Echipa HotNews.ro vă dorește un Paște liniștit!

de Redacția     HotNews.ro
Duminică, 19 aprilie 2020, 0:33 Actualitate | Esenţial










Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1870 vizualizari

  • +16 (20 voturi)    
    Hristos a Inviat (Duminică, 19 aprilie 2020, 0:42)

    louienl [utilizator]

    Cu Adevarat a Inviat!
    • -10 (26 voturi)    
      "Paște liniștit" nu e urare de Pastele Ortodox! (Duminică, 19 aprilie 2020, 1:23)

      simplex1 [utilizator] i-a raspuns lui louienl

      Mulțumim HN pentru urare dar nu astea sunt cuvintele care se spun imediat după miezul nopții la trecerea în ziua de Paste.

      Citat:
      "Echipa HotNews.ro vă dorește un Paște liniștit!
      de Redacția HotNews.ro
      Duminică, 19 aprilie 2020, 0:33"
      • +5 (11 voturi)    
        .... prietene ...... (Duminică, 19 aprilie 2020, 15:14)

        cbogdan [utilizator] i-a raspuns lui simplex1

        La progresisti-secularisti-atei-pagani Pastele este prilej de distractie si imbuibare, nu are legatura cu Hristos.
    • +7 (7 voturi)    
      Adevarat a Inviat! (Duminică, 19 aprilie 2020, 15:13)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui louienl

      Paste cu Har!
  • -14 (26 voturi)    
    "Paste linistit"? (Duminică, 19 aprilie 2020, 0:45)

    cucuveauamov [utilizator]

    multumum de urare, HN, dar cum adica "linistit"? mai linistit decat arestati la domiciuliu? poate doar si vaccinati ...
  • +11 (27 voturi)    
    Hristos a înviat! (Duminică, 19 aprilie 2020, 1:13)

    Mazeta [utilizator]

    Rog sa nu îmi fie cenzurat comentariul, chiar dacă nu am dovezi.
  • +5 (9 voturi)    
    Mulțumim! (Duminică, 19 aprilie 2020, 9:37)

    Olivian Breda [utilizator]

    Sărbători cu bine!
  • -4 (12 voturi)    
    Sarbatori fericite (Duminică, 19 aprilie 2020, 10:04)

    vlad.pe [utilizator]

    Sarbatori fericite, nu uitati ca anul viitor Pastele ca fi in plina Criza Economica


  • +5 (5 voturi)    
    in speranta ca ne vom depasi (Duminică, 19 aprilie 2020, 20:21)

    ..13 [utilizator]

    Paste fericit cu lumina in suflet si in gand!
  • +2 (4 voturi)    
    Mersi. Adevarat a inviat. (Duminică, 19 aprilie 2020, 20:24)

    Lok [utilizator]

    Si la cat mai multa presa.
  • +2 (6 voturi)    
    Paste cu bine sa aveti! (Duminică, 19 aprilie 2020, 23:23)

    AlexRicochet [utilizator]

    Dragii nostri prieteni, multumiri pentru tot ce faceti.