VIDEO Irina Tănase, ironii pentru fanii de pe Instagram despre relația ei cu Liviu Dragnea: Mami, Liviu este mai mare decât tata?

de Redactia     HotNews.ro
Joi, 5 martie 2020, 15:59 Actualitate | Esenţial


Liviu Dragnea si Irina Tanase
Foto: Hotnews
Irina Tănase, iubita lui Liviu Dragnea, încarcerat din mai 2019 la Penitenciarul Rahova, a postat pe contul ei de Instragram un instastory în care, într-un dialog cu mama ei, răspunde ironic unor întrebări legate de relaţia cu fostul lider al PSD.



"Mami, ai fost șocată când ai aflat de relația mea cu Liviu Dragnea?”, își întreabă Irina Tănase mama la începutul discuției. Femeia răspunde pe un ton ironic: "Oh, daaa.... Am rămas șocată până în ziua de azi!”.

Urmează alte întrebări și răspunsuri la fel de ironice:
  • "Mami, Liviu este mai mare decât tata?”
  • "Cu cel puțin 30 de ani. Cred că nici nu exista când te-a conceput.”
  • "Voi ați luat la cunoștință de relația noastră în 2019?”
  • "Ieri”.
La final, Irina Tănase are un mesaj pentru fanii preocupați de relația ei cu Liviu Dragnea: "Dacă mai aveți întrebări, mama e deschisă să vă răspundă”.

Liviu Dragnea este încarcerat la Penitenciarul Rahova din mai 2019, după ce a fost condamnat definitiv la 3 ani și jumătate de închisoare în dosarul angajărilor fictive de la protecția Copilului Teleorman. În octombrie 2019, când Dragnea a împlinit 57 de ani, Irina Tănase (27 de ani) a postat pe Instagram, de ziua acestuia, un sonet de dragoste scris de Elizabeth Barrett Browning, o poetă britanică din epoca victoriană.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















18891 vizualizari

  • +28 (30 voturi)    
    break news (Joi, 5 martie 2020, 16:22)

    sitizan [utilizator]

    oooo, ce bine ca sunteti asa pe faza si tineti tara la curent cu evenimentele !..
    bravo !...o sa bagati click-ul in faliment, mama lor ...
    • +13 (15 voturi)    
      Inseamna ca daddy mai este inca in bani. Probabil (Joi, 5 martie 2020, 17:51)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui sitizan

      ca Irinuca stie cat a ascuns harciogul Dragnea in vagaunile lui din Brazilia. Abia asteapta sa iasa bosorogul si sa pape si ea din banii furatii de la romanii cei prosti si rabdatori. O intrebare, la care jurnalistii de doi bani nu sunt in stare sa raspunda: din ce traieste tiitoarea lui Dragnea ???? Taica Dragnea nu-i prea generos cu iubitele lui, le plateste numai din sinecuri de la statul roman. Oare Irinuca de unde o suge bani bugetari in acest moment ??? Chiar nu-i nimeni in stare sa lamureasca misterul ??? Pe ce stat de plata apare in administratia statului roman?
    • +13 (15 voturi)    
      Mami, știi că Liviu ma înșeală cu băieți? (Joi, 5 martie 2020, 21:29)

      mr_mojo [utilizator] i-a raspuns lui sitizan

      Mami, știi ca Liviu e mecanic auto?
      Mami, știi că Liviu e corupt?
      Mami, știi că Liviu e bolnav de putere?
      Mami, știi ca nepoții tăi o să aibă carii?

      Poate ar trebui să înceapă cu astea; pe urmă mai trimitem.
  • +22 (24 voturi)    
    si aceasta stire ne ajuta pe noi.. (Joi, 5 martie 2020, 16:23)

    rochiri [utilizator]

    cum?
  • +24 (26 voturi)    
    PENIBIL! (Joi, 5 martie 2020, 16:37)

    minos [utilizator]

    si grotesc in acelasi timp
  • +14 (20 voturi)    
    Romanica.. (Joi, 5 martie 2020, 16:45)

    arpi [utilizator]

    Familia traditionala BOR..
  • +19 (21 voturi)    
    Bomba zilei! (Joi, 5 martie 2020, 17:06)

    Amariei [utilizator]

    Mare dezvaluire fratilor, muream prost si nu stiam ce mai zice ibovnica lu' Liviu...Lasati instagramul si ocupati va de ceva serios. Danke!
  • +10 (14 voturi)    
    Nicio surpriza, (Joi, 5 martie 2020, 17:21)

    2016 [utilizator]

    cine se aseamana, se aduna! Neuronul Irinei cu cel ametit al mamei ei, se inteleg de minune!
  • +4 (6 voturi)    
    Prostia nu stagneaza niciodata... (Joi, 5 martie 2020, 17:43)

    John M. [utilizator]

    Ea evolueaza: prost, absurd, suprarealist si grotesc. Astea-s stadiile...
  • +8 (10 voturi)    
    Sunt mici fă Irina. (Joi, 5 martie 2020, 17:47)

    asavreau [utilizator]

    Nici tatu,nici Liviu nu au minte.Tu nici cât ei.Te mai și fălești cu asta.
  • +13 (15 voturi)    
    mihpor@gmail.com (Joi, 5 martie 2020, 18:13)

    Veorel [utilizator]

    Si cand te gandesti ca parasuta asta tupeista il conducea pe ala de conducea Romania.
    • +5 (7 voturi)    
      Ei, acum alte banane (Joi, 5 martie 2020, 22:31)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Veorel

      O conduc pe ea
  • +4 (8 voturi)    
    ...ce traba am eu cu asta ??? dar,,, (Joi, 5 martie 2020, 20:18)

    richter [utilizator]

    ea, nu-i prea tanara... el, nu-i prea batran.. diferenta dintre ei este ansa mare; dar daca ei se inteleg, e treaba lor...chestiunea e ca cineva a divortat.
    Si mai e o problema: cum nu pot si eu sa am una tinerica, frumusica 18+ si banii lui? asta ma doare.. Totusi, lasati sefii de stat si alti cu functii mari de conducere sa aibe amante/neveste tinere, sa fie fericiti, sa nu faca razboaie sau sa ia decizii nefaste din/de nefericire-
  • +3 (5 voturi)    
    -"Mami, (Vineri, 6 martie 2020, 8:02)

    John M. [utilizator]

    Liviu e mai mare ca tati?"
    -"De unde sa stiu, maica...Dupa ce iese lasa-l la mine o noapte ca sa vad..."
  • +2 (4 voturi)    
    Hai fratilor (Vineri, 6 martie 2020, 8:38)

    Cetatean002 [utilizator]

    Deja stia o tara intreaga ca e o parasuta proasta, iar o reclama negativa e tot o reclama, asa ca lasati-l pe prost in inchisoare ca miseii trag de timp pana se intoarce
  • +5 (7 voturi)    
    Atat se poate. (Vineri, 6 martie 2020, 10:17)

    clint [utilizator]

    Nimic mai grotesc pe lumea asta decat un retard care incearca sa para spiritual.
  • +1 (3 voturi)    
    erata (Vineri, 6 martie 2020, 12:03)

    anion [utilizator]

    a se citi in loc de; "Mami, Liviu este mai mare decât tata?”,"Mami, Liviu o are mai mare decât tata?”
    Raspuns; Da, cu 3 cm.
  • 0 (2 voturi)    
    HN, ati vrut sa mai rasuciti cutitul in rana ! (Vineri, 6 martie 2020, 13:37)

    Susufler0 [utilizator]

    Ati publicat un articol despre doua tute care fara sa isi dea seama il fac de rahat pe Dinti de Grebla, amintindu-i ca a iesit din politica fix ca prostu' si tot astfel a mers direct la bulau ca sa mai imbatraneasca acolo vreo doi ani !

    PS. Razbunarea lui pt proasta de Irinuca ar fi ca la iesire sa procedeze precum Don Silvio, s-o lase pe toanta si sa-si ia una mai tanara ! :))))
  • +1 (3 voturi)    
    m psd (Vineri, 6 martie 2020, 13:39)

    Ionescu Raymond [utilizator]

    rapandula asta ajusese sa conduca psd .............