O priză a luat foc la Centrul de vaccinare de la Spitalul CFR Brașov

de Redactia     HotNews.ro
Marţi, 29 decembrie 2020, 16:03 Actualitate | Esenţial


Numarul 112
Foto: EENA
O priză a luat foc, marți, la Centrul de vaccinare amenajat la Spitalul CFR Brașov.

"Am fost solicitați să intervenim la un început de incendiu la Centrul de vaccinare care se amenajează la Spitalul CFR”, a anunțat ISU Brașov, citat de Mediafax.

Conform sursei citate, o priză a luat foc, iar personalul a intervenit cu un stingător. Când au ajuns la fața locului, pompierii "s-au asigurat că totul este în regulă și că nu sunt probleme”.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1316 vizualizari

  • 0 (4 voturi)    
    O veste cutremurătoare (Marţi, 29 decembrie 2020, 16:19)

    Shaolin [utilizator]

    Ce-am făcut noi românii să merităm asta?!
    • 0 (0 voturi)    
      Am votat prost 30 de ani (Miercuri, 30 decembrie 2020, 15:55)

      1anonim [utilizator] i-a raspuns lui Shaolin

      Atat. Iar priza , daca ar fi avut protectia corespunzatoare nu ar fi ajuns sa ia foc.
  • 0 (6 voturi)    
    "s-au asigurat că nu sunt probleme" e clar! (Marţi, 29 decembrie 2020, 16:19)

    Gryphus [utilizator]

    deci nu sunt porobleme in fara faptului ca reteaua e SUB dimensionata si ia foc in rest totul e ok au zis buegtarii speciali
    • +1 (1 vot)    
      Si cum ai dedus mare geniu (Miercuri, 30 decembrie 2020, 10:34)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Gryphus

      ca reteaua e subdimensionata (in limbajul tau SUB dimensionata)? Prin audit energetic transcendent la distanta?
  • +1 (3 voturi)    
    doar in roMANIA... (Marţi, 29 decembrie 2020, 16:24)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    doar in roMANIA... astea sunt institutiile TOP NOTCH in roMANIA.
  • +2 (4 voturi)    
    " Merge " si asa in RO (Marţi, 29 decembrie 2020, 16:33)

    Plagarus [utilizator]

    Mantuiala sport national.
  • -2 (4 voturi)    
    Centru vaccinare (Marţi, 29 decembrie 2020, 17:42)

    panda_rosu [utilizator]

    Tocmai cand se pregateau sa administreze cele 50 de doze pe ziua de azi... viteza este prea ametitoare
  • +1 (5 voturi)    
    Un vinovat este. (Marţi, 29 decembrie 2020, 18:18)

    asavreau [utilizator]

    Cel care a montat priza să fie dat afară.
    • +1 (3 voturi)    
      ce repede (Miercuri, 30 decembrie 2020, 6:43)

      Watcherss [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      ai gasit tu vinovatul ...
    • +2 (2 voturi)    
      Si cel care a vandut-o (Miercuri, 30 decembrie 2020, 10:35)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      si cel care a importat-o si cel care a fabricat-o....Turcu plateste