​VIDEO Femeie bătută crunt în plină stradă de sotul ei. Bărbatul a fost reținut, ea a ajuns la spital

de D.D.     HotNews.ro
Marţi, 16 martie 2021, 9:40 Actualitate | Esenţial


Femeie batuta
Foto: Bistriteanul.ro
​​O femeie din Bistrița Năsăud a fost bătută, luni, în plină stradă de soțul ei cu care era în divorț. Ea tocmai ieșise din sediul Poliției unde fusese să semneze niște acte, iar când a vrut să se urce într-un taxi a fost trasă de soț care a început să o lovească cu pumnii și picioarele.Câțiva trecători au intervenit. Femeia a ajuns la spital, iar agresorul la Poliție.

Incidentul a fost surprins de camerele de supraveghere din zonă.




”Polițiștii Secției 6 Poliție Rurală Năsăud au dispus reținerea pentru 24 de ore a unui bărbat de 32 de ani, din Bichigiu, cercetat pentru violență în familie. Totodată, pentru protejarea victimei, a fost emis un ordin de protecție provizoriu. În apropierea unui magazin din localitatea Telciu, o tânără de 20 de ani, din Bichigiu a fost agresată de soțul ei, un bărbat de 32 de ani, din aceeași localitate. În urma leziunilor, femeia a fost transportată la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale. Agresorul a fost reținut pentru 24 de ore, iar mâine (marți-n.r.) va fi prezentat instanței cu propunere de arestare preventivă pentru 30 de zile” a declarat, pentru Bistrițeanul.ro, purtătorul de cuvânt al IPJ BN, Crina Sîrb.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















10660 vizualizari

  • -7 (13 voturi)    
    mde (Marţi, 16 martie 2021, 10:00)

    srpc [utilizator]

    asa-i cand te excita "baietii rai" si te cuplezi cu ei
    • 0 (4 voturi)    
      hai sa nu ne (Marţi, 16 martie 2021, 11:40)

      young_e [utilizator] i-a raspuns lui srpc

      antepronuntam, cine e mai rau. Bistrita e cunoscut nu neaoarat ca "leaganul civilizatiei" (cum zice un confrate mai jos) ci pentru alte chestii. Stie Ioan Oltean si pupila sa
    • +2 (2 voturi)    
      Da' organul... (Miercuri, 17 martie 2021, 14:09)

      Soarele [utilizator] i-a raspuns lui srpc

      ... ce făcea organul în vremea asta? Că înțeleg că se întâmplă în fața Poliției. Probabil că au așteptat să îl potolească trecătorii pe agresor, să nu cumva să le șifoneze uniformele.
  • +12 (16 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Marţi, 16 martie 2021, 10:06)

    [anonim]

  • -2 (10 voturi)    
    romania 2021... scuze 20-21... (Marţi, 16 martie 2021, 10:25)

    liviu_ [utilizator]

    asta e mentalitaeta si garantez ca macar 30% populatie e de acord cu ce a facut ala... si vreo 50% considera ca nu trebuie pedepsit penal!
  • +2 (10 voturi)    
    Deci nu in Vaslui! (Marţi, 16 martie 2021, 10:30)

    Beer-gummy-bear [utilizator]

    Se intampla in "leaganul civilizatiei" pe care il auto-proclama ardelenii!
    Pai ce se intampla fratilor? Nu va bateati cu pumnul in piept ca voi sunteti cei mai rasariti din tara asta?
    Si observ ca nu prea se mai aud chestii din astea dinspre Vaslui si Olt, in schimb Bistrita, injunghieri la Cluj, copii batuti la Maramures... toate au inceput sa creasca in frecventa acolo!
  • -7 (13 voturi)    
    Rabufniri specifice perioadei (Marţi, 16 martie 2021, 11:04)

    Victtor [utilizator]

    Au stat mult impreuna, au acumulat tensiuni si au prins momentul pentru a rabufni.
    • +4 (6 voturi)    
      wow (Marţi, 16 martie 2021, 11:54)

      Captain Obvious [utilizator] i-a raspuns lui Victtor

      nu exista explicatii
  • +6 (10 voturi)    
    speram (Marţi, 16 martie 2021, 11:09)

    Captain Obvious [utilizator]

    sa primeasca acelasi tratament si el in puscarie
  • +2 (10 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Marţi, 16 martie 2021, 12:36)

    [anonim]