | Esenţial


Dorian Popa s-a vaccinat
Foto: Captura
Campania de vaccinare în România a trecut într-o nouă etapă de comunicare, după ce numărul locurilor disponibile pentru vaccinarea împotriva COVID-19 a depășit pentru prima dată numărul persoanelor înscrise pe listele de așteptare din platforma de programare. Comitetul de coordonare a vaccinării în România anunță că Dorian Popa s-a vaccinat.

"HÂTZ! Dorian Popa s-a vaccinat!", este mesajul postat vineri pe pagina oficială de Facebook a campaniei de vaccinare.

"Când am plecat în Africa am făcut 5 vaccinuri, când am plecat în Asia am făcut 4 vaccinuri și când am plecat în Madagascar am făcut alte 4 sau 5 vaccinuri. Să fim serioși, fraților!”, a transmis Dorian Popa.


Dorian Popa, căntăreț și vlogger, are peste 2 milioane de urmăritori pe Youtube.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















7208 vizualizari

  • +5 (11 voturi)    
    Si... (Vineri, 23 aprilie 2021, 11:39)

    modream [utilizator]

    ...cine e acest Dorian Popa, vreun mascarici? Asa arata...
  • +11 (15 voturi)    
    ///// (Vineri, 23 aprilie 2021, 11:49)

    GemstonePig [utilizator]

    Guvernul trebuie sa se adapteze, asta e populatia astia sunt influensării. Fra gluma ar merita ”rugati” si ceva actori din Las Fierbinti, poate Selly , Adi Minune sau alt manelist , un popa doi din aia de prin Moldova Ardeal de la penticostali reformati luterani etc. Dați-i un loc de biserica si ceva arginti lui Teodosie si face vaccinul live.
  • -5 (9 voturi)    
    stai,stai asa, (Vineri, 23 aprilie 2021, 12:35)

    nick1587873340950 [utilizator]

    adica ce vrei sa spui ? Ca daca o vedeta care tocmai s-a sinucis, este un exemplu pentru populatie ? Iar noi ar trebuii sa o urmam in actiuni ? sau ce ? Si da, prima intrebare e "misto", "...cine e acest Dorian Popa, vreun mascarici? Asa arata..."
  • -3 (9 voturi)    
    Ar tre (Vineri, 23 aprilie 2021, 12:35)

    polonyca [utilizator]

    Sa stiu cine e asta ??? Imi scapa ceva ?????
    • -3 (9 voturi)    
      pe principiu (Vineri, 23 aprilie 2021, 13:04)

      cinev@ [utilizator] i-a raspuns lui polonyca

      cine esti tu si ce conteza daca il stii sau nu?
      • +2 (4 voturi)    
        intrebarea este valida (Vineri, 23 aprilie 2021, 14:03)

        robert.b [utilizator] i-a raspuns lui cinev@

        incepem sa ne enervam! nu a intrebat inca nimeni daca asta e cel care a pus primul piciorul stang pe luna, sau a atins cu capul fundul marianelor (e vorba de groapa), ori daca a descoperit tratamentul impotriva cancerului. frumos era sa presupuna redactorul ca mai sunt si prosti care nu au habar cine naiba e baiatul asta. foarte bine daca o fi fotbalist, manelist, sculptor in sapun sau "influencerist", dar... ma macina curiozitatea. Who the F**k is Dorian!?
        • 0 (0 voturi)    
          Este deștept. (Vineri, 23 aprilie 2021, 18:54)

          asavreau [utilizator] i-a raspuns lui robert.b

          Că sa vaccinat.