Prima reacție a Gabrielei Firea în cazul arestării lui Pintea: Oricine își poate pune întrebarea dacă nu se plătesc anumite polițe

de DG     HotNews.ro
Duminică, 1 martie 2020, 13:38 Actualitate | Esenţial


Gabriela Firea
Foto: Twitter
Primarul Capitalei, Gabriela Firea, a spus, duminică, referitor la acuzațiile de luare de mită aduse fostului ministru al Sănătății Sorina Pintea, că nu știe „în ce bază s-a făcut această arestare și oricine își poate pune întrebarea dacă nu se plătesc anumite polițe”.

”Am fost și eu surprinsă când am văzut știrile. Trebuie să așteptăm să se pronunțe instanța. La nivel uman îmi pare rău de oricine se află într-o astfel de situație, fie că este coleg cu mine sau nu”, a spus, duminică, Gabriela Firea, la Antena 3, potrivit Mediafax.

Edilul a adăugat că ancheta va stabili ce se va întâmpla în acest caz, mai departe, ea subliniind că o parte dinte politicieni „au încercat să câștige capital electoral din această situație”.

”Nu neaparat mă sperie această arestare, dar oricine își poate pune o întrebare, nu știm în ce bază s-a făcut această arestare. Oricine își poate pune întrebarea dacă nu se plătesc anumite polițe”, a adăugat primarul general.

Tribunalul Bucureşti a decis, sâmbătă, arestarea preventivă pentru 30 de zile a fostului ministru al Sănătăţii, Sorina Pintea, în prezent manager al Spitalului din Baia Mare. Decizia nu este definitivă, dar este executorie. Ea este acuzată că a luat mită sumele de 10.000 de euro şi 120.000 lei, bani ce reprezintă un procent de 7% din valoarea unui contract.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















16299 vizualizari

  • +86 (90 voturi)    
    Arestarea Gabrielei Firea este OXIGEN (Duminică, 1 martie 2020, 13:43)

    un domn [utilizator]

    Pentru Bucuresti !
    • +32 (38 voturi)    
      Curios!!! (Duminică, 1 martie 2020, 14:12)

      , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Vorbim de polite!
      Pai... cine a eliberat acea polita?
      De ce?
      Cine a inventat-o si cine o folosteste?
      pizideaua!
      Si atunci cine trebuie sa plateasca?
      pizideaua.
      Tot partidul ala de hoti, absolut TOTI, si nu numai eiu, TREBUIE sa intre la bulau.
      Ei sunt majoritari, deci ei TREBUIE sa plateasca!
      MULT si pentru MULTA VREME!
      Iar cei care se indoiesc de asta, au aceeasi optiune. Cei ca duamna firea, au loc la bulau sio drum liber catre el!
      • +29 (31 voturi)    
        Congresul P$D aka PCR (Duminică, 1 martie 2020, 14:30)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui , AlwaysToTheRight, NeveRed!

        Se poate Tine la Rahova fara Probleme !
      • -17 (23 voturi)    
        Ai mancat ceva stricat ? (Duminică, 1 martie 2020, 14:39)

        Incomod3 [utilizator] i-a raspuns lui , AlwaysToTheRight, NeveRed!

        ca asa pare...
        • +13 (17 voturi)    
          Nu, Doamne fereste (Duminică, 1 martie 2020, 16:54)

          , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui Incomod3

          doar imi pute urat a... tine si cei ca tine!
          • -3 (3 voturi)    
            Nasol (Luni, 2 martie 2020, 9:27)

            Incomod3 [utilizator] i-a raspuns lui , AlwaysToTheRight, NeveRed!

            obisnuieste-te, ca la cat de idioti sunt astia de acum, la toamna revine PSD-ul la putere si nu mai pleaca vreo 20 de ani :).... de fapt cred ca si peste 50 de ani vor mai fi pomeniti orban si catzu-matzu... :)... din vremea lui Ficus-Voda... :)
      • -11 (15 voturi)    
        Si daca (Duminică, 1 martie 2020, 16:09)

        Unforgiven [utilizator] i-a raspuns lui , AlwaysToTheRight, NeveRed!

        Cei care organizeaza aceste dosare nu sunteti chiar voi, dusmanii lor?

        Ca sa vedem... multe au fost inscenari care li s-au facut si altora, interesul fiind de a-i da jos pe cei de care nu ne place.
        • +4 (6 voturi)    
          Keep dreaming! (Duminică, 1 martie 2020, 21:01)

          , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui Unforgiven

          Sau continua sa te minti frumos, lumea ta tot a rahat va mirosi!
        • +3 (3 voturi)    
          cuvantul (Luni, 2 martie 2020, 11:16)

          nahir [utilizator] i-a raspuns lui Unforgiven

          "flagrant" iti spune ceva?
        • 0 (0 voturi)    
          da-mi exemplu (Luni, 2 martie 2020, 13:06)

          varavara [utilizator] i-a raspuns lui Unforgiven

          de un politician corupt care a fost arestat si condamnat si a recunoscut ca a furat.
          Toti au fost acuzati "politic" dar ei saracii in viata lor nu au furat un leu. Bineinteles ca toti au nenumarete proprietati, multi bani in cont, bijuterii si masini scumpe, toare realizate din salariile lor de bugetari.
    • +21 (25 voturi)    
      Crystall Nacht Vine Mai Devreme ? (Duminică, 1 martie 2020, 14:27)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Asa va fi cu Gabitza Voluntareasa ?

      Doamne Ajuta !

      https://www.g4media.ro/gabriel-zetea-seful-psd-maramures-vrea-sa-ceara-suspendarea-sorinei-pintea-din-partid-si-va-propune-demiterea-de-la-conducerea-spitalului-judetean-baia-mare.html
      • +14 (16 voturi)    
        Cam asa ceva... (Duminică, 1 martie 2020, 16:36)

        Prostu' satului [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        Nu ca i-ar pasa de soarta Sorinei Pintea, dar d-na Firea simte asa, ceva, ca un fior rece pe sira spinarii...
        La cate (nu) a facut in Bucuresti in aproape patru ani, sunt zeci si sute de lucrushoare de care DNA se poate agata...
    • -9 (17 voturi)    
      Lasă că după ce câștigă,.. (Duminică, 1 martie 2020, 15:24)

      constatator [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      al doilea mandat plătiți pt OXIGEN!
      Vă bagă taxa! hehe...,
    • -11 (13 voturi)    
      Dar (Duminică, 1 martie 2020, 16:09)

      Unforgiven [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Despre arestarea imposturii securiste de dreapta, ce parere ai?
      • +1 (1 vot)    
        Intai Realizam Extinctia Ciumei Rosii (Luni, 2 martie 2020, 12:21)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui Unforgiven

        Apoi Trecem la Ciuma Galbena

        in ordine si cu Tenacitate
  • +80 (82 voturi)    
    bai vako (Duminică, 1 martie 2020, 13:43)

    DiDiRo [utilizator]

    arestarea s-a facut in baza unei hotarari judecatoresti. Dupa cum vorbesti si te comporti in ultima vreme se vede treaba ca te astepti si tu la asa ceva. La multi ani la jilava toanto!
    • +19 (21 voturi)    
      zice (Duminică, 1 martie 2020, 16:59)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui DiDiRo

      fierea din puțul gândirii că la nivel uman îi pare rău de necazul lui pintea. De aici se înțelege că-i pare rău că a fost prinsă, nu că a cerut mită. Deh, ideologie de psd.
  • +68 (70 voturi)    
    duama, (Duminică, 1 martie 2020, 13:46)

    loveparade [utilizator]

    se plateau polite, dar au fost prinsi.
    ghinon...
  • +64 (66 voturi)    
    Da (Duminică, 1 martie 2020, 13:51)

    Luk [utilizator]

    Asta a fost o polita de 120.000 lei, in decembrie a incasat una de 10.000 euro.
    Sper s-o incasezi si tu impreuna cu toti ai tai.
  • +43 (45 voturi)    
    da, au fost niște polițe (Duminică, 1 martie 2020, 13:56)

    nick24 [utilizator]

    ultima era de 120000 lei
    La primărie mai sunt de incasat polițe?
    eventual pt diesel €6 false?
  • +45 (47 voturi)    
    Ce situatie (Duminică, 1 martie 2020, 14:00)

    Biggus Dickus [utilizator]

    "La nivel uman îmi pare rău de oricine se alfă într-o astfel de situație, fie că este coleg cu mine sau nu"

    O astfel de situatie este NORMALITATE cand iei mita. De ce iti pare rau de ea? Hai, nu fii rea!
    • +21 (23 voturi)    
      astia vorbesc doar la nivel uman (Duminică, 1 martie 2020, 15:09)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Biggus Dickus

      familiei lui Ursu i-au zis, de pilda, ca le pare rau dar fapta se prescrie.
      • 0 (0 voturi)    
        La nivel (Luni, 2 martie 2020, 9:05)

        Biggus Dickus [utilizator] i-a raspuns lui ruskimushki

        Inuman, ai vrut sa spui...
        • 0 (0 voturi)    
          Nu,ca ucigasii lui au fost umani (Luni, 2 martie 2020, 11:54)

          ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Biggus Dickus

          nu i-au trimis si familia dupa el.
          Au facut o selectie dupa criteriile umaniste care le sunt proprii.
          Si-au asteptat linistiti sa se prescrie.
  • +39 (41 voturi)    
    Draga noastră Firuța Șmenarovna, (Duminică, 1 martie 2020, 14:02)

    Rescator [utilizator]

    Te rugăm să nu-ți mai pui întrebări existențiale.Nu
    este treaba ta să te amesteci în justiție.
    În fond ,toți din coteria penală PSD/PCR,alintată de
    poporeni ca CIUMA ROȘIE,sunteți hoți congenitali.
    ADN-ul vostru a suferit mutații grave ce vă recomandă pentru Rahova sau Jilava,la izolare totală.
    Se constată că în ultimii 30 de ani toți,dar absolut
    toți hoțomanii se d-au loviți politic.Rog să prezentați
    o singură excepție!
  • +33 (35 voturi)    
    mda.. (Duminică, 1 martie 2020, 14:03)

    Kvothe [utilizator]

    o compătimește, adică a dat neșansa peste biata femeie, e victimă nu-i așa madam Firea ?
  • +33 (37 voturi)    
    Doar o persoana corupta sau usor coruptibila (Duminică, 1 martie 2020, 14:10)

    Susufler0 [utilizator]

    (pe deasupra si cu un IQ mititel) isi poate pune o asemenea intrebare !

    PS. Au inceput sa o treaca fiorii pe primareasa si asta nu pt ca s-ar fi gripat ea ca fiinta vie ci de teama ca s-a gripat sistemul de spagi din interiorul Primariei si din interiorul Societatilor Comerciale nou infintate si care au legatura directa cu d-na Gabi !

    PPS. Sa asteptam plini de incredere !
    • +19 (21 voturi)    
      400 milioane euro risipite in 22 Sifoane (Duminică, 1 martie 2020, 14:33)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Sirmate Este O Performanta de GuinessBook

      Cine ar fi bine sa Omologheze “Recordul” ?

      Curtea de Conturi sau DNA ? Impreuna ?

      Doamne Ajuta !

      #FireaKatusheRoz
      • +9 (13 voturi)    
        @un domn: (Duminică, 1 martie 2020, 16:03)

        Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        Curtea de Conturi e cam "rosie" in gat si nu m-as baza pe ea cu epidemia asta de gripa ! In schimb constat ca DNA e iarasi neagra in cerul gurii, astfel ca mizez tot potul de incredere neconditionat pe baietii si fetele de aici, cu atat mai mult cu cat au un sef nou care va vrea sa se afirme ! Deci... ! :))
        • +7 (7 voturi)    
          Aferim ! (Duminică, 1 martie 2020, 17:16)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

          Evet CoronaFIRus DUamna Gabi la Targsor !

          Inclusiv PreaFericitulDaniel se Roagă pentru Brățările Ei !
  • +39 (41 voturi)    
    Incredibil, ce lume rea (Duminică, 1 martie 2020, 14:11)

    fat.cat [utilizator]

    Nu stiu cum se face, dar numai spagarilor li se platesc polite. A dracului coincidenta. Doamna Firea, minte ascutita, ca de obicei, a pus degetul pe rana. Sau simte si ea adierea politei in ceafa?
  • +34 (36 voturi)    
    Firea, (Duminică, 1 martie 2020, 14:19)

    Ozmo [utilizator]

    Polita ta cand vine?
  • +37 (39 voturi)    
    tzoapa de Voluntari (Duminică, 1 martie 2020, 14:26)

    John_Re [utilizator]

    vorbeste ca si cum spaga ar fi ceva normal.
  • +27 (29 voturi)    
    Urgent (Duminică, 1 martie 2020, 14:29)

    Akylas [utilizator]

    Polite, nepolite, speram ca urmatoarea vei tu, Gabrielo, si restul echipei de infractori si circari din PCR, pardon PSD, ramasi neprinsi !!! Succes si spor la treaba pentru DNA, o sa aiba multa treaba, mai ales dupa alegeri, cand vor pica imunitatile multora dintre viitorii clienti...
  • +20 (22 voturi)    
    deci asa (Duminică, 1 martie 2020, 14:30)

    razeshu [utilizator]

    dar de pacientii aia vaduviti de servicii si medicamente pentru ca banii s-au dus pe spaga nu te doare inima ? jelesti ca o caracatita cand vezi ca i se reteaza unul din brate. sper sa meditezi la toate acestea candva, cat mai curand posibil. La Targusor.
  • +18 (20 voturi)    
    Firea vorbește cu teamă. (Duminică, 1 martie 2020, 14:44)

    asavreau [utilizator]

    Se simte vinovată și ar vrea să știe de unde va veni lovitura.Firea,conform tradiției,te va pocni unul de-al tău.Dă în tine ca să scape el.Plus,vine o perioadă când în PSD va fi care pe care.Se reduc drastic locurile la ciolan și se sfâșie carte să rămână,care să plece.Care pleacă de bună voie,pleacă cu urale.Care rămâne va fi sfâșiat.
  • +16 (18 voturi)    
    oricine (Duminică, 1 martie 2020, 14:56)

    zicsieu [utilizator]

    isi poate pune intrebarea cum de astia fac ce trebuie? e foarte dubios cum oamenii isi pot face treaba. nu e la locul ei toata chestiunea.
  • +17 (19 voturi)    
    DNA desteptarea, tot PSD procedeaza la fel!!! (Duminică, 1 martie 2020, 14:56)

    Cactus Jack [utilizator]

    ....Gabita are experienta in domeniu, ajunge sa amintesc Otocar, spatii verzi etc. Din spaga 50% ajung la partid, 50% in buzunarul propriu. DNA cand urmeaza Gabita pe Sorinuta, nu e cu nimic mai prejoasa, la .venituri suplimentare o bate cu usurinta.
  • +18 (20 voturi)    
    II pare rau !?? (Duminică, 1 martie 2020, 15:00)

    micul_licurici [utilizator]

    "La nivel uman îmi pare rău de oricine se alfă într-o astfel de situație"


    Cum adica iti pare rau !? Iti pare rau ca au prins-o cand lua spaga ?

    Sa-mi fie cu iertare dar femeia asta nu mai gandeste rational.

    Declaratia asta si cea de dupa anuntarea sprijinului PNL pentru Nicusor Dan ma fac sa imi pun la modul cel mai serios semne de intrebare cu privire la sanatatea mintala a doamenei Firea.
  • +22 (24 voturi)    
    ??? (Duminică, 1 martie 2020, 15:01)

    nlln [utilizator]

    In ce baza s-a facut arestarea?

    In baza inregistrarii primirii unei sume de bani( nu mica) in exercitarea functiei , platite( salariu destul de mare) intr-un birou apartinand unui spital care ca multe altele sta sa se prabuseasca.

    Nu trebuie sa va para rau nici macar la nivel uman( dar vorba aceea sunteti bune prietene) daca aveti minim respect pentru amaratii care isi duc zilele( pacientii) prin spitalele Romaniei pe care cu dezgust ati guvernat-o ani de zile.

    Sunteti o haita de oameni politici care ataca statul.
    Singurele afaceri pe care stiti sa le faceti sunt afaceri cu banii statului si din banii statului.
    Va bateti joc de tot ce atingeti si nu aveti decat dorinta de a va imbogati cat mai mult, voi, familia, prietenii ,partidul din care faceti parte.

    Spitalele arata precum Bucurestiul.Jalnic.

    Cu o monumentala lipsa de bun simt , cu un monumental tupeu se intreaba daca nu cumva se platesc polite.
    Polite? Acum? Doar voi , coruptii, intre voi.
    Noi asteptam alegerile .
  • +17 (19 voturi)    
    Va asteapta RAHOVA !!! (Duminică, 1 martie 2020, 15:16)

    dorin23231358089410391 [utilizator]

    La puscarie cu voi !
    Va vine randul la toti, putintica rabdare.

    Dublati puterile DNA-ului si triplati pedepsele , si confiscarea averilor , construiti puscarii sa ancapa toti, ca sunt multi , asta este solutia.

    RESPECT PENTRU DNA !
  • +17 (19 voturi)    
    Dacă îți pui atîtea întrebări înseamnă că e groasă (Duminică, 1 martie 2020, 15:18)

    constatator [utilizator]

    și începi s o simți!
    Îți veni mintea la cap așa i?
    Nu m ai sunteți la butoane, nașpa, nu mai aveți acoperire de nicăieri.
    Așa a fost fiecare cetățean român cinstit de 30 de ani fără de nici un ajutor din partea voastră , uitați, umiliți, batjocoriți și lipsiți de legi elementare de protecție!
    Simte o duamna Firea cît mai mult, eu am o bucurie interioară pe care nu am m ai îtîlnit o de mult timp!
  • -4 (12 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Duminică, 1 martie 2020, 15:32)

    [anonim]

  • +10 (12 voturi)    
    Hai sus, hai sus! (Duminică, 1 martie 2020, 15:54)

    OmniStudio [utilizator]

    Le mai asteptam la aceasta "Scoala a femeilor social democrate" si pe Rovana Plumb, Servil Shhaideh, Viorica Docila, Lia Olguta Vasilescu, Carmen Dan, duamna Firea, molia Andronescu, Gratiela motostivuitorista, si celelalte amazoane din garda lui Dragnea.

    Ca sa nu fiu misogin, ai ca sa nu fie plictis, ar fi de adaugat si ceva domni: Liviu Pop, Euge Nicolicea, Codrin Stefanescu, Florin Jordache, Mitraliera Radulescu, Marian Oprisan...

    Zau asa, ar trebui o puscarie doar pentru partidul asta...
  • +11 (13 voturi)    
    Articolul 1 (Duminică, 1 martie 2020, 16:46)

    Houthi [utilizator]

    In statutul lui pesedeu,zice la art.1,că nu poate fi membru de pesedeu,acea persoană care nu fură,cel putin un milion pe lună.Așa că aici nu ie băgate serviciile.
  • +10 (12 voturi)    
    arestati o pe Firea (Duminică, 1 martie 2020, 16:52)

    Kosmos [utilizator]

    Este un pion in mafia turca
  • +5 (5 voturi)    
    Oricine însă (Duminică, 1 martie 2020, 17:19)

    laurs [utilizator]

    Oricine poate dar nu o face,însă ea in mod special si prima care o face.
  • +11 (11 voturi)    
    Madam Pandele, draga Fireo, mai Gabita.... (Duminică, 1 martie 2020, 17:33)

    minus [utilizator]

    Orice om ii este frica.... de statul paralel si cu toate astea, tot trancane despre mita cand e inregistrat de DNA, doar asa- de amorul artei- ca sa dovedeasca ca sunt polite de platit. Pai chiar dom'le... da-o-ncolo, la 7% sa te ia DNA-ul, e polita, polita, polita, ce sa crezi altfel.

    Iar fie-su se intalneste cu denuntatorul la indicatiile unui senator care nici nu stia ca respectivul e denuntator si nici el nu intelege de ce se vehiculeaza numele lui....polita, tata! Si facatura!

    Noptea mintii-cum zici matale- a ajuns regula in varful.PSD-ului. E contagioasa, dar nici masti nu puteti pune, ca nu va folositi capul....
  • +7 (9 voturi)    
    Interesant (Duminică, 1 martie 2020, 17:38)

    xox [utilizator]

    Cred ca ar fi interesant un control mai amanuntit la spitalele de stat si sa se verifice toate sertarele medicilor si sa le consfiste spaga cea de toate zilele.

    Veniturile le-au fosr majorate si spagile merg in continuare...
  • +4 (4 voturi)    
    Citat: (Duminică, 1 martie 2020, 18:56)

    ranuhasu [utilizator]

    “Orice om ii e frica de puscarie” cineva din psd
  • +4 (4 voturi)    
    Eticheta HOATA (Duminică, 1 martie 2020, 19:06)

    burebista [utilizator]

    A prins-o asupra faptului , cu mana in borcanul cu MIERE si MURDARA PELA GURA . Restul sunt povesti .Mai vorbesti FI REA; ai mare tupeu, stil latrina 3.nu o mai intoarce,ca treaba este clara ,ca lumina zilei .
  • +5 (5 voturi)    
    Atentie la neatentie! (Duminică, 1 martie 2020, 19:14)

    remicristian [utilizator]

    Doamna Firea!! Atentie la martisoarele cu pitricele, sa nu fie cu diamante in loc de sticla colorata, ca daca le inghiti la perchezitie lasa sirma la colon iar Beuran nu poate opera de acasa! Sau poate pe masa din bucatarie ca o da cu mult spirt inainte?
  • +6 (6 voturi)    
    Se plătesc anumite polițe? (Duminică, 1 martie 2020, 19:41)

    Bolsevicul [utilizator]

    Normal că se plătesc!

    Iar DNA exact asta a făcut: a surprins momentul plății!
  • +1 (1 vot)    
    doamna firea (Duminică, 1 martie 2020, 20:58)

    martel55 [utilizator]

    inceput sa s epiarda cu firea? ce, nu are hartiile in ordine si are emotii?
    • +3 (3 voturi)    
      Pandele ii cu Coceanuu (Duminică, 1 martie 2020, 21:56)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui martel55

      In Sobe Eco
      Nu sobe uzate de benere !
  • -4 (4 voturi)    
    surpriza : un DNA upgradat !! cudansantransa (Duminică, 1 martie 2020, 22:34)

    Miky113 [utilizator]

    Dupa rashetarea tripletei choldea-cheovesi-bashescu, se creadea ca dna va ramane idempotent, si nu o sa mai poata regasi gianta vuiton, pe care a pierdut-o nuti prin minister.
    Oops, e pur si mov-e; are balta belima peshte.

    Sa nu faci mare lucru pentru capitala, e Firesc ; mai ales in al 2lea mandat !?!
  • +5 (5 voturi)    
    Firea nu are mustrări de conștiință? (Luni, 2 martie 2020, 8:55)

    asavreau [utilizator]

    Frigul și lipsa apei calde,mizeria de pe străzi,haosul din circulația auto,lipsa parcărilor.poluarea datorată arderilor de deșeuri trebuie cercetate și Firea,la funcția ei trebuie să răspundă pentru tot.Penal.A vrut să fie primar să rezolve problemele bucureștenilor.Nu a obligato nimeni.Dacă a văzut că-i incapabilă,că mai mult încurcă lucrurile,cum a făcut trebuia să-și pună demisia și să plece.Nu a făcuto și trebuie pedepsită exemplar.
  • -1 (1 vot)    
    Am vazut "la lucru" mii de impostori, (Luni, 2 martie 2020, 12:21)

    John M. [utilizator]

    hoti de duzina, farsori, mici scamatori, lefegii, pasarari, manelisti, dar niciunul nu te intrecea in marsavie.
  • +2 (2 voturi)    
    Cand va urma si FIREA pt gazarea bucurestenilor. (Luni, 2 martie 2020, 13:17)

    tictictic [utilizator]

    Cand va urma sa fie saltata si FIREA ptr uciderea prin gazare a bucurestenilor ?
    Auziti cum a ramas ea surprinsa de arestarea infractoarei Pintea pentru o mica atentie de 7%. Trebuia sa fie de 50%...