Iași: Un pacient cu Covid-19 s-a sinucis aruncându-se de la etajul 6 al Spitalului de Neurochirurgie

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 20 septembrie 2020, 14:04 Actualitate | Esenţial


Indicator spital
Foto: pixabay.com
Un pacient aflat internat la etajul sase al Spitalului de Neurochirurgie "Nicolae Oblu" din Iași s-a sinucis sâmbătă, aruncandu-se în gol de la geamul salonului unde era internat.

Surse oficiale din cadrul unităţii medicale au declarat pentru Ziarul de Iași că pacientul confirmat cu infecția cu SARS COV 2 era internat în salonul suport COVID de ATI.

Acesta nu era intubat, ci doar avea nevoie de suport de oxigen.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5109 vizualizari

  • -13 (27 voturi)    
    Ne punem o intrebare tulburatoare... (Duminică, 20 septembrie 2020, 14:14)

    Sparafucile [utilizator]

    Ce avea Putin cu el?
    • +6 (16 voturi)    
      Ne punem o intrebare tulburatoare... (Duminică, 20 septembrie 2020, 15:11)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Sparafucile

      Ce le spui copiiilor cnad te intreaba cu te ocupi si nu ai tupeu sa le spui ca esti un postac de mana a tzashpea ? Esti mandru de asta ? Ii vei idnemna si pe ei sa-ti calce pe urme ?
      • 0 (4 voturi)    
        Uite ce le spun copiilor... (Duminică, 20 septembrie 2020, 18:40)

        Sparafucile [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        Le spun că ii compatimesc pe ăia care zic că le pasa de Romania dar:

        1. Nu sunt in stare să scrie doua rinduri fara greseli.
        2. Nu sunt in stare sa sesizeze o gluma.
        3. Nu sunt in stare ei insisi sa faca o gluma fiindca sunt prea
        CONSTIPATI.
      • -2 (4 voturi)    
        Uite ce le spun copiilor (Duminică, 20 septembrie 2020, 22:16)

        Sparafucile [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        Sa puna mina si sa invete sa scrie corect romaneste. Si abia apoi sa declare - dac-or avea nevoie - ca le pasa de Romania.

        Pai bine Nea Caisă, ce inseamna COPIIILOR? Cu 3 de i? Nu cumva trebuia cu 4 de i?
  • -3 (17 voturi)    
    COVIDul i-a afectat în mod clar judecata (Duminică, 20 septembrie 2020, 14:23)

    Nyk1 [utilizator]

    Infectându-i neuronii.
  • -5 (29 voturi)    
    inca unu care a murit de COVID? (Duminică, 20 septembrie 2020, 14:24)

    Kivek [utilizator]

    sigur va spune Arafat ca si asta a murit de covid ca doar avea covid cand a lovit asfaltu
    • 0 (2 voturi)    
      Chiar e pe bune (Duminică, 20 septembrie 2020, 20:21)

      adi_69 [utilizator] i-a raspuns lui Kivek

      Conform protocolului, orice este pozitiv la momentul decesului este decarat decedat din cause Covid. Deci in statistici a murit de Covid.
  • -4 (16 voturi)    
    propagandistii covid? ce parere aveti? (Duminică, 20 septembrie 2020, 14:53)

    Francisc 1 [utilizator]

    care o fi cauza ?
    • +2 (14 voturi)    
      Pai e clar (Duminică, 20 septembrie 2020, 15:12)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Francisc 1

      L-a iradiat Gates cu masca 5G ... asta daca mai e la moda teoria cu sarma din masca. Nici nu va mai pot urmari aberatiile conspirationiste asa ca te las pe tine sa ma educi. Sau acum am trecut la faptul ca s-a descoperit ca stalpii cu semafoare sunt turnuri ascunse 5G? Poate chiar semafoarele emit...
      • -2 (4 voturi)    
        ai fost la baut aseara? (Duminică, 20 septembrie 2020, 17:30)

        Francisc 1 [utilizator] i-a raspuns lui imi_pasa_de_romania

        ce-i dai cu lectia cu 5g? te ia cineva in serios?